zager

Občas vtipné momenty, celek však působí jako příjemě zpracovaný dokument, za ty se ale v televizi neplatí. Do kina si bohužel nechodím potvrdit, jaký život je, ale právě naopak, chodím tam hledat něco co mě pomůže se povznést. ()

dukeforever odpad!

Pro někoho možná super komedie,pro někoho drama,pro mě to byl film co měl velikou reklamu a nepředvedl tolik kolik se od něho čekalo.Herecký obsazení fajn,ale dost pochmurný a přitažený za vlasy,navíc si myslim,že večer kdy sme viděli ten film,se nám ne každému odcházelo z kina dobře....Mně tedy určitě ne ()

shinlove

Na film jsem šel ve špatném rozpoložení, kdy se mě nevěra přímo dotýkala, takže mám trošku neobjektivní názor. Ale každopádně na téma nevěry se mi mnohem víc líbil film Chyťte doktora. Tohle bylo jen představení do divadla se třemi skvělými páry! 3* ()

freezer02 odpad!

Je tento film vtipný? NE Má ten film vůbec nějakej smysl, pointu? NE Má vůbec smysl se na to dívat? NE Stojí česká kinematografie v současnosti za prd? ANO!!! 15% ()

jiziczek

Upřímně řečeno, s velkým očekáváním jsem na ten film nešel, ale na druhou stranu mě pak nezklamal. Možná i příjemně překvapil, po všech předběžných reakcích. Mí oblíbení herci nezklamali, takže co bych nedal čtyři hvězdy... ()

Fill16

Medvídek je opravdu strašně divný film. Tohle není ten Hřebejk co ho známe - dobře - režii ještě zručně zvládá, ale ten scénář BOŽE!!! První půlhodina byla k uzoufání nudná, emoce se projevily kolem první hodiny, kdy už se tam opravdu začalo něco dít. Některé scénky byly opravdu zajímavé a právě díky tomu jsem tento film mohl dokoukat. U krásných filmů se mi většinou stává, že čučím do obrazovky ještě po skončení závěrečných titulků. U Medvídka se tak překvapivě stalo, ale nejspíš proto, že jsem si slepoval ty skvělé okamžiky s těmi nudnými.... PROSTĚ je to nuda, ale sem tam to občas šlape :-) Mimochodem skvělá píseň v titulcích! ()

supo

Velké očekávání, ale průměrný zážitek. Ve filmu se dlouhou dobu nic neděje, hlavními postavami jsou tři muži ve středním věku a jejich životní příběhy provázané přátelstvím. Víceméně je to film o jejich pozvolném úpadku, morálním i materiálním. ()

Trescha

jeto po prvé a doufám naposledy co mě Hřebej hodně zkalmal...Tenhle film opravdu nemá v sobě špetku snad ničeho...Promiň Jene se vší úctou k tobě, víc než dvě z toho nevykřešu:-( ()

tom05

Nuda. Ze života to asi je , ale co s tím ? Hrozně pomalý film , po půl hodině bych dával odpad , pak se tam několik zajímavějších momentů našlo. Klukům došly nápady , ale z něčeho žít musí. ()

gekons

Nejsem "drtič" každého českého filmu, nic valného od nich neočekávám a proto moje hodnocení bude rozdílné než to průměrné zde a jsem za to rád. Nejsem "přesycen" Hřebejkem a jeho "nohsledy" , proto jsem se u Medvídka bavil a těm, co jsou na tom podobně film doporučuju. Vypnout, lehnout a hledět, moc nepřemýšlet a bavit se, dávám 70%. ()

LordMalak

Hodně (až moc) postav, žádná nezaujala, sledováno v nějakém dlouhém období, které není asi důležité. Jednou jsou děti mimina, jednou už větší. Prostě dezorientace diváka. Snadno vyšumí z hlavy. ()

Cycake

Do značné míry pravdivý film, i za to si zalouží 3 *, i když Trojana v poslední době zkousnu jen v máločem - snad mu konečně někdo jednou dá roli, kde nebude hrát duševně vyšinutého partnera. Nemluvíme zde o klenotu kinematografie, ale prostě o filmu, na který se dá dívat a i to někdy stačí ()

Chlo0opek

Film o lidských vztazích s plejádou českých herců, kteří odvádí velice slušný výkon. Místy komedie, místy tragédie, prostě ze života. ()