Stopy krve

• Německo Blood Trails (více)

Anna pracuje jako kurýr. Při doručení zásilky se pomiluje s podivných cizím mužem. Provinění. Hned druhý den odjede se svým přítelem Michaelem na výlet na kolech. V horách si užívají volna a romantiky v nádherné přírodě. Výčitky. Tajemný milenec je vystopuje a Michaela brutálně zavraždí. Trest. Na řadě je Anna. Strach. Ta se zoufale snaží vybojovat svůj život. Bolest. Vražedná jízda na horských kolech po těch nejstrmějších svazích, boj o přežití, kde každá cesta vede ke krvavému konci. (oficiální text distributora)

Jino

Zase jsem na dlouhou dobu vyléčen z německých filmů. Stopy krve se snaží jít ve šlépějích amerických slasherů v nichž vrah terorizuje svoji oběť tím, že ji před očima zabije někoho jiného a ona jen o vlásek stále uniká jeho nabroušené zbrani. Prostředí zelených lesů a pohoří funguje jako perfektní záminka zamilované dvojici k výletu na horských kolech. Problém nastává až když se poblíž objeví milenec se svými nekalými úmysly. Místy opravdu nelogický až nepochopitelný děj má docela pěkné kulisy. Setkává se však s nesympatickou hlavní hrdinkou, vrahem pitomcem, děravým scénářem, špatným střihem a celkovým lookem typicky německého filmu, nad jehož provedením některých vražd, zůstává až rozum stát (doteď se směju využití ozubeného kolečka v praxi). Na jedno podívání, víc ne. Slabých 30% ()

cariada

Film postavený na jízdě na kole, ano do té doby je to vše v pořádku, je to něco co tu ještě nebylo. Jenže celé je to příliš fádní od začátku filmu víme kdo je vrah a kdo obět. Vzhledem k tomu, že na víkend jede mladý pár a někdo je sleduje a vzápětí napadne. Je to příliš jasné a bez nápadu. Prostě málo lidí a tak přibudou náký ty kolemjdoucí, aby se bylo na co koukat. Atmosféra po nezáživném začátku trochu poskočí, ale graduje až na konci, zbytek je jen výplň nudy. Hlavní hrdinka je docela nesympatická a ani nijak moc hezká , na to aby jí člověk nák zvlášt fandil. (řikal jsem zabij ji v první půl hodině a ušetři nám čas) Celkově je to nedomyšlené, nápad dobrý , ale málo rozvynutý. ()

kinghome

Tohle fakt nechceš :D Nádherná výprava do minulosti za Německou úžasnou kamerou a dokonalým střihem! Hééj to byla taková píčovina, nechutně natočený, debilně zahraný a děj? To Němci asi neznají, prostě bulšit největšího kalibru, jedna hvězdička za to, že jsem se u pár scén vážně bavil. ()

demented

Filmu by určite prospela kratšia stopáž. Nekonečné naťahovanie naháňacích/skrývacích scénok zbytočne brzdí, v dôsledku čoho pôsobí film veľmi nudným a uspávacím dojmom. Mne sa podarilo zaspať minimálne 3 krát a to som ho pozeral cez deň :) ()

The Viper odpad!

Jsem rád, že takhle večer můžu koukat v TV na nějaký ten horor, ale ať už tam dají (když už hloupost) nějaký pořádný krvák a né dokument pro cyklisty. ()

kery-

Ježiš to byla sračka..Film mimo jiných hovadin nabízí až téměř neuvěřitelný vývoj hlavní postavy, jejíž charakter během celé hodiny a půl lítá jak na horské dráze; vraha, který podle časové osy dokáže skákat jako Star Warsový týpek z filmu Jumper a v neposlední řadě pár tvrdých chlapů, ať už s loveckou puškou, sekerou a nebo policejní pistolí, se kterými si nadpřirozený chlapík s ocelovými lítky hravě poradí..Hrusní a nesympatičtí herci, děravý příběh, snad jediná světlá stránka filmu je kamera, která se sice klepala jako kdyby jí držel feták s podmírou pervitinu v krvi, ale oproti ostatním faktorům filmu si doslova užívala každou vteřinu(to nadšení berte s rezervou, jak říkám, myslím oproti zbytku co tenhle trhák nabízí) - To je také důvod, proč jsem nedal Odpad!.. ()

Dixiee odpad!

