Stíny z lesa

Tiene z lesa

Horor / Thriller

USA, 2005, 90 min

• Danny F.

Nevím čím to, ale film mě vůbec nezaujal. Asi to bude tím, že v důležitých záběrech nebylo díky špatné kameře nic vidět a zombíci taky nějak nestáli za nic. Taky je pravda že jsem se začínal nudit a film jsem zhlédl celý až na podruhé. To není dobrá známka pro tento žánr. 45%(16.2.2013)

• AlistairMir

Dřevorubec stromek kácel, řízl se a vykrvácel. Marně zatínal pěstičky, neměl krevní destičky. Navíc řízl do geneticky upravovaného steroid stromu a stal se z něj zombík. Porafal všechno kolem a postaral se tak synkovi šéfa společnosti a ještě pár ostatním o blbej den. Tolik k příběhu. Zombíci vypadají jako nemocní žloutenkou co přebrali a tak se motají a snaží se někoho chytit aby jim pomohl v souboji s gravitací. Postavy jsou až na pár vyjímek na ránu a imbecilita hlavního jako že hrdiny v úplném závěru filmu byla už opravdu k smíchu. Pár světlých momentů to mělo, ale rozhodně to není film, který si budu chtít pustit znovu. Info na závěr : ZA VŠECHNO MŮŽE VEGANKA.(17.3.2014)

• juta

Tak neuvěřitelně pitomý film jsem už dlouho neviděl. Zombíci - směšní! Ta jejich elektrická chůze, jako kdyby jste do nich pouštěli elektřinu. Mnohem propracovanější jsou teda zombie ze starých filmů. Nechápu ty tuny krve na obličeji pokaždé, když zabijí nějakou zombie. Proč jim toho vystříkne vždy tolik na obličej? Tam je více krve než ve filmech Tarantina. Roztřesená kamera při soubojích se zombie je taky příšerná. Nic jsem z toho neměl a bolela mě z toho hlava. Holka přijde o kluka a už druhou noc se muchluje s dalším. Alespoň tu jednu hvězdičku dám za ten nápad se smůlou ze stromů. Jinak tento film opravdu nedoporučuji.(30.6.2011)

• Doomer

tydle pomale zombie maji snad schopnost teleportace hned za hrdinu jinak si nedovedu predstavit jak by se takovy zombie zrovna tady mohl za hrdinu dostat. Ne teda ze by ji v jinych filmech nemeli ale tady je to extrem. Co se tyce filmu tak se pokousi o jakesi enviromentalisticke moralizovali ale zaroven si dela s aktivistu srandu. Kazdopadne me jsou ty postavy nesympaticke a jejich zrani jsem si uzival(25.10.2010)

• petero

Ultranízkoropčtovosť snímku bije po celý čas do očí a veľmi k tomu nepomáha ani kameraman s triaškou. Brutalita snímku je až zarážajúca. Postavy dosraté strachom sa priam vyžívajú v tom ako zombíkom môžu donekonečna rozmlátiť hlavu ktovie na akú kašu. Táto brutalita sa vždy odohráva mimo záber, takže všetko čo vidieť, je iba krv špliechajúca navôkol. Zombíci sú v masových scénach doslova nerozoznateľný od iných ľudí. Proste majú na tvári nakreslené žili a to je všetko. Postavy sú charakterizované asi takto: syn šéfa drevorubárskej spoločnosti, drevorúbači a ekológovia. Toť vsjo.(30.1.2006)

• - Film vyhrál "Platinum Award" z kategorie "Fantasy/Horror" pro rok 2008 na nezávislém filmovém festivalu WorldFest Houston. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jako distribuční společnost k tomuto filmu je ironicky uvedena "Forest of the Dead Productions Inc." (která zatím žádný jiný film na kontě nemá). (Zdroj: ČSFD.cz)