dezorz

Myslel som si, ze cim je Hrebejk starsi, tym je lepsi. Ale tentoraz sa nechal zatiahnut do vztahovej dramy v ktorej sa na vztah reziser ku kvalite filmu nejak vazne nemyslelo. ()

cariada

Tohle se panu režisérovi moc nepovedlo. Film postrádal to záladní a to humor, ani dramatické momenty nejsou nákextra zajímavé. Pohled do života tři kamarádů a jejich rodin,které se jim moc nedaří držet pohromadě. Celé jeto jaksi mdlé a v podstatě o ničem , snímek nedokáže zaujmout ani pobavit. Macháček tam vypadá děsně vůbec se to k němu nehodí. ()

Elyssea

Na rovinu, Hřebejka nemám ráda. Možná jsem ho tak docela nepochopila, protože manželský život neznám (pouze své rodiče) a partnerské vztahy také ne.. Medvídek je možná trochu moc dlouhý, nebo zdlouhavý? Ale ten dort vypadá hezky:) ()

4daPeace

Verdikt: Je vidět že celá parta starých známých - Hřebejk, Jarchovský, Macháček, Luknár,Trojan, Vilhelmová, Geislerová, Burger - přibrala své malé ratolesti, které se jim on natáčení filmů minulých narodili, vyměnili si pár zkušeností ohledně rodičovství a natáčení filmu si parádně užili. Jen škoda, že se to kompletně nepovedlo přenést na diváka. ()

Crawler-D

Po vzoru Bourna se cestuje - Praha, Řím, Praha...a Řím. Na začátku Hřebejk představuje trojici jímavě spokojených párečků, které v jednu chvíli nabourá. Kdyby to nevyznělo tak do ztracena a film tak neměl žádný smysl... ()

tomtomtoma

Lehce zábavné vyprávění o třech manželstvích, která jsou zasažena jistým závažným faktorem, který následně rozhoduje o jeho dalším vývoji. Jirka (dobrý Jiří Macháček) je nadšený galerista, který má za manželku povalečku Vandu (dobrá Tatiana Vilhelmová). Ale už ji omrzelo Jirkovo věčné kárání a milého Jirku vypakovala. Na záletného gynekologa Romana (Roman Luknár) praskne, že má milenku a dcerku k tomu. A tak ho jeho manželka Anna (dobrá Anna Geislerová) vypakovala také. Zato diplomat Ivan (dobrý Ivan Trojan), jehož jeho žena Johanka (Nataša Burger) přetavila nevěru s řidičem Dinem (Alessandro Carnicella) ve tři malé děti, vše bohorově přehlíží. Zajímavými postavami jsou Romanovi rodiče (dobří Jiří Menzel a Věra Křesadlová). Koukatelné, s jemným nadhledem , dobrými hereckými výkony, ale hodně tomu ještě chybí. ()

bukowski83

Trapné, hloupé, nevtipné, nudící a blbé! Medvídek celkem úspěšně nudí od začátku až dokonce, příběh je trapný až hrůza a ani plejáda výborných herců a jejich taneček to stoprocentně nemá šanci zachránit. Pořád jsem očekával, že se něco začne dít, že se pořádně zasměju a nebo se rozjede nějaký děj, bohužel bez úspěchu. Ztráta času a ten konec WTF??? ()

Kity162

Škoda, že komedie to nebyla vůbec. A i rozumím nízkému hodnocení, je jasné, že většina lidí moc netuší, že takhle to prostě chodí. Kdybych neznala takhle lidi, tak se mi film také nelíbí. Teda to pro mě bylo také zvláštní zjištění, jak plno známých žije v naivitě celý život... ()