Větší blbost jsem už dlouho neviděla. Já vím, proč se takovým filmům vyhýbám jako čert kříži. Hlavní hrdinka na kole snad v životě nejezdila, leda na nákup do Lidlu a chovala se tak nelogicky, že to bylo k smíchu (nebo spíš k pláči). Děkuju, ale nikdy více. ()

Haymar

Jedním slovem: divnofilm! Takový "Cyklo-Stopař"... Více než klasický horor je to spíše velice odvážný experiment, kde se kloubí thriller a hodně hororových žánrů (netroufám si odhadnout zda-li to byl záměr nebo se to tvůrcům trochu vymklo z rukou). Každopádně na německou produkci je to hodně nadprůměrné, atmosférické, drsné a i vcelku originální... Debilní herci, debilní scénář, faktické kopance i nedotažený konec je ovšem tou druhou stranou mince - bohužel ()

blues

oficiální text distributora ve zkratce popsal celý děj tohoto německého běsu beze smyslu. Prý horor, pche... ()

spiritus

Horor to není špatný, jsou zde slabší místa, jelikož film je zbytečně natahován, ale první polovina filmu je poměrně povedená, atmosféra a prostředí je hodně ponuré a depresivní. Ke konci, ale film ztrácí z dechem, což je škoda, jelikož rozjezd byl docela v pořádku. Ale v porovnání např. s filmem Neviditelné zlo, se jedná pořád o horor, který neurazí. Zvláště proto že se jedná o Německý (!!!) film. Ne proto, že bych jim holdovat, ale Německé filmy bývají podstatně horší. 3/5 ()

tenebrae86 odpad!

Hrozný německý film o cyklistech, který zcela postrádá logiku i atmosféru. Působí příliš amatérsky a kamera je (možná až na pár záběrů) opravdu špatná. Někdy to vypadalo, že ji v ruce drží nějaký trotl. Příšerný videoklipový střih v kontrastu s nudnými a rozvleklými dialogy. Děs. Herecké výkony jsou taky otřesné... ()

j0nathan

Tak jsem si pustil po dlouhé době film, který běžel v TV, nemohl jsem totiž v noci usnout. Tohle mě do spánku dostalo. Díky. Originalita jízdních kol, hmmm...hodně dobrý. Vaření z vody, resp. z ho*en, ještě lepší. Za co panebože za co, trestáš tento divácký lid... ()

Untentrauer

Přítomnost ve filmu je prokládána střípky útržků a záběrů z minulosti, jejichž složení pomůže objasnit aktuální děj. Film je tak neskutečně rozkouskovaný/přerušovaný a nešlo mi se něj soustředit. Tuto snahu autorů navíc shazuje popis k filmu, ve kterém vám vlastně všechno řeknou. Takže je to neskutečná nuda. Pokud jste si tedy už někde přečetli o čem to je, pak se na to nekoukejte.... ()

Deratizer

Zlatý filmový fond to není, ale na to, kolik je dnes nudných volovin s přemrštěným hodnocením, mi 37% u tohoto filmu přijde docela málo, zkouknout se to dá docela bez potíží a občas je to i masakr. ()

Heroine odpad!

Někdy ty scénáristy nechápu. Tohle je veskrze špatný nápad, je špatně napsaný, špatně zahraný, hlavní hrdinka je odporná, nesympatická, uřvaná kráva, která dělá tolik nelogických a blbých věcí, že jí ta smrt patří. Že to ale trvá fakt dlouho, než k ní dojde! ()

Rathalos

Nebolo to zle,ale ani ziadna slava,jedna sa o priemerny horor,urcite pasaze boli fajn,ine nudili a skoda,ze niektore vrazdy neukazali,boli mimo kameru,no a hlavna hrdinka po hereckej stranke bez problemov,dalo sa na to pozerat...:-) ()

parabellum

Co mě to zase popadlo zkouknout německý horor. Hlavni hrdinka mě štvala od první chvíle kdy se oběvila na obrazovce, hlavní padouch byl tak zajímavý jako talíř ve dřezu a o ději ani nemluvím, jelikož žádný nění. Jednu hvězdu dávám za první efektní vraždu pomocí kola. ()