• flyboyeda
    ***

    Pro me osobne velmi prijemna zalezitost, lehke, vtipne, variace na bondovky, chlapik, co se za valky vyznamenal strilenim nacku, je najmut britskou tajnou sluzbou, aby za ni delal spinavou praci, vycvicej z nej agenta s poverenim L - Likvidator, jenze vrazdit nacky za valky a zabijet lidi, co si zahravaj se sdilenim informaci, je pro typa trochu rozdil, nema na to zaludek, a tak si najima dalsi zabijaky, aby je za nej kuchli, tyto sekvence jsou neskutecne vtipne, on se zatim venuje spis behanim za zenskejma, je tam jedna obsahlejsi zapletka, super ustredni melodie od bozske Shirley Bassey a spousta usmevnych postavicek... Prijemna spotrebka, co neurazi...(22.6.2012)

  • dopitak
    ***

    Béčková parodie na špionské filmy s úvodním černobílým flashbackem, pak už se hraje barevně a uvidíme honičku po serpentýných u Cannes, pár bitek, zázračné zásahy kulek, přistání nepilotovaného letadla, a bikiny. Chyběla mi erotika, protože erosenek je kolem chlapáckého Australana Taylora víc než dost. Několik známých herců si tu střihli menší role anebo i cameo.(17.9.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace