Stíny temnoty

• USA Gallowwalkers

Zabiják Aman (Wesley Snipes) nenechá naživu nikoho, kdo se mu jen přiblíží do cesty. V jeho světě se však oběti po smrti vrací, a tak musí Aman po čase čelit útoku gangu, který před časem zničil. Vítejte ve světě Gallowwalker, kde odplata žije věčně. (ssfan)

boumik

tak takovejhle styl westernu se mi opravdu liby ! Vyvraždovačka a nic vic podle mě by se mohl dostat i na těch 50-60%. Wesley po navratu z lochu navazal na svuj pruměr uvidime co snim bude dal . ()

chrchel

Kdybych chtěl mstu kvůli smrti blízkých, pustím si Punishera. Kdybych chtěl western, pustím si Vlak do Yumy. Kdybych chtěl vidět nemrtvý, no - prostě si pustím jakejkoliv jinej horror. Protože teď už vím, že všechno najednou s Wesley Snipesem v čele prostě nefunguje. Dlouhé, nudné, nicneříkající záběry, podivné dialogy, kromě trochy krve to ani nepřipomíná horror a nejhorší je, že jsem se prostě celou dobu nudil. Mimochodem, proč byli všichni tak bělovlasí? Nevím, jestli mi něco neuteklo... Každopádně jednu hvězdičku za scénu útoku na jatka, protože jsem se aspoň tu chvilku bavil, a druhou za oku lahodící černovlasou krásku. ()

VanBradley89

No co na to říct? Fajn námět, který se nepovedlo přetavit v něco, alespoň trochu zapamatování hodného. Přitom úvod variující Tenkrát na západě sliboval mnohé. Jenže všechno se to pak rozprostře do hromady flashbacků a vysvětlování. Dočkáme se všehovšudy tří akčnějších scén. Finále je strašně odbyté. Wesley je fajn. Stejně tak přetékající dekolty. A to je asi tak vše. Potěšilo několik odkazů na známě westerny, sem tam troška brutality, ale nikdy mi nepřišel 90-sáti minutový film tak dlouhý. ()

PetrVolak odpad!

Nehorazna hovadina, jediny stesti ze jsme u toho montoval nabytek jinak bych to bral jako 90 minut ktere vam uz nikdo nevrati... ()

brasek

Z diaľky tento snímok nevyzerá zle, ale potom je realita o to horšia. Nečakal som zázrak a dokonca niektoré postavy ma oslovili, lenže celková realizácia je viac ako iba špatná a miestami dokonca desí. Každý jeden úsek príbehu, ktorý ma oslovil bol nakoniec domrvený. ()

ScoRPy

Pěknej kraťas by to byl, takhle je to vleklých 90 minut. Film je navíc takový hloupý, nevýrazný...takový nijaký.. ()

Raziel811

Kdyby zůstalo u nedokončeného filmu, jak tomu původně bylo, asi by tento fakt byl lepší pro všechny. Celou dobu si říkám, že je to levnější a horší variace na Snipesovo trilogii Blade. ()

Jake.Hoyt

Prvá poľka filmu sa pozrieť dala, no okamžite ked prišla nejaká akcia posralo sa to...Kamera strašná priam retardovaná...Hrôza film...Jedna hviezda ani neviem začo. ()

Majklkm

Dle mého názoru velmi chaotický a zmatený film. Všechno, co mělo být vysvětleno na začátku, bylo vysvětleno až na konci a divák tak po celou dobu koumá, o co tam vlastně jde a kde se tam vzali ti nemrtví. ()

Googooplexer odpad!

Blade sa z basy znenazdajky objavil na divokom západe a na divokom západe sa vždy všetci len mstia (niekedy hľadajú zlato, ale potom sa aj tak len mstia). Možno to získa oscara v Arizone alebo v Novom Mexiku, ale pravdupovediac, ani Weselý Snipes nepozdvihol moc úroveň tohoto filmu. ()

PORTER44

Trochu netradiční podívaná ve které se protíná více filmových žánrů,ale není to zase tak hrozný nechá se na to koukat.Westernové prostředí s dobrými přestřelkami,partou obživlých mrtvol které postupně Snipes zlikviduje docela ušlo. ()

Dancihal

Boze muj ...vetsi sracku jsem dlouho nevidel....co to melo byt? Uplna debilita....hvezda je jen za tu kocku....jinak fakt shit. ()

iarda odpad!

Popravdě řečeno jsem se na tento film docela těšil a hodně si od něj sliboval. Bohužel Slátanina na motivy Blade odehrávající se kdesi v poušti na pomezí post-apokalyptického období a westernu z 19. století, divák si může vybrat. Dílo, které jako by vedl sám legendární Uwe Boll. Hodina a půl hrůzy, která by vydala možná na krátkometrážní film, ale tohle je fakt průšvih a pro mě nejhorší film, v jakém kdy Wesley hrál. ()

CaptainPixel

Nádherné westerové "béčko" s překvapivě nákladnou výpravou, kde kečup cáká na kýble, muzika burácí a variant kontaktních čoček je jak kapesních příšerek. Skvělý chraplající záporák, Weslyho jméno na soupisce, kvalitní kamera, povedené praktické efekty, ani stylové zavěrečné titulky ovšem celkový dojem z filmu zachránit nedokáží. aneb "Two too many" čtvrthodin nudy zabilo potencionální kultovku. ()