Film se odehrává v Nizozemí a je zobrazen ze tří rovin: První je z pohledu nájemného vraha Park Yi (Woo-sung Jung), který se zamiloval do malířky Hye-young (Ji-hyun Jun), ale nechce se jí vyznat z citů právě proto, že je zabiják, tak jí alespoň nosí každý den tajně sedmikrásky, které má strašně ráda. Druhý pohled je ze strany právě Hye-young, která maluje portréty na náměstí a stále chce zjistit, kdo jí nosí ty sedmikrásky. Jednoho dne se objeví policista Interpolu Jeong Woo (Sung-jae Lee), který se nechá od ní nakreslit a má u sebe právě ty sedmikrásky, ona se domnívá, že on je právě ten tajemný ctitel a tak se do něj zamiluje. Třetí pohled je policisty Jeong Woo, který využil pouliční malířky, jen jako krytí při sledovačce, jenže jak se postupně začal scházet s Hye-young, tak se do ní zamiloval. Jenže vše se nějak zkomplikuje a Hye-young je postřelena při přestřelce a přijde o hlas. Policista je odvolán zpět do Koreje a na scénu se opět vrací zabiják. Jestli vše dopadne dobře? No to se nechte překvapit. (c.tucker)

maverick10

Uz v tom zase litam - Ji-hyeon Jeon (je teda fakt ze to je laska uz z filmu My sassy girl). Dalsi pecka z pera korejskych tvurcu a me se chce zase brecet. Dalsi dukaz toho ze laska a smrt, jsou nejpoutavejsi namety a kdyz se vhodne spoji je z toho dalsi emocionalne vypjata zalezitost, ktere neubira ani lehka predvidatelnost pribehu. ()

Aljak

Parádny príbeh zasadený do malebného holandského prostredia. Celé to spracovanie jedného príbehu prostredníctvom troch pohľadov celého trojuholníku zainteresovaných, ktoré sa navzájom dopĺňali, tak to bolo výborne spravené. K tomu vynikajúca kamera a hudba, ktorá celý ten príjemný dojem ešte viac znásobila. Normálne mám chuť dať 5*, ALE ten záver mi vôbec neprišiel až tak skvelý a to ma dosť sklamalo. Pretože takmer celý film som sa tešil na akýsi vrchol, ktorý by pôsobil nejako viac zmyselne. Tým nemám na mysli nejaký trápny happyend, ale zase ani takéto vyvrcholenie ma vôbec neuspokojil. Ale áno, inak film bol veľmi príjemný a vyvážený (až na spomínaný záver). ()

dezorz

mna tato cinsko korejska koprodukcia z holandska nejak nebrala. prilis gycovy vizual striedajuci sa s prilis brakovym a schamatickym viyualom, prilis HK oblubujuce, v cine sa filmu darilo v koreii menej. ()

selviskhed

I tak nudné město jako je Amsterdam vypadá očima hongkongského kameramana hrozně cool. Což mě vede k myšlence, že Soul nebo Hongkong nemusí být ve skutečnosti kdovíjak skvělá města a že je prostě jen většinou točí výborní kameramani se skvělým vkusem. ()

Laputa

Skvělé. Úžasný korejský film. Skvělá hudba, která dává filmu obrovský rozměr a dělá s něj spolu s perfektními výkony herců jeden z nejlepších filmů. Hudba je zde opravdu prvotřídní. ()

pufina

Woo-sung Jung mě zaujal už ve filmu Nae meori sogui jiugae, ale jako nájemný vrah má také co do sebe a tady je názorná ukázka toho, že i zabijáci můžou mít city (a tím nemyslím jen k mamince). Ji-hyeon Jeon znám zase z filmu Yeopgijeogin geunyeo, kde byla naprosto vynikající a v tomto filmu předvedla stejně dobrý výkon. Další hlavní herec Sung-jae Lee mě příliš nezaujal, ale nijak mi ve filmu nevadil, zahrál svou roli přesvědčivě. Příběh se mi líbil, jsem naprosto spokojená. Chci taky zabijáka, který mi bude posílat sedmikrásky! ()

pakobylka

Nečekejte dynamický akční příběh - jedná se o pravověrnou romanci toho nejtěžšího kalibru ... o romanci s nevtíravou vůní lučního kvítí a se syrovou pachutí střelného prachu. A vězte, že všechny kulky, které jsou s ostrým či tlumeným prásknutím vypáleny, najdou svůj cíl - zůstanou vám vězet hluboko v srdci a nelze je vyoperovat. Uvidíte love story, jejíž emoce nejsou stavěné na odiv - přesto vás ovládnou, neboť v jejím pomalém tempu je síla, před kterou není úniku. Má smysl pro detail a do finále je dovedená s asijskou důkladností a s citem pro velká, nezapomenutelná dramata. ()

campix

Trošku jsem čekal tradiční uplakanou romantiku. Naštěstí za Deiji stojí Andrew Lau. Tvůrce legendární krimi Volavka a to je tu setsakramentsky znát. Tedy především v prvním polovině, než se všechno rozehraje. Do té doby nejde vůbec o nic žánrově tradičního. Hodně pomáhají také evropské kulisy, které tento asijský film hodně ozvláštňují. V druhé polovině bohužel klesáme k sentimentálnímu romantickému trojúhelníku a slibný začátek tak není uspokojivě zakončen. Pomoci může to, že to není vůbec tolik asijské, takže jako lehký úvod do asijské kinematografie by se Deiji brát dalo. ()

