Pat a Mat: Okap

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1992, 8 min

Marek Beneš

Ivan Vít

Jedna z těch epizod, kde budete nad Patovou a Matovou demencí jen nechápavě kroutit hlavou a ťukat si na čelo. Ovšem s patřičným úsměvem na tváři... Co takhle žebřík hoši? 7/10(26.7.2008)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

z deště pod okap... ;) ...90%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=r4bty_sk0Gg(11.1.2008)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Vsadím, že chlapci doma mají něco na způsob žebříku, ale to by na ně bylo samozřejmě moc jednoduché. Mnohem důmyslnější je přeci otočit stoličku vzhůru nohama, na ní dát desku a pak kupit cihly... A konec je miliónovej... 80%(7.12.2011)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Pat a Mat natírají okap svého domečku, aby po vykoumání, jak to nesložitěji půjde, okap natřeli a ... jak jinak, opět své dílo zničili. Zajímavá je hudba, hodně netradiční na tento seriál.(14.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Jeden z těch slabších dílů, kde nenajdete ani moc dobrý nápad, ani moc zábavy.(21.1.2011)

Trošku slabší díl, ale stále skvělý a vynalézavý seriál Pat a Mat.(17.9.2008)

Tak tahle určitě natírat okap nebudu jako Pat a Mat:-) A když už tak se při pádu nechytnu okapu:-D(18.12.2008)

Natírání okapu může způsobit odkrytí dalších závad na domě, problém je v tom, že Pat a Mat ty závady za provozu způsobují. Nepatří to mezi super díly.(3.5.2012)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(26.8.2009)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Pat a Mat natírají okap a počínají si tak ekologicky, že by z nich měl Bursík radost. Tolik barvy co vyplýtvají by stačilo na natření Golden Gate Bridge a ještě by něco zbylo i na ten okap. Celkově je tahle epizoda trochu slabší, ale vše napraví geniální závěrečná pointa.(25.8.2008)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu.(5.2.2016)

Jedna z mých nejoblíbenějších epizod o dvojici 'snaživých a vynalézavých koumáků'. Závěrečná scénka, kdy Pat sjede po okapu a setře tím celou barvu, mě vždy rozesměje. :-)(21.9.2012)

<< předchozí 1 2