Toxické děti

• USA The Children (více)

Říká se, že děti jsou naše budoucnost. V tom případě je pekelně temná. Poklidné novoanglické městečko Ravensback se probouzí do noční můry. Autobus plný školáků bez vysvětlení zmizel. Ale to není důvod, proč je šerif Hart tak znepokojený. Hlavní problém je v tom, že se děcka vrátila – plná nenávisti, zášti a vražedných myšlenek. Jejich smrtonosné sevření brzy poznají kamarádi, tatínek i milující maminka. Chcete být radioaktivní obětí od ravensbackých školáků i vy? Máte ideální příležitost... (oficiální text distributora)

duklak2

Nevím, proč to vůbec točili. Byli to vůbec lidé? Sám nevím. Prachbídný scénář se zde mísí s mizernými výkony herců. Nudná atmosféra uspává a diváci musí "vydat" ze sebe mnoho sil, aby snímek dokoukali do konce. Mě se to podařilo. Už to nikdy vidět nechci. DVD jsem doufám ztratil. Ještě přemýšlím, jestli nedám odpad. Ale ne, budu milosrdný a ponechávám jednu hvězdu. ()

Martinibaby odpad!

Nemůžu si pomoct, ale i jako fanoušek všemožných hororů, můj první odpad patří právě tomuto. Pekelně jsem se nudila, dokonce tak moc, že jsem to ani nemohla dokoukat do konce. Jako laik ho tedy nemůžu ocenit jako nějakou 'klasiku', prostě mě to nudilo k smrti. A dítka, černými prstíky škvařící těla svých rodičů a ostatních, co se jim zrovna nachomýtli pod ruce, mi přišla k smíchu. ()

corpsy

Béčko, ktoré sa svojou stavbou nelíši od tuctov ostatných svojich príbuzných. S tou výnimkou, že je krotkejší a o dosť nudnejší. Gore ( okrem masiek ) je zbytočné spomínať, napätie takmer nulové a atmosféra sa vyplaví na povrch len v náznakoch. A všetko to ešte doráža záver, ktorý sa logicky dá čakať, ale paradoxne práve proti logike ide. ()

fcreading

Škoda tej radiáce ktorá tomuto začiatku velmi neprospieva. Ale tie deti boli dobré hlavne keď vzťahovali pred seba ruky a každého chceli objať lenže kto sa ich dotkne premení sa na mrtvolu upečenú zaživa. Miestny šerif ich bude chcieť zastaviť najprv vyskúša strielanie lenže to nepomôže pretože gulky ich nezastavia. Lenže potom vyskúša sekeru a to zabere. Tento TROMACKY horor zaujme predovšetkým dobrou hudbou a priemernou atmosférou. Po Toxickom Mstitelovi odporúčam práve tento horor na jedno pozretie. ()

Gorehound

Skvelé béčko s hudbou Harryho Manfrediniho, ktorá VEĽMI pripomína Friday the 13th. Malé mestečko a deti, rozovierajúce svoju smrtiacu náruč. Pravda, má to svoje chybičky, ale je to nostalgická jazda s nádhernou atmosférou ranných 80´s. Už kvôli tomu si zaslúži čestné miesto medzi mojimi obľúbenými béčkami. ()

raimi

Vidět to dřív, na jednom z těch technicky ohavně zpracovaných dvd od Řitky, asi bych to taky odepsal, stejně jako většina místních uživatelů. Ale teď jsem to zkoukl v HD, a viděl jsem rozkošný béčko z amerického maloměsta, které jako by vypadlo z kingovských adaptací. Ten feeling přelomu sedmdesátých a osmdesátých let je tady téměř fyzicky hmatatelný. Navíc tohle je ta pravá Amerika, tak jak jsem ji měl rád, z níž mně jako totalitnímu děcku padala brada dolů. Nádherný obrovský káry, správňáckej šerif, úžasná dinner- restaurace, a velká, širá "Amerika" kam se podíváš. Oproti současným sterilním podívaným, které jsou pečlivě ošetřené, aby náhodou někoho neurazily, a z kterých sálá korektnost, propaganda a umělost na sto honů, byla tohle živá voda na mou strádající dušičku. Navíc se film nebojí přitlačit na pilu v nakládáním s dětma, a to se vždycky počítá. Jen není dobré si film jakkoliv spojovat s Tromou, ti ten film jen distribuovali, a pokud někdo čeká nějakou Troma šílenost, bude šeredně zklamanej. ()

