Beck (TV seriál)

ベック

Beck: Mongolian Chop Squad

Animovaný / Drama / Hudební

Japonsko, 2004, 26x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

Tohle anime není špatné. Z těch seriálů (nejenom anime), které se točí kolem nějaké hudební kapely, ať skutečné či fiktivní, dost možná i nejlepší. Jenže tohle téma není můj šálek kávy. Přesto výrazně pozitivnější zážitek než Gravitation s podobným námětem. Lepší 3.(1.3.2007)

Skvělé anime o mladých začínajících muzikantech v Japonsku. Až popadnu dech a podaří se mi slovy popsat, jak moc mě tenhle seriál dostal, tak něco dopíšu ;) (10/10)(9.6.2006)

Po prvých 6 dieloch som to chcel zabaliť a vykašlať sa na to. Ale hovorím si, že ešte skúsim pár dielov a uvidím. Postupne sa to začalo zlepšovať a mňa to bavilo stále viac a viac a koniec je už absolútna päťhviezdičková záležitosť. Kvôli pomalému úvodu však musím dať celkovo za 4. Hudba super.(5.10.2011)

Úžasná jízda umocněná skvělou muzikou kapely BEAT CRUSADERS. Jen škoda poněkud trapného posledního dílu, který znalcům stejnojmenné mangy dává zcela jasně najevo, že s druhou sérií se nepočítá. A to je moc škoda.(13.9.2007)

Ze začátku jsem byl trochu na rozpacích (hlavně když japonští dabéři rozjeli lámanou angličtinu), nicméně v průběhu seriálu jsem se s atmosférou "Beck" výborně sžil, čímž jsem si vysloužil kvalitní finále.(30.9.2009)

Yukio Tanaka, hlavní postava je naivní ufňukaný japončík, který popravdě celou sérii stahoval trošku níž, než kam patřila, no a vezmem všechny mínusy najednou: Tanakův hlas při zpěvu je strašný, mimo klasicky (hnusnou) nehezkou japonskou výslovnost byl ještě falešný. No a to je vše k mínusům. Ostatní bylo parádní: Hudba, ostatní členové skupiny, kolize, krize i peripetie. Navíc se mně líbilo v závěru, že to, na co člověk vlastně nejvíc čekal bylo zmíněné jakoby mimochodem. Nejlepší hudební anime aji seriál, jaké jsem viděl. 5* skoročistých.(6.10.2012)

Krásny a inšpiratívny seriál s pomalým tempom a dobrou muzikou.(20.9.2013)

Největší devizou tohohle anime je hravé kombinování několika žánrů. Zpočátku klasický příběh o klukovi, co chce umět hrát na kytaru, přesto v romantický příběh a drama řešící vztahy v kapele i mimo ní. 26 dílů uteče jako voda a děj je místy opravdu velmi napínavý.(12.9.2007)

Skvělé anime, které mě potěšilo v tolika směrech, že ani nevím kde začít. Zaprvé je to skvěle zpracovaný příběh "ze života", ve kterém se neřeší žádné zbytečnosti, nic se zbytečně neprotahuje a jde se tvrdě po meritu věci (nenapadá mě žádné anime, kde by za jednu sezonu uběhly 3 roky života hlavních hrdinů..většinou to bývá spíše naopak a čas v anime je pomalejší než ten reálný). Super muzika, jsem rád, že je tu konečně anime, které má UK sound :). Animace vynikající, ikdyž by asi lépe vynikla v nějakém fantasy či bojovce. Nejlepší opening co jsem zatím měl možnost vidět. Celkově není téměř co vytknout, možná až na zkratku v posledním díle, kterou by určitě bylo lepší rozvést do další serie. I tak je to absolutní bomba a 95% Let´s ROCK(13.6.2009)

Skvělé anime s hudební tématikou a nejen o ní . Jak emotivní je pro někoho cesta za svým snem ... Velice doporučuji(12.6.2018)

Je anime ktoré by mi viacej sadlo ako toto ? Myslím že nie. Anime o kapele ktorá hrá hudbu mne srdcu blízku trocha romantiky a potom zase hudba. Najlepšie hudobné anime čo som zatiaľ videl som sklamaný že je tak málo častí lebo anime by sa dalo poriadne natiahnuť a (minimálne mňa) nezačalo by nudiť ale ešte stále tu je skvelá manga ktoré je síce super ale niečo jej chýba a to HUDBA !(2.7.2013)