Hodná holka

• USA The Good Girl (více)
Trailer

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Anistonová v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou. (oficiální text distributora)

Trailer

sskrblik

Podle mě je pravděpodobnost, že by v reálu Anistonka Zavadila o Honzíka Sí Opravdu? je tak malá, že se mě tomu nechcalo věřit. Jinak řeknu příjemné překvapení jakožto nezávislá filmařina, herecky bych řekl velmi dobře podaná. Nálada ospalého rutinního života byla umě vykreslena. Osud postav by se zdál být prvoplánový, ale slušně se to zamotá. V závěru tedy odcházím spokojen. ()

Rockerman

Unuděná a depresemi stíhaná Justine žije v nudném a depresivním manželství. Když se v obchodě, kde pracuje najednou objeví zajímavý a pohledný mladík, zdá se, že se jí blýská na lepší časy. Skutečnost je však jiná, protože Holden je na tom, co se psychiky týče, ještě hůře. Zajímavé romantické drama ( komedie to opravdu není), vypráví příběh jakoby nudně, aby se divák mohl přiblížit pocitům hlavní hrdinky. Ve druhé půlce to trochu ztrácí dech, ale na poctivé 3* to bezpečně stačí. ()

HateBreeder

Jennifer Aniston moc nemusím. Její role většinou nestojí za nic a tak jsem čekal, že tady to bude podobné. No s trochou nadsázky se dá konstatovat, že tohle je její nejlepší herecký výkon. Jennifer se dokázala celkem dobře ztotožnit s postavou zdeptané manželky, která si doma sexu příliš neužije a tak samozřejmě hledá rozptýlení jinde. A najde ho hned v práci - u mladíka Holdena, který prožívá podobnou krizi v bledě modrém. Jake Gyllenhaal se neztratil, což dokazují i dnešní role které dostává a na povrch se dere mladá a nadějná "star", která může zastínit ostatní a dostat se tak na pomyslný herecký vrchol. Nejvíc se mi ale líbil John C. Reilly - manžel Aniston, působící věrohodně a potýkající se s nepříjemnými problémy. Koukatelná záležitost... ()

Morien

Kdyby už nic, tak jsem díky Hodné holce zjistila, že Jake Gyllenhaal je fakt roztomilej, a také jsem po shlédnutí filmu napsala svoji první nefalšovaně erotickou báseň. Ale zároveň jsem byla i vcelku zaujata vykresleným pastelovým světem depresivna, ze kterého není úniku, jak film sám v závěru dokazuje. Před happy endy se není kam schovat. ♥ ()

filipvrbik

Docela zvláštní film, ale co se týče žánru těžko zařaditelný - je to taková černá komedie s celkem dobrými herci. Nikdy jsem o filmu neslyšel, tak jsem neměl přehnaná očekávání, a není to úplně špatné.. Na druhé straně je to celekem depresivní, takže nic pro mě. Jake Gyllenhaal skvělý v roli pomatence, Jenifer Aniston v úplně jiné roli, než třeba v přátelích, konec zajímmavý...60% ()

• Jake Gyllenhaal priznal, že v sexuálnych scénach filmu bolo jeho hlavnou úlohou ležať nad Jennifer Aniston a zakrývať jej prsia. Povedal, že medzi nich vložila aj vankúš, aby sa nedotýkali v spodnej časti. (Arsenal83)
  • Ve scéně, kdy se Justine (Jennifer Aniston) vrací domů, sledují Phil (John C. Reilly) a Bubba (Tim Blake Nelson) v televizi seriál Happy Tree Friends (od r. 2006). (Avalon820)