Príbeh sa odohráva na novo objavenom ostrove, kam je poslané vyšetrovacie komando k prebádaniu terénu. Ich objav je šokujúci! Ostrov obýva obrovský varan a nenásytná kobra. A sú naozaj veľmi hladní. Celý tím musí nasadiť všetky svoje sily a postaviť sa dvom hrozivým predátorom. (oficiální text distributora)

Fíma odpad!

Výrazy, které mě napadají v souvislosti s tímto "dílem", by měly být v televizi používány až v době, kdy je tento "pořad" vysílán, tj. v hluboké noci. Před pořadem bych pak doporučoval výrazné varování: "Tento pořad není vhodný pro mentálně vyzrálé a střízlivé." O chorobné touze psát, tzv. grafomanii, jsem již slyšel, ale nevím, jak se nazývá chorobná touha točit filmy. Autor jí zjevně trpí, ale mnohem více trpí ti, kteří ho nevědomky v jeho deviacích podporují tím, že některé z jeho "děl" zhlédnou. ()

Bercuss odpad!

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku, ale pak jsem si ale uvědomil, že ta by tomuhle ,,skvostu,, jen ublížila. Odpad! prostě sluší těmhle filmům nejvíc! :) ()

Future_F odpad!

Velmi zaujimavy film ktori vas dostane jednak svojou ,,duchovnou strankou a jednak skvelimy hereckymi vykonmi" NIEEE robim si srandu taku KRAVINU som ešte nevidel a ani už asi neuvidim.radim ruky PREČ. ()

Methos-SK odpad!

Keby sa tu dal dat odpad na dvadsiatu tak tomuto by sa to vazne hodilo. Nic horsie som nevidel to ze som toto ohodnotil ako odpad tak to urazam tie ostatne odpady. Fakt tie zufale "efekty" ak sa to teda da tak nazvat su vazne hrozne ako keby to robil niekto prvy krat. Len tri slova: otras, hrozna, des.... ()

sutech666

Čistá tragéééééééédia: tragický herci, tragické efekty, tragický dej a proste tragické všetko... Až sa mi chcelo trgicky plakať... ()

Skretule

Souboj počítačem vytvořených zvířátek je prostě nepřekonatelný a pro mnohé moje kamarády je kultovním filmem pro domácí pitky, kdy už nikdo neví která bije. Právě pro tyto účely je tenhle film jako stvořený. ()

Trinculo

Nekonečné zásobníky a hudba vykradená z bondovky. Jo stojí to za to ! Nádherný příběh o výletě postgraduálních studentů na tropický ostrov, kde se část z nich nechá spolknout obří obludou. Jedna hvězdička za celkový dojem, dal bych odpad! ale to by nebylo fér, protože celé je to až příliš guilty !!! ()

GoldenFish

Jó, je to sice béčkovej nebo dokonce céčkovej film, ale je to sranda. Na horor sice nezvyklé, že se to odehrává za dne, nicméně docela jsem se zasmál a vždycky, když se řekne Varan vs. Cobra se pousměji :D nad tím, jak to herci berou vážně a jak si to ten varan užívá :) ()

czema odpad!

Nejvíc jsem se smál když borec už po 3. střílel ze své bouchačky bez nabíjení. střílel,střílel,střílel a já se málem smíchem poch**l. To by člověk nevěřil. potvory vypadaly jako by utekli kreslícího plátna ještě před dokončením. ()

cz.arlie odpad!

V půjčovně mě zaujal obal kazety, tak jsem si tady na csfd přečetl hodnocení a měl jsem jasno - to musím vidět. Jako první bych zmínil jedno (a zároveň jediné) pozitivum, které film měl - alespoň dva herce, kteří jakžtakž hráli:) Zbytek byl tak příšerný, že jsem se většinu filmu bavil hledáním chyb, tady jsou tři perličky: Michael Paré má na začátku Berettu, poté se párkrát v záběrech vystřídá s Browningem či něčím podobným a nakonec je to opět Beretta / všechny pistole mají nekonečné zásobníky (asi IDAMMO - škoda pro ně, že nepoužili IDKFA:) - z jedné pistole Paré vystřílel v kuse více než 40 nábojů / stíhačky hlásí let nad vodou, v záběrech je ale pevnina (navíc ty záběry vypadají jako vystřižené okénka z jiného filmu).. Mohl bych ještě zmínit diletantskou animaci a její vtipné spojení s živými herci (hej, kámo, střílíš asi tak o pět metrů vedle, než máš ty příšerný pixely..) a přírodou, to, že se dvacetimetrová kráva (pardon, varan) přiblíží zcela nepozorovaně ze předu k šéfovi elitního komanda (který nosí po kapsách kilo C4), ale to bych tu taky mohl psát do rána.. Zítra si půjčím Alone in the Dark a uvidíme, co je horší.. ()

dickens

Pokud nekdo chce videt film, ve kterem neni potreba prebijet ani po tisicovce vystrelu, kde existuje doutnakova C4 a kde velitelství vrchnich namornich sil USA je v rodinnem dome (a to je opravdu maly vycet) , tak nevahejte... ()

NaTe

Tak nevim... brát to vážně, nebrat? Když jsem to sledoval, fakt mi přišlo, že si ze mě tvůrci dělaj srandu... Vždyť to nejde ani zařadit mezi horory... tohodle by se nebál ani můj 7mi letej bráška. To prostě nejde... celou dobu jsem se smál... Smál jsem se, a smál... :D :D ()

Denuna odpad!

Komentáře, hodnocení a trailery na youtube mě vyloženě navnadily na tento film. I tak jsem však doufal, že se budu bavit o něco líp. Zpočátku je to tak ubohé, až to není normální a je to VELMI směšné, později už to bohužel být směšné přestane a jen sledujete jakési velmi nudné nic o ničem a s nikým (herci jsou mizerní). Celkově vzato se to ale dá shlédnout především díky tomu, že se to tváří a bere sebe samo vážně (tak koneckonců fungují i ty nejlepší parodie), díky čemuž je se aspoň čemu smát. Jako horor je to odpad! jak vyšitý, jako komedii se tomu však dají dvě * udělit za nejstupidněji jednající postavy v dějinách filmu. Zajímalo by mě zda ještě narazím na něco, co tohle přebije, horší film už si představit nedovedu :-D ()