Britská Kolumbie. Lesnická společnost zasahuje do genetické skladby stromů, aby měla co největší těžební výsledky. Jejich ilegální pokusy vedou k mimo-řádně hrůzným následkům. Místo stromů se počínají měnit v hladové zombie zaměstnanci a ekologičtí aktivisté, kteří les brání. (oficiální text distributora)

pavel80

Dopředu jsem o tomto filmů nevěděl nic, o to víc mě mile překvapil. Od Romera jsem viděl každý kousek a musím říci, že tento snímek nedělá žánru ostudu. Viděl jsem plno zvěrstev spáchaných na tomto žánru a „Stíny z lesa“ k tomu dnu nepatří. Mé výtky směřují jen k třesoucí se kameře a k absenci nějakého provázání se s hrdiny. Pokud by režisér přesně při stopáži jedné hodiny film ukončil, byl bych spokojenější a přidal i půl hvězdičky k dobru. ()

Pollini

Holce před nosem rozřezali kluka a ona druhý den na to skočí s cizím chlápkem, máme tu prvotřídního slabocha, veganskou slepici, správňáka, synka zločinecké společnosti, šíleného náčelníka druhého kmene. Kolem je horda nenažranců. Trapné detaily jako pytle na hlavě, které byly naprosto zbytečné, odnikud se objevující sekery, které stále nechávají v dálce za sebou, jeden idiot v dešti zdrhne z tábora, ale okolo není kam utéct, hrdina se vrhne zachránit zbabělce, který už je v háji a slepice z toho má hysterický záchvat. To je všechno a stálo to za nic. ()