T.S.Garp

Vůbec nechápu, co je špatně. Tohle byl tak příšerně nudný film, že ho nezachrání ani závěrečná skvělá scéna v kavárně. Opravdu netuším, čím to je. Prověřená autorská dvojice, skvělí herci... Jenomže tady něco prostě nefunguje a žasnu údivem, že stejné duo stvořilo filmový skvost Pelíšky, protože tenhle dortík je totálně bez chutě. Příště si už na Hřebejka dám opravdu pozor, to jméno už bohužel není zárukem kvality. A jestli existují nějaké paralely mezi Medvídkem a Americkou krásou (to snad nemyslel vážně?), tak takové, že jsou oba snímky filmovými výrobky a běželi v kinech. Medvídek společně s Milenci a Vrahy by mě dokázali unudit k smrti. Ach jo. ()

Vitex26

Tradičnímu tandemu Hřebejk - Jarchovský už evidentně docházejí nápady. Jak jinak si totiž vysvětlit film, který sice má mít komediální rysy, ale to, že se u něj přiblble usmívám rozhodně není proto, že se bavím, a má mít i nějakou dramatickou linku, jejíž pokus o existenci sice ve snímku nacházím, leč působí na mne tak vykonstruovaně a nevěrohodně, že je to až překvapující. Navíc i herecké osazenstvo se u Hřebejka příliš nemění (přestože uznávám, že např. A. Geislerová hrát určitě umí), a tak mi Medvídek za pár dní bezpochyby vyšumí z hlavy. A vlastně pánbůh zaplať. ()

FandaF

Mno, takový průměrný film... Občas dobrá hláška / rozhovor. Něco tomu ale chybí. Jinak dal bych 3*, ale jedna dolu za scénář. Nechápu dnešní trend psát feministické příběhy, kde se z neschopných žen stávají super úspěšné (kterým nic nechybí natož chlap) a chlapy naopak představující jako trouby ze kterých jsou na konci příběhu úplní kreténi... Po páru dnech si z filmu už pamutuju jen výraz: "uchošťour" a frázi "naštěkat do boudy" ;-)) ()

Sunwise

Staří známí čeští a dobří čeští herci ve vysoké koncentraci, což samo o sobě většinou zaručuje minimálně příjemnou hodinku a půl, když už ne něco víc. Na druhou stranu ale absence děje nebo dokonce nějaké hlubší myšlenky. Tak tři až čtyři hvězdičky... ()

Muf911

Příjemný film, lepší než jsem původně čekal. Druhá polovina dle mě měla trochu lepší spád, ale i tak, celkově na mě působil docela slušně. Občas jsem se ve filmu našel sám nebo mi připomínal situace z mého okolí. Výbroné a velmi uvěřitelné dialogy. ()

superzurda

Je neuvěřitelné kolik mají lidé v sobě vojérství. Sledování tří na první pohled šťastných párů, kterým se hroutí jejich životy je docea zábavné. ()

haXis

Hrozná nuda. Jedíná zajímavá scéna se odehrává při rozhovoru rodičů o milenkách, milencích. Toť vše ()

racing666 odpad!

Tak tohle bylo opravdu pro mě utrpení se na to dodívat až do konce. Film absolutně o ničem. Nemám odvahu dát ani jednu hvězdičku. ()

yelcin

To ,že sa vo filme stretnú najlepší herci a výborný režisér ešte neznamená , že film bude trhák.Herci J.Trojan,J.Macháček,R.Luknár J.Menzel a herečky Z.Fialová T.Vilhelmová, A.Geislerová,K.Issová a E.Vašáryová mali byť zárukou kvality.Bohužial až na pár humorných scén ma film neoslovil.Sorry ()

SZYslak

Asi mám Alzheimera, takžééé ... Vilhelmová tam dělala dorty, měla cukrárnu, pak jí to docela šlapalo ... dál dál ... hrál tam Ivan Trojan, takže to nemohlo být zas tak špatné. ()

Thorgerda odpad!

Gumový dort s umělým sladidlem... Generační výpověď? A hleďme, v oficiálním textu distributora čtu přirovnání k Americké kráse, nebo Hana a její sestry! Hmmm... no, Troška si možná u Slunce seno taky myslel, že točí Amarcord.... ()

AngryPotato

Tohle není můj šálek kávy, asi mi unikl děj, pointa, nebo něco, co by diváka upoutalo. Ale bohužel, nestalo se. ** za Macháčka :) ()

FIorian odpad!

Jediný film, u kterého jsem odešel z kina. Proč? Protože to "hraní" herců bylo tak ubohé, umělé, neuvěřitelné, "vtipy" trapné navíc v dalším tragickém filmu o babrání se v tragických lidských vztazích...kde je přínos divákovi, když už tam není ta komedie? správně to mělo být čisté drama a v žádném případě si nehrát na komedii... Jo, jediný ne nepatrný přínos tento film do mého života vnesl...byl to předěl... od Medvídka nikdy nechodím do kina, aniž bych si zjistil o filmu více informací.. ()

Leník

Nevím, proč Hřebejk točí tolik filmů, když mu evidentně schází dobrý materiál. Tento film drží nad vodou jen vynikající herci, skvěle napsané postavy a jejich dialogy (dle oficiálního textu distributora) jsem tam tedy neobjevila. Některé komentáře zde si pochvalují scénu Křesadlové a Menzela jako to nejlepší ve filmu, já jsem tedy opačného názoru, pro mě to byl naprostý vrchol trapna, zoufale nevtipné, zoufale neoriginální. Jiné komentáře zase píší, že kritici tohoto filmu jsou příliš mladí... já jsem přesně ve věku filmových hrdinů a připadalo mi to stejně mimózní jako těm mladým (nebo že by to znamenalo, že jsem duchem stále mladá?!) Film vhodný možná tak na zabití dlouhého dne, když ležíte doma s chřipkou. ()

kolodej1

na tomhle filmu je krásně vidět jev, který bych nazval syndromem českého filmu. V posledních letech celkem spolehlivě funguje, že jsou filmy české výroby výrazně podhodnocovány. Kdyby stejný scénář byl natočen v Anglii, měl by aspoň 75%, ale že je to české, tak to přece nemůže být tak dobré, musím to zkritizovat. Přitom se podle mého jedná o výborný film. Samozřejmě řemeslně natočeno na jedničku, ale síla filmu spočívá v dialozích a ty jsou jedním slovem vynikající. je zde řada míst, při kterých se dá nahlas zasmát, takový hezky ironický, až cynický humor je pro tenhle film běžný a mě velmi sedí. Je to tedy velmi vtipný film a to i přesto, že vlastně nabízí dost dramatické osudy a ve vztazích jeden debakl vedle druhého. Někdo si tu stěžuje, že mu zde chybí jasná kladná osoba, s kterou by šlo sympatizovat. Je to stejné, jako by si někdo stěžoval, že sníh je sice fajn, jen kdyby nebyl tak studený. Je možná dobré vzít na vědomí, že takoví klaďasové bez chyb jsou právě jen ve filmu, ale život je o něčem jiném, nikdo není bez chyb a dokonalý. Jasně, ne všichni končí takto apokalypticky, jako bylo ve filmu, takto koncentrováno to v životě není, ale jinak tam nejsou žádné nesmysly, které by se neděly. Pokud si někdo myslí, že ano, tak je pořádně naivní. Pro mě je to film za plný počet, kromě jiného i díky elitnímu hereckému obsazení ()