Toxické děti

• USA The Children (více)

Říká se, že děti jsou naše budoucnost. V tom případě je pekelně temná. Poklidné novoanglické městečko Ravensback se probouzí do noční můry. Autobus plný školáků bez vysvětlení zmizel. Ale to není důvod, proč je šerif Hart tak znepokojený. Hlavní problém je v tom, že se děcka vrátila – plná nenávisti, zášti a vražedných myšlenek. Jejich smrtonosné sevření brzy poznají kamarádi, tatínek i milující maminka. Chcete být radioaktivní obětí od ravensbackých školáků i vy? Máte ideální příležitost... (oficiální text distributora)

rsimonyi

Tak tenhle horor jsem viděl tak před 15-ti lety v němčině. A tenkrát se mi to hodně líbilo. Pamatuju si, že ty vraždící děti měli černé nehtíčky. Chtěl bych se na to podívat znovu. Škoda, že to u nás nevyšlo. ()

Filmárik

Dosť zlé aj na Tromu. Horor bez akejkoľvek atmosféry, emócií a napätia, len jednorázová nuda ktorej kvalitu prevyšuje štandardne obal dvd. Rešpekt ale za odvahu strieľať a amputovať končatiny deťom bez väčšej cenzúry. ()

Kolyas

Tak takovéhle ujetiny opravdu můžu. Atmosférou mi to trochu připomínalo (první) Pátek třináctého. A není taky divu - hudba: Harry Manfredini, kamera (občas klasicky "subjektivní"): Barry Abrams, zapadákov, rok vzniku 1980. Naštěstí s tímhle kouskem nemá TROMA, kromě distribuce, nic společného, takže má takovou tu pravou oldschoolovou atmosféru... ()

merlik

Tak tenhle horor se doopravdy povedl. Nebral se tak vážně, napětí pěkně gradovalo, hudba výborně podkreslovala atmosféru, kamera trefně pracovala s temnou hrůzou noci a konečná pointa byla důstojnou tečkou za originálně vymyšleným scénářem. A ty hodné dětičky se tak nevinně smály... A konec? Taky se povedl ve stylu typických konců za všechny prachy, to jest že doopravdy překvapil. ()

Sláveček odpad!

Toto nestojí ani za jednu hvězdu. Nemám snad ani slov. Ale že mi to dalo sil dokoukat to do konce. Herecké výkony strašné, příběh není ve filmu nijak vysvětlený, ozřejmený, prostě slátanina, všichni protagonisté, až na jednoho, nakonec zemřou, pointa žádná, poučení žádné. Záběry nudné, scény zdlouhavé. Šlo by to scvaknout klidně do 30 minut a opravdu možná by to za něco stálo. Dlouho nechci podobný zážitek. Správný propadák. Jak se to může někomu líbit - fakt nechápu. ODPAD ()

azumi

lepší tři hvězdičky. Od hororů s dětmi toho moc nečekam, o to víc sem byl mile překvapen. Pokud pominu smrt pouhým obejmutím :) Uchvátila mě střelba z brokovnice do děcek, či následné oddělování ručiček. Sice Béčko, ale takové, co se s dětmi nemazlí. ()

Cicuch

No predstavovala som si to troška inak, že to bude niečo trošička ako Toxicky mstiteľ, že tam budu tie deti drastickejšie vraždiť :), ale nič z toho, len chodili a každého objímali a to bola nuda...Nič moc teda, ani som to nedokukala do konca čo ma to nebavilo až ma to uspávalo pomaly.. ()

E.T.Martin

Největší zklamání, které mi studio TROMA přineslo. Toxické děti nejsou ani strašidelné, ani zábavné, ale jen vleklé a nudné. Prostě čistý podprůměr. ()

kosak odpad!

Další slabota z "Řitky".Mám rád horory ,můžu občas i Tromu ,ale toto prostě nejde.A k tomu ještě ten otřesný obraz. ()