Reklama

Reklama

Myšák Stuart Little 3

  • USA Stuart Little 3: Call of the Wild (více)

Obsahy(1)

Sbalte si svá zavazadla a naložte svou tábornickou výbavu. Je čas vyslyšet myšákovo volání! V úžasném animovaném dobrodružství MYŠÁK STUART LITTLE 3 se myšák se svými přáteli vydává daleko od města vstříc neuvěřitelným zážitkům v divočině. Na jednu věc ale jejich vybavení nestačí. V okolních lesích údajně žije velké a zlé zvíře! Zatímco se Stuart učí od trochu divokého skunka jménem Reeko základní pravidla přežití, věčně vystrašená kočička Snížek využívá ochrany světem protřelého toulavého Montyho. MYŠÁK STUART LITTLE 3 je tak velká legrace, jako je svět kolem nás! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (44)

RajmikCZ 

všechny recenze uživatele

Nepřijde mi správný odsuzovat film jenom kvuli tomu, že je animanovaný. Ano dobře. Stuart 1 a 2 byl něco jiného, živého, mnohem aktivnějšího, ale vemte si, že je to zase něco jiného, nového.. Mišak Stuart Little byl, je a bude určen hlavně pro tu mladší část, tedy děti. To že zvolili pokračovaní kreslené není zas taková změna, pro děti je to jenom a jenom dobře. ()

bicekz 

všechny recenze uživatele

Myslel jsem si, že film nebude mít ani cenu sledovat, ale předchozí díly se mi líbily a tak jsem se do toho pustil. I když je grafika animací celkem povedená, není to ono. Ale potěšilo mě zachování postav (i zhruba vzhledu) a u většiny i dabingu. Děj už také oproti předchozím dílům za moc nestál. Předchozím dílům jsem dal 4*, zde srážím 1* za nevedený přechod na animovaný film a 1* za děj. Celkem 2*. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Dávam hviezdu z úcty k prvým dvom vynikajúcim častiam, ktoré boli perfektným rodinným dobrodružstvom pre najmenších aj väčších. Toto nevyšlo. Animácia o ničom, kratučké, vidieť, že sa šetrilo, preto žiadny hraný kúsok. Škoda preškoda, prvé dve časti boli fakt že super a nehodnotím to len zo svojej strany, ale samozrejme hlavne zo strany svojej malej dcérky, ktorá to so mnou zhliadla vo svojich siedmich rokoch a filmy napriek svojmu veku vôbec nezostarli za tie dlhé roky. ()

Cival odpad!

všechny recenze uživatele

Ostudný přívěšek dvou snesitelných rodinných blbůstek. A abychom ušetřili - kompletně (a navíc extrémně blbě) animovaný. Fuj. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Film s nepěknou grafickou stránkou a animací, která má docela daleko k dokonalosti, s neskutečně předvídatelným příběhem a informací o tom, že skauti jsou vlastně celkem šmejdi a není mezi ně snadné zapadnout, když jste trochu jiní. To, čím se zabýval první film, je zde znova a je to pořádná nuda. Animace Stuartovi ani nesluší, právě v hraném filmu byla jeho výjimečnost. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Jedná se o jediný díl z filmové série, který je kompletně animovaný. (AngelusCZ)

Reklama

Reklama