Film se odehrává v Nizozemí a je zobrazen ze tří rovin: První je z pohledu nájemného vraha Park Yi (Woo-sung Jung), který se zamiloval do malířky Hye-young (Ji-hyun Jun), ale nechce se jí vyznat z citů právě proto, že je zabiják, tak jí alespoň nosí každý den tajně sedmikrásky, které má strašně ráda. Druhý pohled je ze strany právě Hye-young, která maluje portréty na náměstí a stále chce zjistit, kdo jí nosí ty sedmikrásky. Jednoho dne se objeví policista Interpolu Jeong Woo (Sung-jae Lee), který se nechá od ní nakreslit a má u sebe právě ty sedmikrásky, ona se domnívá, že on je právě ten tajemný ctitel a tak se do něj zamiluje. Třetí pohled je policisty Jeong Woo, který využil pouliční malířky, jen jako krytí při sledovačce, jenže jak se postupně začal scházet s Hye-young, tak se do ní zamiloval. Jenže vše se nějak zkomplikuje a Hye-young je postřelena při přestřelce a přijde o hlas. Policista je odvolán zpět do Koreje a na scénu se opět vrací zabiják. Jestli vše dopadne dobře? No to se nechte překvapit. (c.tucker)

Pedross800

Překvapení první, odkud jen já toho nájemného zabijáka znám......ano, to je ten dokonalý chlapík z Momentu :) Překvapení druhé, zasazení děje do země tulipánů nejenže není špatné, ono to povyšuje ten příběh o level výš. Překvapení třetí, to že korejci to s hudebním podkreslením svých filmů opravdu umí, už je mi známo, ale v tomhle filmu je hudba a její souznění s dějem prostě nadpozemské!!! Pro mne asi nejnádhernější propojení hudby, krásných scenérií a dokonalé kamery z toho co jsem zatím viděl a už jen pro to stojí za to tento film vidět!!! ()

Pecival

Film na základě vcelku jednoduchého milostného trojúhelníku, vyniká melancholickou, citlivou atmosférou, podpořenou indispozicí hlavní hrdinky a kvalitním soundtrackem. To celé podepřeno sympatickými přednesy všech hlavních herců. Závěrečná "akce" nic moc, ale o tom tento film fakt není :) ()

bloodvomit

Perfektní kompozice obrazů utváří kostru líbivého dramatu, které ačkoliv je téměř stoprocetně romantické neutápí se ve zbytečné melancholii a neztrácí grády. Nepříliš složitý, ale režisérskými finesami vykonstruovaný příběh udrží na židli celou stopáž filmu a navíc v závěru graduje na maximální hodnocení. Bonusem je vidět korejce v čistě evropském prostředí Amsterdamu, a to dodává snímku zvláštní jiskru. Rozhodně doporučuji! ()

ZkuKol

Pokus o smísení klasického asijského thrilleru a klasické romentiky ze stejné destinace na půdě barevného Holandska. Jenže to nefunguje. Je to křehké, platonické, osudové a patetické, akce jede a příběh má zápletku. Jenže je to tak nějak bez šťávy, lacinná klišé a symbolika nejsou podány v tom okouzlujícím duchu, jak se to jinak šikulům ze země středu a jejího okolí obyčejně daří. Ji-hyeon Jeon je pořád krásná a dobře hraje,snaží se i její kolegové, kameraman si ujíží na obletech - a jde mu to. Ale vše to postrádá nějakou přidanou hodnotu, pro kterou by to stálo za zapamatování. Prostě mé srdce zůstalo chladné a hlava nenasycena. Červená knihovna s detektivním šmrncem, průměrné kvality, v hezkém balení, na cestu autobusem, ale vaší zastávku vás to přejet nedonutí... 50% ()

chef

Scenáristický preklep opísaný Adrianom je ľahko prehliadnuteľný v inak veľmi dobre klapajúcom stroji. ()

masr

Kdyby tenhle film natočili Němci, tak tady na čsfd získá nějakých dvadvacet procent a sejde se tu tlupa vysmívavých cyniků, kteří se budou více či méně zdařile trefovat do stupidního ohraného scénáře, trapného hraní na city nejpřízemnějším způsobem atd. Jenže když sračku natočí Korejci, to je jiná. Tam, kde v německém filmu vzletně kýčovitá slova budí posměch, tady v korejském najednou jde o krásu, umění, prožitek čisté lásky vyjádřený krásnými slovy. Všecko je líčeno jako strašně prožité, hluboké, slova o kráse a smutku jsou tak strááášně hluboká; krajina je tak strááášně krásná a romantická a impresionistické obrazy jsou tááák zhloubky pochopený a procítěný život.... Takže shrnuto: obyčejný kýč s několika zajímavými momenty. A pro ty, kteří se nenechají oblbnout už když vidí původ filmu: klidně si od zdejšího hodnocení těch třicet čtyřicet procent strhněte. ()

