Myšák Stuart Little 3

• USA Stuart Little 3: Call of the Wild (více)
Animovaný / Rodinný / Fantasy / Komedie
USA, 2005, 72 min

Sbalte si svá zavazadla a naložte svou tábornickou výbavu. Je čas vyslyšet myšákovo volání! V úžasném animovaném dobrodružství MYŠÁK STUART LITTLE 3 se myšák se svými přáteli vydává daleko od města vstříc neuvěřitelným zážitkům v divočině. Na jednu věc ale jejich vybavení nestačí. V okolních lesích údajně žije velké a zlé zvíře! Zatímco se Stuart učí od trochu divokého skunka jménem Reeko základní pravidla přežití, věčně vystrašená kočička Snížek využívá ochrany světem protřelého toulavého Montyho. MYŠÁK STUART LITTLE 3 je tak velká legrace, jako je svět kolem nás! (oficiální text distributora)

RajmikCZ

Nepřijde mi správný odsuzovat film jenom kvuli tomu, že je animanovaný. Ano dobře. Stuart 1 a 2 byl něco jiného, živého, mnohem aktivnějšího, ale vemte si, že je to zase něco jiného, nového.. Mišak Stuart Little byl, je a bude určen hlavně pro tu mladší část, tedy děti. To že zvolili pokračovaní kreslené není zas taková změna, pro děti je to jenom a jenom dobře. ()

iXtr3m3

Dávam hviezdu z úcty k prvým dvom vynikajúcim častiam, ktoré boli perfektným rodinným dobrodružstvom pre najmenších aj väčších. Toto nevyšlo. Animácia o ničom, kratučké, vidieť, že sa šetrilo, preto žiadny hraný kúsok. Škoda preškoda, prvé dve časti boli fakt že super a nehodnotím to len zo svojej strany, ale samozrejme hlavne zo strany svojej malej dcérky, ktorá to so mnou zhliadla vo svojich siedmich rokoch a filmy napriek svojmu veku vôbec nezostarli za tie dlhé roky. ()

kaylin

Film s nepěknou grafickou stránkou a animací, která má docela daleko k dokonalosti, s neskutečně předvídatelným příběhem a informací o tom, že skauti jsou vlastně celkem šmejdi a není mezi ně snadné zapadnout, když jste trochu jiní. To, čím se zabýval první film, je zde znova a je to pořádná nuda. Animace Stuartovi ani nesluší, právě v hraném filmu byla jeho výjimečnost. ()

bicekz

Myslel jsem si, že film nebude mít ani cenu sledovat, ale předchozí díly se mi líbily a tak jsem se do toho pustil. I když je grafika animací celkem povedená, není to ono. Ale potěšilo mě zachování postav (i zhruba vzhledu) a u většiny i dabingu. Děj už také oproti předchozím dílům za moc nestál. Předchozím dílům jsem dal 4*, zde srážím 1* za nevedený přechod na animovaný film a 1* za děj. Celkem 2*. ()

Cival odpad!

Ostudný přívěšek dvou snesitelných rodinných blbůstek. A abychom ušetřili - kompletně (a navíc extrémně blbě) animovaný. Fuj. ()

• Jedná se o jediný díl z filmové série, který je kompletně animovaný. (AngelusCZ)