Lov na boháče

• Česko Nejsem na prodej (více)

Vždycky randila s muži, co měli peníze... pak potkala jednoho, co měl srdce. V nové euforické komedii, režisér Pierre Salvadori představuje paradoxní vztah mezi polomondénní ženou a zaměstnancem hotelu. Audrey Tautou a Gad Elmaleh, herci v plné formě, se obcházejí, uchvacují, manipulují se sebou a... milují se. (oficiální text distributora)

Soweek

Pánové učme se, studujme, vydělávejme peníze, protože to je pravda, ženské jsou, byly a budou děvky :-) ()

Herráček

Mrchu umí Audrey Tatou zahrát taky pěkně, o tom zase žádná... Jen nevím, co vlastně tenhle film celou dobu sledoval... Chcete si žít jako prase v žitě? Buďte svině... To je stará pravda a nevím, proč ji tedy připomínat... Na druhou stranu pokud má někdo rád romantiku, tak prosím... ()

xaver

Příjemná komedie v nádherném prostředí francouzské riviéry. Lovkyně pracháčů a číšník, který omylem považován za pracháče, sklouzne velmi rychle do této role. Divák se určitě pobaví. Hodnotím mezi 3 - 4, ale Audrey Tatou je okouzlující, a proto jdu na 4*. ()

dopita

Francouzskej romanťák, to je opravdu něco uplně jinýho, než typickej hollywoodskej romanťák. A přitom tohle je červená knihovna jak vyšitá. Příjemnej a svěží film. ()

Sancty

Moje prvé stretnutie s Audrey. Nech mi je odpustené, ale skutočne som do chvíle napísania komentára k tejto amorálnej romantickej komédii nevidel Jeunetovu Améliu z Montmartru (Le Fabuleux destin d’Amélie Poulain). A pokiaľ na ňu nenatrafím náhodne, rovnako ako aj v prípade Hors de prix, len tak ľahko sa to nezmení. Filmy tohoto žánru totižto vôbec nevyhľadávam. Preto som rád, keď občas zapnem telku a miesto obvyklých sračiek naďabím na kvalitu. Niežeby v tomto prípade išlo o niečo extra, ale z toho mála čo som videl ja, rozhodne nadštandard. Irène je pôvabná ženská, hlavne od krku hore, a svoj šarm využíva na lov žralokov, myslím tých dobre zabezpečených. Do siete sa jej raz pripletie rybka menom Nemo... poslíček hotela a pekne jej zkomplikuje sľubne vyzerajúci záťah. Chémiu medzi ústrednou dvojicou musel namiešať prvotriedny odborník, pretože je fantastická. Jean je sympaťák, ktorý dokáže kvôli šikovnej mrške prekročiť svoje zábrany. Čaro hotelového revíra má na dotvorenie atmosféry veľký podiel. Nebanujem, príjemné, ľahko stráviteľné a s neopozeranými tvárami. 7/10 ()

Sairina

Jednoduchá ale velmi příjemná komedie. Pokud chcete vidět něco oddechového tak vřele doporučuji. Jedinné, co mě trochu omrzelo byla jednotvárnost děje, ale tu skvěle vykompenzovala hlavní dvojice. ()

Lionheart

Film samotný si zaslouží 3* (hlavně proto, že není nijak trapný, jako ty americké rádoby stejného žánru), ale kvůli femme de mes reves Audrey přihazuji další hvězdičku (Audrey si jich zaslouží nepočítaně). ()

Mikino00

Lepší romantická komedie se sympatickou ústřední dvojicí, hlavně překrásnou Audrey. Nechybí ani pár vtipů a ani samozřejmě šťastný konec. ()

Greg25

Antiromantický námět, který ale v průběhu filmu začne nabírat překvapivě na romantice více než drtivá většina romantických komedií. A co víc tohle je komedie (navíc s francouzským šarmem), ne jen pouhý přídomek jak u většiny produkce svého žánru. Spousta scén je naprosto bravurních a podobně jako třeba u (K)lamače srdcí nezapomenutelná - například předstíraný telefonát pokojové služby. Výchozí situace, jakkoli je na romantickou komedii neobvyklá, je zábavná, uvěřitelná a ukazuje věci jasně bez skrupulí (nikoli naivně; svoje hrdiny představuje reálně bez příkras), a právě proto je tahle romantika jedna z nejvíce osvěžujících z poslední dekády. 85% ()

Bozvav

Vtipně natočená studie o tom, jaké je to být klukem či holkou pro všechno. Prostě kusem na prodej pro přezrálé zbohatlíky všeho druhu. Také trocha romantiky ( ta nudila). Za mne 65%. ()

Puol

Nenáročná romantická (nemýliť si s teenegerskou) komédia, ktorá alé má svoj nezameniteľný francúzky šarm. Predostiera sa nám tu zaujímavý životný štýl, plný skutočných ľudských hodnôt.-:) Nad vodou to drží hlavne sympatická Audrey Tautou, s nehoráznym sexepílom. Ku konci už značne naťahované. ()

BOURQUE

Ja sa úprimne (a hlavne chlapsky) priznám, že tento film v mojom hlave zostane kvôli prekrásnej A. Tautou. Ona je tu vo fantastickej forme (hlavne fyzicky) a je neodolateľná. Film v podstate ničím neprekvapí, pretože vieme, že ako to dopadne. Ale dvojica G. Elmaleh a A. Tautou hrá dobre, takže to ani nevadí. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Luczynkaaa

Achjo...na tenhle film jsem se už nějakej ten pátek chystala... Dneska jsem se k němu dostala a popravdě...tak nějak mi zkazil celej den. Děj mi přišel hrozně lacinej a asi od 30 minut filmu jsem se těšila na konec. Asi jediný plus, co tady vidím, je nesmírně krásná Audrey Tautou. ()

cerbygerby

joo tak na odpolední sobotní romanták to bylo fakt povedené... Tautou to zahrála dost dobře, měla co ukazovat.. a jednou jak utíkala, jsem si říkal jestli jí náhodou nyvypadnou... fakt docela milé překvapení, protože po výborném obídku jsem u toho ani neusnul... 4* ()