c.tucker

Výborné korejská akční romance, která díky hongkongskému Wai Keung Lau není tolik korejský, což mě přišlo jako velmi dobré a osvěžující. Záběry krajiny a kamerové nájezdy byli prostě famozní. ()

laik_60

zaujímavý romantický príbeh zahraný trojicou kórejských hercov osadený v Holandsku, kde chalani vedeli všetko pokiaľ ona až na konci. Keď k tomu pridám dobrú kameru a zaujímavé svetlo, dávajúce filmu taký zvláštny color, dávam pozitívnych 4 b.. a ešte kúštik. ()

tomeek

Solidní multižánrovka se spoustou zvratů natočená v krásných holandských lokacích. Trošku to působí jako V Bruggách, ale Korejci v hlavních rolích tomu dávají zase trošku jiný nádech. Trošku kýčovité, ale že by to bilo do očí se říct nedá. Krásné čtyři hvězdičky. ()

t_gon

Jedním slovem nádhera. Ač tomuto žánru moc neholduji (zřejmě dosavadní špatný výběr filmu), tak Daisy mě dostala na plno. Vynikající skloubení mnoha žánrů, jehož základem je trojúhelník hlavních postav. Kreslířka portrétů Hye-young, detektiv Jeong Woo a nájemný vrah Park Yi. Oba chtějí stejnou ženu, ona čeká na svého "pana tajemného", jež ji denně nosí květiny ale neví kdo to je. A vy sledujete počínaní této trojice, jak se se svými city vypořádat a téměř do samotného konce budete tápat, jak to celé dopadne. Je zde pár zvratů, některé více či méně "hloupé" a účelné, ale tohle všechno filmu prominete a budete si užívat sedmikrásku až do samotného "drsného" závěru. K tomu vás bude provázet nádherná hudba a krásné chvilky, jež vám film přinese... ()

ivan_drago

Zajímavý způsob vyprávění a příběh zasazený do "exotického" Amsterdamu... Krajně nesympatičtí hrdinové (kromě té holky teda), místy se velmi táhnoucí film a pár romantických gest.... Kromě zmateného střílení na náměstí a závěrěčného pokusu o pomstu se ani o akci nedá moc mluvit... Navíc ten zabiják mi přišel jako naprostá karikatura a já mu to nevěřil... stejně jako pomalu celý příběh... ()

DaUr

Byl to zajímavý nápad, skloubit klasickou hong-kongskou detektivku s typickou korejskou romantikou. Do dvojice oponentů "vrah x policista" tak přibývá žena, žena do které se oba zamilují a jejich vzájemné pronásledování je tedy hned o něco složitější. Jak je tady mnoha uživateli zmiňováno, audiovizuálně není filmu takřka co vytknout, ať už mluvíme o kameře, střihu nebo soundtracku - co trochu vynechává je scénář, který sice nabízí několik poměrně nečekaných zvratů, ale zároveň je místy až příliš zašmodrchaný a nepřehledný, což nakonec spolu s pár hluchými místy brání plnému hodnocení. Nicméně celkové dojmy převažují kladné - čekal jsem možná trochu víc, ale bavil jsem se dostatečně. 85% sedí. ()

terunka003

Cituplné, romantické, napínavé, akční, zajímavé. Akční romantický příběh, který se odehrává v Nizozemí s korejci byl parádní. Zápletka a postavení děje ve třech rovinách byl ještě zajímavější. Líbilo se mi to. I když se někomu mohlo zdát, že je to stále dokola, pořád to alespoň pro mě má nějaké kouzlo. Byl to takový "čestný" příběh, kdy si chlapi ženský nepřebírali, hledí na to, aby šťastná byla ona, no, bylo to takové mučednické. I když mi bylo líto, jak to skončilo, což se stejně v takovém dramatu dalo očekávat. Snímek je zaručeným trhákem pro romantické večery. ()

Kurikmoon

Sú filmy, ktoré by ste nemali pozerať sami. Niektoré vytvoria tak silnú osudovosť, že Vás zovrie pri srdci, od pohnutia sa Vám krúti žalúdok a vy privierate oči a zotierate... No skrátka zdielanie a objatie nejakej blízkej osôbky by sa naozaj hodilo. Ak niekedy dostanem infarkt, nech je to pri silnom zážitku, ktorý vystihujú slová záverečnej piesne. ---Jo, cesty lásky vyzerajú z pohľadu tretej osoby prehľadnejšie. Ale, keď ste do nej priamo zaangažovaný, i jednoduché veci môže býť sakra zložité... Nemáte niekto DC? ;) ()

Kacounek

Křehký příběh, který se jen pomalu poodkrývá, aby hlavní hrdince zůstal téměř do konce částečně zahalen. Pokud jsem dobře pochopila tu poetickou, ale i trochu naivní myšlenku, smyslem je ukázat, že láska v lidech probouzí to nejlepší a v korejském pojetí se i ti černí najednou stávají bílými. Láska zkrátka hory přenáší... ()