Lov na boháče

• Česko Nejsem na prodej (více)

Vždycky randila s muži, co měli peníze... pak potkala jednoho, co měl srdce. V nové euforické komedii, režisér Pierre Salvadori představuje paradoxní vztah mezi polomondénní ženou a zaměstnancem hotelu. Audrey Tautou a Gad Elmaleh, herci v plné formě, se obcházejí, uchvacují, manipulují se sebou a... milují se. (oficiální text distributora)

kajda.l

Nejhezčí na tomto filmu je jednoznačně Audrey Tautou, už dlouho si nepamatuji film, kde by z nějaké herečky sršelo tolik sexappealu.. A největší pozitivum (pro mě) po zhlédnutí filmu je, že si alespoň konečně pořídím Amélii z M.. A k zhodnocení filmu- velmi dobré herecké výkony, slabší scénář a film převážně pro holky.. Prostě takový svěží vítr z Francie, nenáročná zábava (která pobaví) a mezi komediemi lehký nadprůměr.. ()

BoPo

Šarm je viac ako krása. Nie som fanúšik Audrey Tautou, no v tomto filme hádzala šarmom od začiatku až do konca. Príbeh príjemne stráviteľný, takže som rád, že som urobil zasa raz výnimku a pustil si francúzsky film. ()

bouncer

Příjemná a lehká (asi tak jako Audrey Tautou) letní francouzská komedie. Potěší, když hledáte nenáročnou romantickou zábavu... ()

Padme_Anakin

Audrey je v roli luxusní šlápotky okouzlující a docela i chápu, že si starší pánové nechali dobrovolně vysávat své zlaté karty.. Gad je sympaťák a zpočátku i jelimánek, ale otrkal se a učil se celkem rychle.. Je to taková milá komedie a příjemná romanťárna, v rámci žánru hodnotím kladně.. ()

Z0oMb3E

Lov na boháča, alebo ako prišla zlatokopka na bubon. Poslíček si tiež čuchol do zlatokopeckého vzťahu, ale skončil aspoň zo skútrom. Romantická komédia na ktorej sa ani raz neusmejete a kamenný pokrový výraz vám ostane od začiatku do konca. Nevravím že film je zlý- dýcha z neho taká nenútená a pohodová atmosféra, ale jedno zhliadnutie bohate stačí. Zajtra po filme ani pes neštekne. Za dve hodiny zabudnete o čom bol. Odporúčam sledovať na navodenie spánku. ()

Skip

V tomhle filmu se dá koukat leda tak na spoře oděnou Audrey Tautou. Ovšem má-li někdo radši bujnější tvary, tak tam pro něj není vůbec nic. ()

Martin741

Podpriemerna francuzska komedia, Gad Elmaleh /Dabler, Pulnoc v Parizi/ a Audrey Tatou /Amelie z Montmartru, Prilis Dlouhe Zasnuby/ uz mali aj lepsie filmy. Momentov na zasmiatie sa je len poskromne : 30 % ()

Kwaichi

Dobre sa to pozeralo, ale za hlavný príbeh (ich spôsob života a Irenine ciele a úmysly na začiatku filmu), ktorý neschvaľujem dávam len 2*, aj keď zápletka bola skutočne romantická. ()

Wormboy

Taka celkom mila amoralna romanticka jednohubka s prijemnym hereckym duom, ktora nevyzaduje pre splnenie svojho ucelu 100 % divakovej pozornosti :) ()

dr.fish

Pokud vás už nebaví věčně koukat na uslintaný americký komedie a poslouchat to věčný "Oh my God", máte možnost. Netvrdím, že tenhle film je nějaké filmové umění, to ve svém žánru ani být nemůže, ale rozhodně je zcela jiný, než jsme zvyklí od Američanů. Francie má zkrátka cit pro věc. Oba hlavní hrdinové nejsou vykonstruovaní panáci z Růžové knihovny, ale trosky, co si na úkor své důstojnosti chtějí zlepšit svojí životní úroveň a to v podstatě luxusní prostitucí. Při této práci se potkávají tak dlouho, až je z toho láska. Zápletka není nijak složitá, nicméně dostatečně originální na to, aby bavila. Kdo obdivuje Audrey Tatou, vězte, že zde je opravdu moc pěkná, v dobře napsané roli na tělo. Gad Elmaleh je zamilované tele, Pierre Richard by ho asi kdysi zahrál líp, ale ten už je na milovníka trochu starý. Příjemný film, který mne naplňuje nadějí, že dobrá romantika ještě nevymřela...80% ()

vesper001

Postava Audrey Tautou si sice s názvem protiřečí, ale zato jí večerní šaty a paraplíčka ve vlasech sluší nejvíc ze všech – a to počítám i jejího hereckého partnera s očima a charismatem akvarijní rybičky. Nijak zvlášť hlubokomyslná, ale příjemná komedie plná luxusu, francouzského šarmu a pozlátka, která sice místy pobaví, ale po skončení vyprchá z paměti rychleji než bublinky z šampaňského. ()

DaUr

Ačkoliv morální stránka snímku je více než pochybná (raněných duší, které za sebou hlavní dvojice zanechala, je snad až příliš mnoho), na klidný sobotní večer je to přesně to pravé - člověk nemusí příliš přemýšlet, příjemně si odpočine a pobaví se bez jakéhokoliv náznaku americky fekálního humoru. K tomu Gad Elmaleh, velice to sympatický člověk, a Audrey Tautou, velice, velice, VELICE sympatická dáma. Opravdu velice. Celkově tedy spokojenost, mnohem větší, než bych se odvážil očekávat. ()

Kacounek

Nemůžu dát víc jak 55%, nemám ráda kopírování. Gad Elmaleh vypadá jak Nicolas Cage a Andrey Tatou jak Andrey Hepburn. …jinak celkem příjemný odpočinkový film. ()

greetchen

Potvůrka Audrey Tautou a pro mne zatím neznámý, ale rozhodně charismatický Gad Elmaleh, v mile prosté komedii, která umí i amorální téma naservírovat s úsměvnou nadsázkou. Lehounká francouzská komedie, co osvěží jako sklenka šampaňského. ()

Autogram

Audrey Tautou je v tomto filme pekelne sexi. A tým všetky klady končia, celý film je úplná kravina o zlatokopke a začínajúcom zlatokopovi. Prideliť sa dá jedna hviezda za Audrey a druhá za to, ako sa dokáže zo šiat za dve sekundy vyzliecť donaha a rovnako za dve sekundy aj obliecť naspäť do šiat. ()

Georgex

Romantická komedie o vypočítavé zlatokopce a naivním barmanovi, která je hloupá až to bolí, přesto je chvílemi poměrně zábavná a díky krásné Andrey Tautou se to dá v pohodě dokoukat. Každopádně nebudu zastírat, že jsem po slibném úvodu očekával daleko větší tah na branku. Moje hodnocení 50%. ()