Angel-A

Každý máme svého Anděla.  Gangster pařížského podsvětí André má dluhy, vymahači jsou mu v patách, a tak se rozhodne skoncovat se životem. Na mostě, odhodlaný ke skoku, však není sám. Spatří krásnou dívku Angelu, která se chystá udělat to samé. Jejich pohledy se letmo setkají a nádherná neznámá se vrhne dolů. André neváhá, skočí za ní a zachrání ji. Vděčná Angela je pro něj ochotna udělat cokoliv. Když se jí André svěří se svým trápením, kráska ho zbaví všech dluhů. Proč to ale udělala? (oficiální text distributora)

SuzanneDante

Naprosto dokonalý kontrast dvou hlavních postav: nohatá -rukatá Angel a zdrclý André, který tvoří kouzelně esenciální pár. Hrozně se mi líbí černobílé snímky a užasný nápad byl , že ponechali postavám původní barvu oči, což jsem si hnedka nevšimla. Krasné. Zajímalo by mne, jakou podobu by měl můj anděl. ()

El-Barto

Kdyby tohle natočil nějaký zalenáč jako svoji prvotinu, byl bych nadšený. Ale Angel-A měl být režijní návrat Luca Bessona po dlouhých šesti letech. Takže jsem čekal mnohem víc, než jen pohled na jednoho ubožáka, který neví kudy kam. V několika momentech se ještě dají najít zbytky z Bessonovy minulosti, kdy točil mnohem procítěnější filmy. Někteří v Angel-A možná vidí tu hloubku a všechny ty bláboly najednou dávají smysl, mě ale docela nudily. ()

blazenka

Angel - A je nesmírně zajímavý film. Černobílá kamera je velkým plusem. Angel - A je o andělech na zemi. O poznání vlastního nitra. O úctě a lásce k sobě samému. Angel - A je komorní snímek, který si na nic nehraje. Jamel přesvědčivě ztvárnil zoufalého muže, zmítaného životem. Rie je nádherná, blond vlasy jí neuvěřitelně sluší. Za krásný umělecký zážitek 85%. ()

Saur.us

Romantické, mysteriozní, zábavné. Určitě povedené. Místní stěr některými místními předními uživateli mě přijde naprosto přehnaný. Luc Besson sice nepředvedl nejlepší výkon jeho kariéry ale neurazil a natočil nekonvenční romantiku ala Město Andělů : Paříž. ()

malypivo

Mohl to být zajímavý příběh, ale pod taktovkou Luca Bessona je z nic neříkající hloupost a ani černobílé provedení to nemůže pozvednout na vyšší úroveň. ()

crha

Posledních 15 minut mi trošku zkazilo dojem. Vyždímat ze mě city se nepodařilo, ale Rie Rasmussen, kterou jsem vůbec neznal, mě fakt bere a hlavně ten její šlapkoidní zjev je luxusní. Za scénu a hlavně za ten dialog na mostě ale fakt víc nedám. ()

merigieren

Ze začátku sem hledal jestli nemám něco s kodekama, ten černobílý mód mi prostě nesedl. I když bylo několik okamžiků, v nichž by barvy nebyly tak efektní, třeba když Angela vylezla z řeky. JInak šlo o celkem zajímavou šou dvou lidí a jejich postupné sbližování asi jako malého prince a lišky :-) , občas se objevil i inteligentní vtípek. Rozhodně můžu doporučit, hodnotím ho 3,5*, kdyby byly barvy asi bych dal i 4... ()

vojo

Pekné po obrazovej stránke. Ináč je to však Ikarov-Bessonov pád nie do magickej hlbočiny, ale do nie celkom čistej Seiny. ()

PDcz

2,5** bodu Ale v hodnocení dáme 3, protože tenhle film měl s námi velkou trpělivost. Neznáme moc filmů. které by čekali 1 rok a 9 měsíců v poličce na to, až na něj koukneme. A to ještě kdyby nebyl z důvodu naší nerozhodnosti náhodně vylosován, ležel by tam dodnes a asi ještě dlouho. [X] Minus 1* bod Věděli jsme, že je atypický. Stále jsme na něj neměli tu pravou náladu. A on je fakt atypický. Ale ne nijak originálně. ČB filmy tu byli, andělé taky. [X] Minus 1* bod Já teda nevim jak Vy, ale nezdálo se Vám, že tam moc mluví? Oni pořád mluvili.. dokonce i když měli mlčet tak mluvili.[X] Ta měla tak dlooouhý nohy, až jí končili..... ale fakt moc kouřila. A všimli jste si, že hodně mluvili? [X] Kdyby se zeptala mi, co bych chtěl.. tak já bych věděl... nechal bych si od ní přebrousit parkety. ()

KHkomiks

Tak tendlencten tady film nebyl vůbec ani trochu špatný. Od Luca Bessona trochu nečekaný, tenhle kokos většinou točí a scénářuje béčkový akčňáky plný nedomrdlejch postaviček. Good blow job! ()

filmer

Slabé...a ani pár vtipných momentů to nezachránilo. Ani samotný příběh mi nepřijde nijak nápaditý (řekl bych to asi takhle: "Tak o čem natočíme film?" "Co třeba...o andělech?" "Jo, skvělej nápad!"...) Mě se to fakt moc nelíbilo. Slabší průměr. ()

Utero

Ježiši absolutně nechápu hodnocení a komentáře k tomuto filmu. Vždyt je překrásný! Včera jsem ho viděl podruhé a snažil se tam najít nějaké ty nedostatky, ale nenašel jsem je! Neřidte se hodnocením na csfd, tenhle film je naprosto dokonalý a chci ho vidět znova a znova! ()

ganjoman

Nechápu proč tento film má takové malé hodnocení. Nenapadá mě nic co bych mohl filmu vytknout. Příběh je geniální, hlavní představitel vtipný a Angela andělská... ()

cogi

od začátku mě film pohltil .. parádně se ke snímku hodilo černobílé zpracování, parádní herecké obsazení, parádní myšlenka, parádní konec (v srdci jsem moc toužila, aby to tak skončilo).... 4 parádní = 4 hvězdičky ()