Film se odehrává v Nizozemí a je zobrazen ze tří rovin: První je z pohledu nájemného vraha Park Yi (Woo-sung Jung), který se zamiloval do malířky Hye-young (Ji-hyun Jun), ale nechce se jí vyznat z citů právě proto, že je zabiják, tak jí alespoň nosí každý den tajně sedmikrásky, které má strašně ráda. Druhý pohled je ze strany právě Hye-young, která maluje portréty na náměstí a stále chce zjistit, kdo jí nosí ty sedmikrásky. Jednoho dne se objeví policista Interpolu Jeong Woo (Sung-jae Lee), který se nechá od ní nakreslit a má u sebe právě ty sedmikrásky, ona se domnívá, že on je právě ten tajemný ctitel a tak se do něj zamiluje. Třetí pohled je policisty Jeong Woo, který využil pouliční malířky, jen jako krytí při sledovačce, jenže jak se postupně začal scházet s Hye-young, tak se do ní zamiloval. Jenže vše se nějak zkomplikuje a Hye-young je postřelena při přestřelce a přijde o hlas. Policista je odvolán zpět do Koreje a na scénu se opět vrací zabiják. Jestli vše dopadne dobře? No to se nechte překvapit. (c.tucker)

muti

nasa hlavna hrdinka tuzi aby sa uz aj na nu usmialo stastie v laske ked tu zrazu... tajny ctitel :) moznoto znie fadne, niekto si asi povie "klasika", ale verte mi ze take priamociare to zasa nebude, a pre vase dobro vam viacej nepoviem (miestami su tu komenty kde sa prilis spoiluje na moj vkus!) 5 stars! ()

ZeldaZ

Tak kvůli tomuto skvostu bych asi měl přehodnotit své dosavadní pětihvězdičkové hodnocení filmů (-: Vůbec nechápu jak něco tak kouzelného, dramatického, romantického, jemného a zároveň drsného může někdo vymyslet a zrealizovat. Velmi silný zážitek. P.S. film na mě působil "exoticky". Proč? Protože je korejský, s korejskými herci ale odehrává se v Evropě (-: Vím že je to subjektivní, ale dlé mého točí Východní Asie nejlepší filmy na celém světě. ()

kikin01

Co k tomu dodat? Wai Keung Lau a jeho taktovka dokazují, že natočit romantické drama, kde se místy střihne i trošku té akce, byl víc než skvělý tah. Kamera, střih, nádherná hudba, všechno to do sebe perfektně zapadalo, a já nevytýkám tomuto filmu vůbec nic. Možná jen vytýkám teď sobě, že jsem neviděl Director's cut, ale určitě to napravím. No prostě můj skvost! ()

ariari

je to pre mňa priemer...troška rozplizlý, taká detinská romanca trpiaceho hrdinu, rozhodne nie počin roka. Ak som videla rozhodne dobré filmy ohodnotené váženými hodnotičmi 3 hviezdičkami , ktoré boli bez falošných ukňúraných náterov, tak toto je čo? ani sme to tuším nedopozerali, tak hodnotenie záveru bude asi len subjektívne .ja žiadne scénaristické lapsusy neodpúšťam. Prečo aj? Filmov sú milióny, tak hodnoťme, čo je dobré, nie čo sa na to len hrá. ()

villain

Změť filmových klišé, kýče, prázdných postav bez téměř žádného emocionálního vývoje a hereckých výkonů podobné úrovně zahalená do krásného hávu. Naprostý opak toho, co bych čekal od jihokorejského filmu. ()

L_U_M_P

bal som sa ze to bude klasicka korejska drama, kde hlavny hrdina zomrie na nejaku zakernu smrtelnu chorobu...ale tentokrat sa nic take nekonalo :o)...pribeh o tom ze aj najomny vrah sa moze zalubit, a divak mu z nejakeho nevysvetlitelneho dovodu este aj drzi palce,...uzasne...+dokonala hudba,..jó sojó 8/10 ()

rozum i cit

Toto je přesně důvod, proč si lidé myslí, že nájemní vrazi jsou vlastně docela milí chlapíci.:) V podstatě jednoduchý a otřelý námět milostného trojúhelníku je tu podán v hezky nasnímaném barevném prostředí. Styl vyprávění je trochu zvláštní, slyšíme myšlenky jednotlivých postav, a dozvídáme se tak o jejich pocitech a motivech. Prvních 5-10 min mě nijak zvlášť nevtáhlo, ovšem od přestřelky na náměstí to nabralo docela příjemný spád. Bylo tu též několik překvapivých dějových zvratů, nebo přesněji nečekaných okamžiků, kdy nevíte na chvilku, kdo střílel, kdo koho zabil apod., čímž je udržována vaše pozornost. Líbilo se mi porozumění mezi vrahem a detektivem i závěrečná scéna s odezíráním ze rtů. A ze samotného závěru na mne, nevím proč, dýchla Itálie. Snad jen text závěrečné písně bych nechala odzpívat až během titulků. Hlavní hrdina byl sympatický, na konci mi ho bylo opravdu líto. Celou dobu jsem jim moc přála šťastný konec, i když jsem věděla, že nemůže nastat. A ten špatný, bohužel, přišel náhleji, než jsem čekala, a byl přesně opačný, než jsem čekala. Nicméně tři hvězdičky (což u mne ostatně není málo). Možná je chyba, že jsem tento film viděla dva dny po A moment to remember, který mě citově zasáhl mnohem víc. Přesto, je to pěkný romantický film, který stojí za shlédnutí. A mimochodem, taky bych byla ráda, kdyby pro mě někdo jen tak postavil most.:) ()

marttul

Nevím...ale z mých oblíbených jihokorejských filmů mi tento přirostl k srdci zatím nejméně...Každopádně mu dám druhou šanci =o) ()

Poryv

Film stejně kýčovitý, patetický, předvídatelný, levně sladký a formálně amatérský jako obrazy hlavní představitelky. ()