poster

Malý zázrak

 • Kanada

  Everyone's Hero

 • Slovensko

  Malý zázrak

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Sportovní

Kanada / USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vrch07256732
  ***

  Ja osobne nezdieľam americké nadšenie pre Baseball, ani mu nerozumiem, ale to je fuk. Film potešil retrom 50 tych rokov, ale dejovo ozaj rozprávočka pre malých američanov - pochybujem že všetky slovenské deti rozumejú vôbec tomu čo je Baseball a už vôbec nie prečo sa robí okolo toho taký Humbug. Hovoriaci tenisák bol vcelku vtipný, aj pálka nebola na zahodenie, malý zázrak pre škôlkarske deti. Moje uznanie že z tak infantilnej témy američania vykresali celkom nenudiaci celovečerák.(28.4.2016)

 • FFilipCZ
  ***

  Animáků nikdy nemám dost a vždy rád narazím na nějaký "nový kousek", i když je třeba staršího data a určen spíše pro dětské publikum. Samozřejmě nic světoborného zde nehledejte, ale pokud máte rádi animáky stejně jako já, dočkáte se příjemné animace, povedeného českého dabingu (který takřka nikdy nezklame) a pár vtipných scének/hlášek především od Screwieho. Naopak co Vás nepřekvapí je klasický příběh "from zero to hero" se sportovním nádechem.(1.2.2016)

 • Olík
  ***

  S trochou nadsázky opravdový malý zázrak....tedy alespoň a našich končinách. Když vezmu v potaz tradici, kterou se baseball pyšní za mořem a fakt, že tento příběh plný stop, odkazů a narážek na tuto kolektivní pálkovací míčovou hru dokáže zabavit české školkou povinné děvčátka, které věří, že Babe Ruth je jedním z Mickeyho klubíku, outfielder zlý čaroděj a Světová série kadeřnická soutěž panenky Barbie, tak myslím není třeba dalších vět.(16.2.2018)

 • EMMY
  ****

  Animovaná oddychovka pro všechny z nás ,která vypráví o malém klukovi Yankeem Irvingovi .On má představu hrát baseball jako světový hráč Babe Ruth.Yankeeho otec pracuje na stadionu kde je šatna v které si nechává Babe Ruth svoji oblíbenou pálku Zlatíčko (Whoopi Goldberg).A co se stane,jednoho dne pálka zmizne.Malý Yankee se rozhodne Zlatíčko okamžitě hledat.Uplyne dlouhá cesta a doba než ji najde,ale najde ji.Po nálezu už Babe hraje důležitý zápas,ale bez své pálky,kterou mu donáší hrdinský Yankee Irving.Vše skončí jak jinak než Happyandem.Animák mě upoutal za čtyři hvězdičky ****.(10.2.2008)

 • frashmaker
  ****

  Možná jsem v tomto období trošku povolnější vůči animovaným filmům, ale tohle se mi prostě zase líbilo. Mám rád ameriku, ten její humbuk okolo baseballu a amerického fotbalu. Mám rád tu atmosféru tamních let minulých. Tenhle film je plný krásných jednoduchých animací, je tam troška srandy, roztomilosti i mírného napětí. Co víc si přát. Tento typ filmu asi jen těžko lze natočit lépe. Hezčeji a chytřeji....(11.4.2011)