Komedie / Drama / Hudební

USA / Velká Británie, 1999, 90 min

Sugar Town sice není ten druh filmu který obvykle sjíždím, tedy nekonají se žádní upíři, zombie, zmutovaní kanibalové, vyhřezlé vnitřnosti a podobné roztomilosti, ale rozhodně to není ani žádný nudný střední proud. Námět sice nepříliš originální - propletenec osudů několika svérázných postav (v tomhle případě z periferie světa showbizu), ale ony postavy jsou většinou tak sympatické a vzbuzují tak příjemné culení v xichtě, že na konci člověk lituje, že stopáž není aspoň o půl hoďky delší. Z prvního zhlédnutí před x lety mi v paměti utkvěl jen skvělý prcek Nirvan aka Nerv a pěkná Rosanna Arquette, takže jsem si tenhle kousek po dlouhé době rád oživil a v dobrém rozpoložení hážu i slabší čtvrtou hvězdu.(20.4.2015)

Sonda do života lidí motajících se kolem šoubyznisu v L.A.Příjemná a inteligentní komedie o tom,že před přibývajícími lety neutečeš a do jedné vody v řece dvakrát nevstoupíš. Skládačka lidských osudů,která kupodivu přes množství motivů velice dobře funguje. Sexuálně "nadržená" Beverly D´Angelo v roli milionářky je jednoduše okouzlující.Snímek se svou estetikou zřetelně odlišuje od běžné produkce velkých amerických studií.Celkový dojem 85%.(15.7.2006)

Tak takové filmy můžu. Lidi, kteří v nich vystupují, jsou na jedné straně dost bizarní, aby to zaujalo, ale zároveň i všední, aby mohli být povědomí a dalo se s nimi sympatizovat. Rockovou kapelou snažící se vzkřísit zašlou slávu počínaje, přes praštěnou animátorku, která si hledá chlapy, no.....úplně blbě, až po sponzorku (Beverly D'Angelo je v této roli i přes svou škatulku submisivních blondýnek jak ryba ve vodě), která dá, když někdo jiný taky "dá". Všichni jsou laskaví i sobečtí, smutní i veselí, moudří i přiblblí.......prostě, jako každý.(11.1.2005)

Lepší místa, slabší místa, výborný postavy, nudný postavy, takovej lehce nadprůměrnej nezávislák. Mě trochu vadilo, že rockeři nevypadaj jako rockeři a kdo by se taky divil, Duran Duran, Power Station a Spandau Ballet, odkud ti tři neherci pocházejí, byli popíci a k rocku měli tak daleko jako Eva a Vašek.(31.12.2007)

Lehounce ujetá jemně komediální psychosonda do fyzična několika elejských bytostí, neustále tápajících v hledání a naplňování svých postbohémských bytí. Skvělý příklad inteligentního a zároveň velmi zábavného nezávislého filmu >ze života< , s výborně napsaným scénářem a naprosto civilními hereckými výkony. Ku prospěchu filmu slouží též výborná hudební složka. Čtyři hvězdičky za film - a jednu navíc za ten pocit: S chutí bych chtěl žít v "Sugar Townu"... :-)))(2.7.2006)