poster

Malá monstra

 • anglický

  Little Monsters

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 1989, 100 min

Kamera:

Dick Bush

Hudba:

David Newman

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

Paul Peters

Kostýmy:

Marilyn Vance
(další profese)
 • Asmodin
  ***

  No a co, že film je jednoduchý, je přece pro děti nebo, že je starý a nemoderní, mě se právě proto ten film líbí. Dnes by se použila počítačová animace pro celý film. Nejvíc se mi líbily postavy strašidel. Bylo vidět, že si někdo s nimi dal práci a to můžou diváci obdivovat, protože až na pár filmů tohle už nikdo nebyl schopný zopakovat.(3.4.2018)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $793,775Tržby Celosvetovo $-(28.10.2009)

 • zdeny99
  *****

  Jedna z výborných duchařských hororkomedií konce 80. let a možná je i po BEETLEJUICE tou nejlepší. Ačkoliv doba vzniku se na filmu dost podepsala, tak to nevadí, protože ty monstra jsou o to více roztomilejší. Hlavně ten Erik je naprosto ujetej šílenec, který vypadá odpudivě a zároveň legračně. Vůbec nejlepší byly klukoviny obou hlavních hrdinů, když chodili po domech spolužáků a dělali u nich v domácnostech bordel. [61. hodnocení, 9. komentář, 55%](14.1.2016)

 • freddy
  ****

  Zajímavý rodinný fantasy film, který z dnešního pohledu může možná působit trochu lacině především co se triků týká, ale mně ten film přišel jako sympatický a hodně nápaditý fantasy film pro děti, který mi nedělalo problém sledovat až do konce. Trochu mě mrzí, že v mých dětských dobách mě tenhle film minul, asi bych si ho užil více, ale i jako dospělý jsem si to docela užil, i když mám-li být upřímný tak nelze přejít fakt, že tomuhle filmu těch 21 let, které od jeho natočení uplynulo, spíše ublížilo, ale na druhou stranu jako film z konce 80. let je to docela příjemná nostalgie, jak už jsem se zmiňoval několikrát, pro americké filmy z 80. let mám docela slabost. Ale jinak jsem se na tuhle záležitost koukl především kvůli Fredu Savageovi, kterého mám stále v oblibě jako Kevina Arnolda z Báječných let, a tady působil docela příjemně. Pokud správně počítám, tak tohle je už pátý film, který jsem s tímto hercem viděl, a ve všech těch filmech se mi líbil a hrál perfektně. Ovšem v tomto přípafdě stojí za zmínku jedna zajímavost. V tomto filmu se totiž poprvé před kamerou objevil Ben Savage, bratr Freda, a musím říct, že ta jejich podoba byla skoro až zarážející, v dětství si byli hodně podobní, jinak v tomto filmu si zahráli bratry, což je docela zajímavé vzhledem k tomu, že jsou bratry i ve skutečnosti. Celkově je film hodně příjemnou záležitostí, kdy to celé velmi rychle uteklo a já si to užíval, skoro jako bych byl dítě. Proto se v mém rozhodování zda udělit tři nebo čtyři hvězdy přikláním k tomu lepšímu hodnocení a uděluji tedy čtyři hvězdy.(17.6.2010)

 • corpsy
  ***

  Je príjemné vidieť snímok pre deti, v ktorom sa to nehemží hypermodernými vymoženosťami dnešnej doby ( super mobily, internet, sociálne siete ), ktoré by pravdepodobne boli v súčasnom filme podobného razenia nalepené snáď na každej časti detského tela. Old school zábava, nič pre dnešných spratkov, paradoxne ale pre dnešných dospelých, ktorý si pri sledovaní spomenú na svoj infantilný spôsob života.(25.1.2016)

 • - Kvůli požáru, který zničil kostýmy a rekvizity, bylo natáčení na dva týdny přerušeno. (JORDY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace