Osudné shledání

• slovenský

Posadnutá láskou

Horor / Drama / Thriller

Kanada, 2005, 85 min

Nebyl to špatný film, ale na můj vkus docela zdlouhavý - v situacích, které měly trošku "rozhýbat" nervy, nebylo všechno naplno využito. Vždy, kdy jsem si říkala, že se konečně něco bude dít, plamen vyhasl dříve, než jsem se stihla alespoň vylekat. A závěrečná scéna se podle mě vůbec nepodařila, mělo se méně mluvit a více něco dělat..(18.9.2011)

• alambert

Celkem nijaký film. Trapné interiéry i exteriéry. Hrozné herecké výkony. Skutečně nezvládnuté dialogy mezi 12-ti letými manžely. Chyby v překladu (respektive doufám, že je to jen překladem). A to nejhorší: přechody mezi scénami. Vyjetí obrazu rohem patří tak možná do homevidea a ani tam ne 100x po sobě. Vůbec z filmu tak nějak kouká nízkorozpočtovost. Trochu skóre vylešuje celkem akční konec.(30.12.2009)

• Scratt

Příšerný scénář, špatné herecké výkony, průhledný děj...Prostě nuda, nuda a zase nuda. 20%(24.11.2010)

• McLushi

Další z televizní thrillerů, který nenabízí nic nového, ale ani nenudí. Lehký podprůměr.(30.12.2009)

• bassator

30. 12. 2009 - 30%(31.12.2009)