Cheeter

Docela mě to nudilo, asi se s Hřebejkem míjím, ale i tak je potřeba sledovat, co se děje na české scéně a ne jen na světové. Za mě stačí vidět jednou a odložit. ()

zette

Film, ktery me sem tam pobavil nejakou neokoukanou hlaskou. V prubehu filmu jsem ale zjistil, ze jedine, co mohu delat je, cekat na dalsi neci vtip. Jinak to vlastne cele bylo o nicem, jako vetsina filmu ceske kinematografie od roku +/- 2000, kde to odstartovali Samotari, ti vsak byli novi a originalni. Myslim, ze jsme momentalne mistri Evropy v toceni filmu o nicem. Panu Hrebejkovi bych doporucil, at se v dobrem rozejde s Jarchovskym a prihlasi se treba do knihovny a klidne, at 5 let jen cte a az bude opravdu presvedcen o tom, ze ma napad, ktery by mohl natocit, at tak ucini. Ja tedy zase do kina pujdu, no. Dve hvezdy za jiz zminene hlasky, pro me nejlepsi herecky vykon v Medvidkovi pro Vilhelmovou a to, ze jsem si myslel, ze to bude jeste horsi nez nakonec bylo. ()

lilina133

Ako vidím som tu jedna z mála:-))Ale nepomôžem si...skvele som sa zabávala, všetci herci boli výborní...A keďže prednedávnom som videla slovenský POLČAS ROZPADU, neodpustím si porovnávanie...A zisťujem, že všetko je lepšie, či už zápletka, herci alebo hudba...A taktiež si neodpustím otázočku...PREČO???Prečo to Češi dokážu (skoro vždy...), natočiť skutočne dobrý film, a my len taký odpad (skoro vždy:-)) ()

pakobylka

Medvídek velice touží být velkým, silným, dobráckým, trochu veselým i trochu smutným medvědem s dramatickými vlohami, ale ve svém úsilí bohužel zůstává někde v polovině cesty k dospělosti ... Jakoby se jeho vývoj zastavil v pubertě - bloudí a neví kým je, kam patří a jak se má vlastně tvářit. I tak se na něj dá dívat celkem v pohodě - jeho velkým plusem je, že není odtržený od reality, což u nových českých filmů rozhodně není samozřejmé. ()

agathon

ale spise by sedelo dve a pul... postavy nemaji moralku, dramaticky vyvoj, nic. nesnazi se se svou existenci neco delat, chybi jim zakladni schopnosti sebereflexe a mezilidske kommunikace a autory jsou za to odmeneni pouhou vyzvou ke smireni (viz Trojanuv zaver). Necele tri hvezdicky davam jen za herecke vykony, ktere jsou uz ale u Hrebejka standard a priste mu je uz nesezeru. ()

gabin(a)

Neviděla jsem v TV od začátku. Po chvíli jsem byla ráda, že jsem svoje vstupenky 2 za cenu jedné do kina věnovala raději Bystroočkovi a doufám, že ona viděla něco lepšího. I když pominu svou předpojatost vůči Ani Geislerové a T.Vilhelmové, které opravdu nemusím, ten film by mi připadal slabý i jako film televizní. Nemastné, neslané, nuda, nuda, nuda, jakoby odfláknuté. A určitě to není v tom, že "starosti" hlavních hrdinů nechápu, mj. proto, že jsem je neprožila. Válku ani třeba Divoký Západ jsem naštěstí taky neprožila a přesto znám na tato témata spoustu vynikajících filmů, ba i komedií. A dokonce znám i skvělé filmy pojednávající o současnosti a řešících podobné problémy.------Ještě jsem si přečetla komentáře, až na to s hereckými výkony Geislerové a Luknára souhlasím s Civalem a do puntíku s Galadriel. Pro ty, co si myslí, že film negativně hodnotí lidé o generaci mladší: já jsem o generaci starší a právě proto, že už mám něco za sebou a vím, co život může přinést a že jsem prožila mnohem horší situace než "hrdinové", mi ten film připadá odfláknutý hlavně scénáristicky. I nápadově a dějově slabé filmy však dokáží zachránit vynikající herci, jako Menšík, Kopecký, Janžurová v socialistických sociálních komediích nebo Tom Hanks v romantických blbinách. Na to herci v Medvídkovi teda nemají ani nááááhodou!Ach jo, na to, že ten film považuji za ztrátu času docela dlouhý komentář:-( ()

PROCESOR

Snímek, který každý hodnotí podle toho co si "odžil" a to není úplně dobře. Potom nehodnotíme film, ale reakce na něj. Pokud budeme kritizovat, možná bychom měli mít v sobě více pokory. ()