Seti

Začínám zjišťovat, že u korejských filmů jsou režisérské sestřihy spíše ku škodě než ku prospěchu. Opěvovanou technickou kvalitu filmu nejsem schopen ze svého laického pohledu příliš posoudit, na mě však působila většina "rozvinutých" záběrů prázdně a především naprosto zbytečně. Ubíjející délka v kombinaci s do extrému dohnaným kýčem některých scén tlačila Daisy na pokraj snesitelnosti. Jeden z nejrozporuplnějších filmů posledních dní, u kterého jsem byl chvílemi dost spokojen a mnohem častěji utopen v rozpacích. Ttěšil jsem se a proto se hodnocení značně odvíjí od mého zklamání. ()

klukluka

Byly tam nádherný (!!!) momenty, celý to bylo moc moc krásný, ale na můj vkus už to bylo fakt přehnaně patetický. Jasně, byla to pohádka pro velký kluky a holky, ale asi už neumím být tak moc kluk, abych si všechen ten med nechal lít do hlavy bez toho, aniž bych tomu snížil hodnocení. O sympatie ke korejským filmům mě to ale v žádném případě nepřipravilo - to spíš naopak. Ano, vybírám si z jejich produkce to nejlepší, ale ty věci nebývají jen dobrý, ty věci jsou zpravidla naprosto mimořádný. Daisy byla taky mimořádná, ale ... Jenom bych se opakoval. ()

Rssa

Časově rozháraná ani ne tak love-story, jako spíš osudové setkání 3 osob. Nic není jak vypadá na začátku, taktéž žánr filmu se v průběhu mění, stejně tak jako tempo, jež k závěru nabírá na otáčkách. Ze zasnělého romantického příběhu až k drtivému thrilleru. Žánrová nesourodost se míchá v jeden celek, který rozhodně funguje a dokáže vzbudit vlnu emocí. 85 % ()

Káronoš

Ou. Tohle je opradu veledílo, jak po citové stránce tak po té příběhové. U-seong Jeong a Ji-hyeon Jeon patří do mé herecké TOP, takže jsem byl moc zvědav na jejich společný debut. Ten byl očekávaně nazapomenutelný. Opravdu překrásný příběh o lásce, který pohladí u srdce. Režisér to podal hodně netradičně a kamerové záběry jsou ostřejší. Já nevím co k Daisy napsat...nedokážu popsat co jsem k filmu cítil a cítím, to si prostě musíte pustit a kochat se filmovou krásou. Jeden z nejlepších jihokorejských kousků. Hodnocení: 9.5!/10 ()

Florfila

Úžasné, úžasné, úžasné!!! Ti Korejci to prostě umí. Jsem nadšená, dojatá, překvapená, rozněžnělá, smutná, radostná. Ale nejvíc mě fascinuje, jak umí překvapit. Jejich zvraty a celkové vedení příběhů je pro mě jako rozbalovat kinder vajíčko. Tomuhle snímku bych malinkato vytkla pouze konečnou fázi. Já bych uzavřela a otitulkovala příběh bezprostředně po výstřelu na Hye-young. Divák by tak zůstal v nesmiřitelném a neutěšitelném šoku. Ale jedná se opravdu pouze o detail. A opět jsem velice nadšená z příjemného hereckého výkonu Woo-sung Junga. Jakoby každá jeho role vycházela z naprosté přirozenosti, ať už si hraje na drsňáka, nebo na romantika. ()

Martyr

Videl som už lepšiu kórejsku romantiku, lepší korejský akčňák a lepšiu kórejskú drámu. Daisy nie je zas taká total pecka ako som sa dočítal z komentárov ale v konečnom dôsledku sa to dalo pozerať. Príjemné prostredie ktoré je pre kórejcov netypické, dávalo tejto romantickej dráme inú príchuť na akú sme u ich filmov zvyknutí. Ak by bolo v Daisy viac akčnosti a menej romantiky, mohlo to byť aj za 5.80% ()

Zeek

Pokud jsem někdy nějakej film označil za nejlepší, tak jsem v tý době ještě neviděl Daisy. Daisy je strhujícím příběhem, který jen tak neuvidíte. Tady není co bych vytknul, opravdu nejlepší film za posledních spousty a spousty let. Moje hodnocení: 100% ()

heihatchi

Příběh byl vskutku pěkný, ale vůbec mi nesedla forma snímku. K tomu jednotlivé prostřihy a přechody působily dosti amatérsky/křečovitě. ()