Lov na boháče

• Česko Nejsem na prodej (více)

Vždycky randila s muži, co měli peníze... pak potkala jednoho, co měl srdce. V nové euforické komedii, režisér Pierre Salvadori představuje paradoxní vztah mezi polomondénní ženou a zaměstnancem hotelu. Audrey Tautou a Gad Elmaleh, herci v plné formě, se obcházejí, uchvacují, manipulují se sebou a... milují se. (oficiální text distributora)

Jaromír

Ten moment, kdy člověk zjistí, že někoho miluje je opravdu pěkný :). Dobrý film, sice do geniality mu něco chybí, ale rád jsem se na něj podíval. ()

Pierret

Audrey Tautou je prostě luxusní a prostředí, ve kterém se kamera pohybuje, je snad ještě luxusnější. Ovšem ve filmu chybí vše to, co by z něj mohlo udělat nadprůměrnou věc na několikeré zkouknutí. Takhle máme před sebou jednohubku, jenž zachutná, ovšem rádi ji zajíme něčím kvalitnějším. ()

david666

78%? cože? Absolutně předvídatelná romantika bez jakéhokoliv překvapení. Ani toho humoru zde tolik není. Bez Audrey za *. Škoda, že už hraje v každé kravině. ()

Puppy

Jako film rozhodne podprumer, ale Audrey je uzasna. Takze nehodnotitelne :-) Asi by si mela vybirat lepsi scenare. Svym zpusobem pomerne poucne. ()

lacerta

Nečekala bych od toho bůhví co, je to romantická komedie. Ale na poli v souboji jiných romantických komedií mi to jednak přišlo skutečně romantické a občas i aspoň trochu vtipné. Nijak mě nepohoršuje zlatokopectví ani patolízalství hlavních postav. Nemusí mít každý film morální ponaučení na závěr. Viděla jsem to po "romantických komediíchHlavně nezávazně a rozhodně mi to přišlo zábavnější a snad i reálnější. Prostě oddychovka. ()

f1

No jasně, spíše pro holky, zásadně pro fanynky Gada Elmaleha a příznivce diamantových hodinek, naleštěných bouráků, no prostě luxusu. Ale stejně, kdo by odolal alespoň jednomu dni na vysoké noze? :-) Taky se Vám líbí, že mají styl? ()

pavlussa

Primárně mi strašně lezla na nervy ústřední dějová linie chudáka, který udá všechny své naspořené peníze pro nějakou zlatokopku a i když se film trochu zvedne, pořád se té pachuti nemůžu zbavit. ()

Zrcadleni

Mám rád Francouzské filmy i když možná ty složitější nikdy nepochopím. Mají pro mne osobité kouzlo, která se dá jen těžko popsat. Gad Elmaleh je v tomto filmu naprosto dokonalým elegánem a charakterem, která se nechá namočit do prohnilé hry Audrey Tautou. Čekal jsem kdy to praskne, ale v momentě kdy se to stalo, se zároveň vše zvrtlo v Happyending. Chtěl bych - Toužím... ()

Pascale

Svižná, milá, skoro by se až chtělo říct "chic" komedie o dívce, která vlastně vůbec nepatří do škatulky prostitutek, nýbrž pouze spojuje příjemné (někdy méně příjemné) s užitečnýim a zdrojem její obživy se stalo obratné balení milionářů v luxusních hotelech na francouzské riviéře a snahou vytřískat z nich co nejvíc a to klidně i dlouhodobě a třeba i za účelem sňatku! Audrey Tautou skvěle sekunduje (nebo, že by ona jemu?) výborný francouzský bavič, marockého původu Gad Elmaleh, krerý ve Francii proslul svými "one man show" (...když jsem byl v Americe, všichni kolem mě pokřikovali: "Oh my Gad, oh my Gad!!? Ptal jsem se co na mě všichni mají...??) a dohromady se jim podařilo vytvořit film, který troufnu si říct stojí za vidění! ()

Kat_u_lik

Prijemna komedie. No co vic napsat? Oba herce mate radi, prijemny scenar, vyborny herecky vykon i presto, ze vite jak to dopadne. Vyborna odpocinkova komedie u ktere si proste odpocinete :-) ()

drovi

Zábavná sonda do života zlatokopky. Ešte to asi nebude na tom svete úplne prehnité, keď sa aj zlatokopka zamiluje do chudobného chlapca. Bavil som sa od začiatku do konca. Záver ma milo prekvapil a stále som dobre naladený. Beriem to síce s nadhľadom, ale keď sa nad tým človek hlbšie zamyslí, tak tvorcovia v pozadí hlavnej dvojice ukázali osamelosť, povrchnosť a cynizmus európskej smotánky. Tento film by mal prinútiť človeka rozmýšľať o sebe aj o tom, čo v živote znamená láska. Tvorcom sa podarilo aby sa človek zabavil a zároveň sa vážne zamyslel. ()

poppy75

dokonala oddychovka-prepych riviery,sympaticka ustredna dvojica hercov medzi ktorymi chemia naozaj funguje,sexi sexi audrey tautou,skvela hudba....sarm starsich dobrych francuzskych filmov...potesilo ma.... ()

Beau

Francis Veber to prostě nebyl. Navíc Gad Elmaleh si prakticky souběžně zahrál jako přes kopírák totožnou roli milého poctivého chudáka ve filmu Dablér. A už to bylo divné. Závěrečný odjezd obou hrdinů na skútru do západu slunce ve mně taky vyvolává pochybnosti. Máme tomu rozumět tak, že povrchní hrdinka z lásky ke svému prosťáčkovi sekne se svou profesí luxusní společnice a půjde pracovat do rychlého občerstvení? : )) Škoda, že autoři nevytěžili víc ze situace, kdy se hlavní hrdina ocitne shodou náhod ve stejném poslavení jako jeho láska. I když gag s ušima nebyl špatnej. ()

BStone

Povedená komedie o jedné zlatokopce a jednom barmanovi, co se stal zlatokopem proti své vůli. Jak už to ale bývá, láska změní všechno. Na Audrey Tautou bych se vydržel dívat i déle, než 101 minut. Tohle frantíkům vyšlo. 70% ()

andy60

Celkem pohodová komedie, která je místy vtipná a co hlavně - nesklouzává do trapné podbízivosti a tu romantiku drží v přijatelné rovině. ()