Quint

Béčkový horor, natočený krátce po nechvalně známé havárii jaderné elektrárny Three Mile Island, se snaží redefinovat pojem „nukleární rodina“. Děti ozářené po nehodě v jaderné elektrárně tu spalují na uhel své rodiče tím, že je objímají svými radioaktivními pažemi. Fakt! Asi nejpraštěnější metafora na jadernou hrozbu, kterou jsem ve filmu viděl. Toxické děti podivným způsobem balancují na hraně děsivosti a směšnosti. Šokují nezvykle velkou mírou násilí, které je tu páchané dětmi a na dětech, ale jejich brakovost a směšná premisa vám brání v tom, abyste je brali vážně. ()

balba

Film vypráví o dětech, které jsou ozářené radiací.Stanou se znich zombíci a vraždí.Tento horor je perfektní, škoda jen , že u nás nevyšel. ()

cariada

Další Troma film, jenže na rozdíl od ostatních tady to postrádá humor. A taky více akce by nebylo na škodu. Děti jsou kontaminované a natahují ruce ke každýmu a toho spálí na škvarek. Opět dobrácký šerif pátrá co se děje na pomoc si vezme jednoho tatíka, který postrádá synka. Kupodivu šerif na konci zařve rukama dítěte. Děj se docela vleče a mnoho se tam neděje. Konec byl hodně předvidatelný ()

MJMilan

Tak tohle je horor určený pro začátečníky a když se u něj budou bát, nedopoučuji next level typu Kruh:-). Děcka, který se hrozně rády objímaj, jen aby vás poprlily ne - li doprlily. Hustá hovadinka. Dvě hvězdičky, za to že jsem to dokoukal. ()

pfa

Toxické děti nejsou rozhodně špatným kouskem. Tento film je poměrně "standartním" hororem osmdesátých let. Nejedná se tedy o žádný propadák, řekl bych že hororové atmosféry je tu dost, příběh poměrně zdařile utíká, děti mají v několika scénách opravdu smrtonosný háv, ale Toxické děti tu pomyslnou nálepku "standartní" prostě nepřebijí. Rozhodně je můžu doporučit, už i jen pro tu klasickou starou dobrou hororovou hudbu a myslím že hodnocení těsně pod čtyřmi hvězdami vyjadřuje tak akorát atmosféru Toxických dětí. [5/1O] (The Children, USA, horror) ()

sedm.1

Další TROMA,další brak po všech stránkách.Neuvěřitelně trapné efekty,toxické dětičky k popukání "zlé" a dějově skutečně nevyspitatelné(od Tromáku fakt člověk neví,čeho se může dočkat).Závěr je sice překvapivě solidnější(pozor,netvrdím dobrý!),celkově to však vyznívá neuvěřitelně amatérsky a nekonzumně(o což ale vlastně zase Tromě jde,že? :)).Potěším všechny příznivce Tromafilmů,můj verdikt je: ujde to...pokud ale jste opět jen velmi tolerantním divákem 8D! ()

Han22

Laciné béčko natočené za pár šupů nemusí být nutně špatně. Toxické děti na to jdou zpříma, bez okolků a do malého městečka vyšlou armádu dětí, které svým spalujícím objetím likvidují jednu postavu za druhou. Režisér se s tím nemazlí, neušetří ani sexbombu nebo malé dítě a rovněž způsob likvidace dětiček je značně vymazlený. Děsně mi ovšem lezla na nervy hudba notně vykradená z Psycha a pak to, že spousta úmrtí je mimo záběr kamery. Nebýt toho, byl by film klidně i na 4 hvězdičky. ()

Sten-li

Čekal jsem nějaký slušný splatter a na místo toho se na mě připotácela skupinka zmizelých školáků s černými nehty a šerif, který čeká až se setmí, aby se je mohl vydat hledat. Jediné co mě zaujalo byla hudební stránka... ()