Reklama

Reklama

Hodná holka

  • USA The Good Girl (více)
Trailer

Obsahy(1)

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Anistonová v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (140)

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Príbeh jednoduchej ženy-predavačky, ktorá po príchode nového zamestanca-milenca rieši dilemu svojej budúcej existencie. (1) Stabilita, rutina - predstavovaná HomerSimpsnovským, milujúcim a dobráckym manželom s ktorým je proste nuda, alebo (2) útek z práce zamestnania, zamestanania a zabehaných stereotypov s psychicky a emocionálne labilným, so života zmeteným, vášnivo zamilovaným madíkom (výborný Gyllenhaal) s nulovou víziou budúcnosti. Trochu som sa obával výkonu Jennifer Aniston, ale bol som milo prekvapený jej sympatickým, civilným a hľavne uveriteľným výkonom, v ktorom našťastie Rachel nenájdete. Príjemný film s pár výbornými nápadmi. ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Perfektně napsaný scénář rozvíjející se v několika bizarních, ale velmi uvěřitelných rovinách. Tragikomický příběh mladé ženy potácející se v kruhu. Prodavačka v obchoďáku Jennifer Anniston existenčně tápe a hledá smysl života. Tonoucí se stébla chytá a tak se chytá prvního "losera" , kterého potká. Ten jí na chvíli dá pocit úniku, ale smyčka osudu se stejně stahuje kolem ní, jako kolem každého z nás. Nakonec si to každý musí přebrat sám a zvolit cestu.... Skvěle obsazený film, ne sice originální, ale rozhodně výborný scénář, a Jennifer jako Good Girl.... ()

Reklama

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Unuděná a depresemi stíhaná Justine žije v nudném a depresivním manželství. Když se v obchodě, kde pracuje najednou objeví zajímavý a pohledný mladík, zdá se, že se jí blýská na lepší časy. Skutečnost je však jiná, protože Holden je na tom, co se psychiky týče, ještě hůře. Zajímavé romantické drama ( komedie to opravdu není), vypráví příběh jakoby nudně, aby se divák mohl přiblížit pocitům hlavní hrdinky. Ve druhé půlce to trochu ztrácí dech, ale na poctivé 3* to bezpečně stačí. ()

peetriss 

všechny recenze uživatele

"Standardní" dílo americké nezávislé tvorby přibližující obyčejné problémy obyčejných lidí amerického maloměsta. Hodná holka má své nesporné kvality, navíc mě velmi mile překvapila Jennifer Aniston, která mě snad poprvé dokázala přesvědčit o svých kvalitách a její postavu frustrované a nespokojené ženy jsem jí uvěřil. Žánrové zařazení mj. mezi komedie bych bral opravdu velmi s rezervou - jistý nadhled zde jistě je, nicméně melancholie zde má drtivou převahu. ()

GIK 

všechny recenze uživatele

Nevyrovnaná Justine pracuje, no spíš zevluje, v supermarketu Retail Rodeo. Z letargie ji vytrhne až nově příchozí taky nevyrovnaný zaměstnanec Holden (Thomas), kterého nikdo nechápe. Justine ho částečně pochopí, ale jelikož Holden je ztracený případ, není mu schopná pomoci ani ona. Výborná komedie, která neztrácí vtip ani ve velmi vážných scénách. Pro mě příjemné překvapení v podobě Jennifer Aniston. Skvělá je i dvojka zhulenců Phill - Bubba. ()

Galerie (64)

Zajímavosti (7)

  • Aby oblečení Justine (Jennifer Aniston) vypadalo ve filmu více opotřebovaně a vytahaně, připevnil Miguel Arteta k rukávům kostýmů záváží již několik týdnů před začátkem natáčení. (Avalon820)
  • Ve scéně, kdy se Justine (Jennifer Aniston) vrací domů, sledují Phil (John C. Reilly) a Bubba (Tim Blake Nelson) v televizi seriál Happy Tree Friends (od r. 2006). (Avalon820)
  • Postava Holdena (Jake Gyllenhaal) je pojmenována podle jednoho z charakterů vytvořených americkým spisovatelem J. D. Salingerem. Shodou okolností je podle jiné z jeho postav (konkrétně z románu "Franny and Zooey") zase pojmenována herečka Zooey Deschanel, ztvárňující v tomto filmu postavu Cheryl. (Avalon820)

Reklama

Reklama