Myšák Stuart Little 3

Audu Paden

Douglas Wick, Lucy Fisher

Robert Gordon
  • bicekz

Myslel jsem si, že film nebude mít ani cenu sledovat, ale předchozí díly se mi líbily a tak jsem se do toho pustil. I když je grafika animací celkem povedená, není to ono. Ale potěšilo mě zachování postav (i zhruba vzhledu) a u většiny i dabingu. Děj už také oproti předchozím dílům za moc nestál. Předchozím dílům jsem dal 4*, zde srážím 1* za nevedený přechod na animovaný film a 1* za děj. Celkem 2*.(22.2.2019)

• RajmikCZ

Nepřijde mi správný odsuzovat film jenom kvuli tomu, že je animanovaný. Ano dobře. Stuart 1 a 2 byl něco jiného, živého, mnohem aktivnějšího, ale vemte si, že je to zase něco jiného, nového.. Mišak Stuart Little byl, je a bude určen hlavně pro tu mladší část, tedy děti. To že zvolili pokračovaní kreslené není zas taková změna, pro děti je to jenom a jenom dobře.(27.6.2012)

• kaylin

Film s nepěknou grafickou stránkou a animací, která má docela daleko k dokonalosti, s neskutečně předvídatelným příběhem a informací o tom, že skauti jsou vlastně celkem šmejdi a není mezi ně snadné zapadnout, když jste trochu jiní. To, čím se zabýval první film, je zde znova a je to pořádná nuda. Animace Stuartovi ani nesluší, právě v hraném filmu byla jeho výjimečnost.(15.5.2014)

• Cival

Ostudný přívěšek dvou snesitelných rodinných blbůstek. A abychom ušetřili - kompletně (a navíc extrémně blbě) animovaný. Fuj.(27.10.2005)

• Matty

Myšák potřetí a strašně. 10%(18.1.2006)

• - Jedná se o jediný díl z filmové série, který je kompletně animovaný. (AngelusCZ)