VOD (1)

Teenagerův notebook infikoval virus, který ho postavil před nelehkou volbu: vykonat rozkazy, které mu chodí v SMS, nebo riskovat odhalení jeho intimních tajemství. (Netflix)

kuki164

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po zhliadnutí tohoto dielu som videl podobnosť s až nebezpečne veľkým množstvom mojich známych a dostal som chuť zrušiť si účet na každej sociálnej sieti kde som sa zaregistroval. Bohužiaľ je to smutná realita dnešnej doby. Black Mirror sa opäť vrátil v skvelej forme a chválim aj soundtrack k tomuto dielu, o ktorý sa postaral môj obľúbený Max Richter. A plus pridám aj za "Kutila Tima" :D :D ()

fallanga

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ne, že bych věřil, že mě přes webku sledují Číňané, ale i tak ji mám raději přelepenou. A teď k tomu mám ještě jeden důvod. Nejsem paranoidní člověk, ale tento příběh mě celkem dostal. Asi jako každá episoda Black Mirror. Musím vypíchnout herecké výkony. V Black Mirror se herecké obsazení mění od dílu k dílu a tak kvalita hereckých výkonů často kolísá, ale ve třetí sérii je to zatím špičkové a tento díl nasadil laťku hodně vysoko. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem dobrej chlap...za normálních okolností. Možná v tom se skrývá ta největší hrozba. Není to věta, kterou se vrazi, násilníci a úchyláci snaží vzbudit dojem, že až na nějaký zkrat, libůstku, nebo slabůstku, jsou vlastně normální? Tvůrci rafinovaně vložili výkon morálně obhajitelné odplaty, do nesprávných "rukou". Tím lehce odvedli pozornost od obecně známé hrozby kyberšikany jinam...na temnější místa. Za to jsou body navíc. ()

Arsenal83

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pripomína to úryvok z Landovej piesne: "Pavouk jen vylepšuje sítě. Ví všechno o lidech, jak žijí. V úkrytu číhá na tvý dítě." Toto už totiž nie je žiadna fikcia a technofóbia už nie je žiadna schiza, čím sa rastúce obmedzenie súkromia stáva stále väčším nebezpečenstvom pre každého onanistu. ()

betyvlckova

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No ty ..... tak takovýhle pocity už jsem dlouho nezažil. Tohle je ta nejlepší epizoda seriálu. Hádám, že to už nic nepřekoná. Od začátku do konce je to nářez, který tě nenechá oddechnout. Neskutečně cením herecký výkon Jerome Flynn, který byl i v hře o trůny perfektní a opět nezklamal konec mě dostal sice jsem to očekával, ale i přesto to byl nářez. ()

• Příběh byl zasazen do Spojených státu Amerických, aby postavy měly lepší přístup ke zbraním. (griph)
  • Spolu s epizodou The National Anthem (2011) se jedná o jedinou epizodu, která pracuje s pouze současně existující technologií. (hansel97)
  • Skladba hraná na konci tejto epizódy je „Exit Music for a Film“ od Radiohead. Pôvodne bola skomponovaná pre film Rómeo a Júlia (1996) a je jednou z najpopulárnejších skladieb na soundtracku tohto filmu. (Arsenal83)