Remake filmu "The Wizard of Gore" z roku 1970. Kouzelník si na svých představeních vybírá dobrovolnice z diváků, které následně dusí, řeže, seká a prošpikává. Když ženy vstávají a nic jim není, diváci nadšeně tleskají. Jenže po představení ženy umírají díky ranám, které obdržely během vystoupení. Policie není schopna nalézt souvislosti těchto vražd s kouzelníkem. Muž, kterému takto zemřela dívka, se rozhodne vyšetřit tyto vraždy na vlastní pěst. (LIVINGDEAD)

Johny M.

Nápad skvělej, bohužel zpracování dost otřesný. Začátek ještě celkem navnadí, ale pak se to zvrhne v jednu velkou haluz. Větší zaměření na gore, míň přiblblejch dialogů a bylo by to víc než na 2,5* ()

jafuska odpad!

tak to snad nemyslí vážně točit takový hrozný a o ničem filmy, hrozná atmosféra, herci taky straný, nedívala jsem se ko konce protože to byla naprostá ztráta času, nedoporučuji ()

Mr.nachos

Co tohle mělo jako bejt????? Podle popisu, jsem se těšila, že uvidím kouzelnickou estrádu vygradující záhadnou smrtí účastnic, prošpikovanou pátráním po příčině a rozlousknutí nějakého tajemna. Místo toho jsem viděla nechutnost, zmatenost, nekoukatelnost a debilitu, která neměla ani hlavu ani patu. A hernajs do jakého časového období děj zapadá? Hlavní hrdina, krajně nesympatickej cucák oblíkanej jako gagnster ve 30. letech, bydlející v kutlochu z 80. let, který je vybaven jako ze 60. let( ta televize a telefon do jiné doby fakt nezapadají) a volajícího z mobilu. Pokud to byl záměr, tak nevyšel. Zasazení do jedné časové linie, lepší herci(anijedna postava, která by budila pocit koukatenisti tam není) a mohlo to být lepší. Ježiš tohle je tak zprasenej film, že to snad ani není možný. Nejradši bych to hodila do odpadu, ale aspoň za nápad tu jednu hvězdu dám. ()

Pitryx

No, alespoň zde něco hraje casting, tedy publikum na kouzelníkově představení, které v tom starším filmu vysloveně chrápalo. Dobrá kamera, která se nebojí nahoty a dobré efekty, i když jich není zase tak moc. Děj ujde, někdy i dost překvapí. Celkově jsem se však občas tak trošku nudil. Nezaujalo mne to, nenadchlo, takže jsem to jel na vícekrát. Konec si rozhodně zasloužil lepší zpracování a lepší finále. Zde zklamání a také mínus dvacet z původně zamýšlených šedesáti. ()

muti

nie je to len horror ale aj detektivka, takze nie je len dolezita krv a efekty ale aj hovorene slovo a dejova linia. ano,je to mozno nedotiahnute ale ajtak je to mindf*ck :)) ... ktory stale neviem ako sa vlastne skoncil suhlas s: Silverluv, Twinpeaks, Bluntman. ps: o hodne lepsie ako original z 1970 ()

Ammit

Na vyklepanou kameru je třeba si zvyknout. A to gore je tam jen tak na ozdobu. Celý příběh připomíná horečnatý sen, který není dost děsivý, abyste se probudili, ale příjemný zrovna není. C. Glover v roli slizkého kouzelníka perlí. ()