poster

Beck (TV seriál)

 • Japonsko

  ベック

 • USA

  Beck: Mongolian Chop Squad

Animovaný / Drama / Hudební

Japonsko, 2004, 26x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

 • Subjektiv
  ***

  Tohle anime není špatné. Z těch seriálů (nejenom anime), které se točí kolem nějaké hudební kapely, ať skutečné či fiktivní, dost možná i nejlepší. Jenže tohle téma není můj šálek kávy. Přesto výrazně pozitivnější zážitek než Gravitation s podobným námětem. Lepší 3.(1.3.2007)

 • Nin
  *****

  Skvělé anime o mladých začínajících muzikantech v Japonsku. Až popadnu dech a podaří se mi slovy popsat, jak moc mě tenhle seriál dostal, tak něco dopíšu ;) (10/10)(9.6.2006)

 • pivo
  ****

  Po prvých 6 dieloch som to chcel zabaliť a vykašlať sa na to. Ale hovorím si, že ešte skúsim pár dielov a uvidím. Postupne sa to začalo zlepšovať a mňa to bavilo stále viac a viac a koniec je už absolútna päťhviezdičková záležitosť. Kvôli pomalému úvodu však musím dať celkovo za 4. Hudba super.(5.10.2011)

 • Pirkaf
  *****

  Úžasná jízda umocněná skvělou muzikou kapely BEAT CRUSADERS. Jen škoda poněkud trapného posledního dílu, který znalcům stejnojmenné mangy dává zcela jasně najevo, že s druhou sérií se nepočítá. A to je moc škoda.(13.9.2007)

 • Komprimus
  ****

  Ze začátku jsem byl trochu na rozpacích (hlavně když japonští dabéři rozjeli lámanou angličtinu), nicméně v průběhu seriálu jsem se s atmosférou "Beck" výborně sžil, čímž jsem si vysloužil kvalitní finále.(30.9.2009)

 • Andrew_Deer
  *****

  Yukio Tanaka, hlavní postava je naivní ufňukaný japončík, který popravdě celou sérii stahoval trošku níž, než kam patřila, no a vezmem všechny mínusy najednou: Tanakův hlas při zpěvu je strašný, mimo klasicky (hnusnou) nehezkou japonskou výslovnost byl ještě falešný. No a to je vše k mínusům. Ostatní bylo parádní: Hudba, ostatní členové skupiny, kolize, krize i peripetie. Navíc se mně líbilo v závěru, že to, na co člověk vlastně nejvíc čekal bylo zmíněné jakoby mimochodem. Nejlepší hudební anime aji seriál, jaké jsem viděl. 5* skoročistých.(6.10.2012)

 • evil_ryu
  *****

  Krásny a inšpiratívny seriál s pomalým tempom a dobrou muzikou.(20.9.2013)

 • JimiH
  *****

  Největší devizou tohohle anime je hravé kombinování několika žánrů. Zpočátku klasický příběh o klukovi, co chce umět hrát na kytaru, přesto v romantický příběh a drama řešící vztahy v kapele i mimo ní. 26 dílů uteče jako voda a děj je místy opravdu velmi napínavý.(12.9.2007)

 • gumbo
  *****

  Skvělé anime, které mě potěšilo v tolika směrech, že ani nevím kde začít. Zaprvé je to skvěle zpracovaný příběh "ze života", ve kterém se neřeší žádné zbytečnosti, nic se zbytečně neprotahuje a jde se tvrdě po meritu věci (nenapadá mě žádné anime, kde by za jednu sezonu uběhly 3 roky života hlavních hrdinů..většinou to bývá spíše naopak a čas v anime je pomalejší než ten reálný). Super muzika, jsem rád, že je tu konečně anime, které má UK sound :). Animace vynikající, ikdyž by asi lépe vynikla v nějakém fantasy či bojovce. Nejlepší opening co jsem zatím měl možnost vidět. Celkově není téměř co vytknout, možná až na zkratku v posledním díle, kterou by určitě bylo lepší rozvést do další serie. I tak je to absolutní bomba a 95% Let´s ROCK(13.6.2009)

 • Rachi
  *****

  Skvělé anime s hudební tématikou a nejen o ní . Jak emotivní je pro někoho cesta za svým snem ... Velice doporučuji(12.6.2018)

 • Dante16
  *****

  Je anime ktoré by mi viacej sadlo ako toto ? Myslím že nie. Anime o kapele ktorá hrá hudbu mne srdcu blízku trocha romantiky a potom zase hudba. Najlepšie hudobné anime čo som zatiaľ videl som sklamaný že je tak málo častí lebo anime by sa dalo poriadne natiahnuť a (minimálne mňa) nezačalo by nudiť ale ešte stále tu je skvelá manga ktoré je síce super ale niečo jej chýba a to HUDBA !(2.7.2013)