Reklama

Reklama

Sarangddawin pilyoeobseo

  • Jižní Korea 사랑따윈 필요없어 (více)

Obsahy(1)

Julian je klubový playboy, zloděj a notorický lhář, což ho také jednou dostalo do vězení. Když vyšel ven, zjistil, že mu před pár dny zemřel přítel a také, že dluží bezmála tři miliony dolarů. Na splacení dluhu má jen měsíc a tak mu přijde vhod informace, že jeho mrtvý přítel po smrti rodičů zdědil se svou sestrou polovinu velikého majetku. Rozhodne se vydávat za dlouho ztraceného bratra a tím snad získá peníze, které tak rychle potřebuje. Oklamat sestru, že je její bratr, by přeci pro tak dobrého lháře neměl být problém, čas ale neúprosně běží. (Kiyoshi)

(více)

Recenze (31)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Tento film mal v podstate všetky predpoklady na to, aby sa mi páčil... a napokon sa mi nepáčil. A to tu hrali hlavnú rolu veličiny ako Láska, manipulácia, lži a vydieranie - teda všetko to, čo si ma zväčša vo filme dokáže absolútne získať. No bohužiaľ, tu ani tento koktejl nestačil. Neviem, akosi tomu niečo chýbalo - ani vlastne neviem čo, pretože aj spád to malo kvalitný, ale to spracovanie mi nejako nesadlo. A ani dvojica hlavných postáv, ktorých konanie som občas fakt nechápal. Niektoré veci boli pre mňa fakt nezmyselné a prišli mi také nútené (najmä ku koncu). Ale tak aspoň na 3* by to bolo. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Jakmile Geun-Yeong Mun jednou přijdete na chuť, je jako droga. A tahle role jí obzvlášť sedla. Navíc dostala rovnocenného partnera, takže herecké výkony byly nadstandartní. Mnoho scén mě dojalo až k slzám už v průběhu filmu..to se mi také nestává pořád. Líbilo se mi, jak se měnily emoce a atmosféra. I hudba tomu jejich příběhu hezky ladila. Já prostě nemám co vytknout. Jeden z nejkrásnějších korejských filmů. 5* ()

Reklama

Sysel_CZ 

všechny recenze uživatele

Ukázka toho nejlepšího, co se v Koreji může zrodit. Naštěstí nepatřím k těm, kteří si pletou kvalitu a originalitu; příběh může být poměrně jednoduše předvídatelný, ale co se počítá je způsob jakým snímek jednotlivé scény doručuje divákovi. Co se nevede mnohým současným snímkům podžánru se zde daří, v mnoha okamžicích mi prostě běhal mráz po zádech a cítil jsem s hrdiny. Snad jediné dvě věci, které bych vytknul, byl kníratý páprda (ten člověk tam snad byl aby zkazil film) a, nebudu říkat strašná... Příšerně kýčovitá scéna se světluškou. Naštěstí je zbytek filmu natolik krásně udělaný, že se v něm ony nedostatky ztratí a já jsem jen rád. ()

terunka003 

všechny recenze uživatele

Smutné, korejské, depresivní, slepé, chamtivé, ah ty jejich konce. Dlouho jsem čekala na tento film a nakonec přišlo zklamání. Nebo už nemám trpělivost na jejih sáhodlouhé pohledy, výkřiky a vztekání? Netuším. Každopádně Moon je moje srdcová záležitost. Prostředí suprově tmavé, hudba nádherná, a melancholie by se dala krájet. Sice film nekončí moc pozitivně, ale stojí za to ho vidět. ..že je musej furt vraždit.. ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Príbeh sa mi páčil, mal obrovské predpoklady priviesť ma k slzám, ale nedošlo na to, niekde tam proste tá iskrička zostala bez pohybu, zasekla sa a vývoj deja napriek tomu, že bol zaujímavý a prekvapivý proste zamrzol na bode nula. Chcelo to niečo čo by viac pritlačilo na city. Škoda. Ale aj tak sa mi to páčilo, len si to nemôžem zaradiť medzi tie filmy, "toto si pusti, keď si potrebuješ vyplakať dušu".... ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Film byl natočen podle desetidílného japonského televizního dramatu I Don't Need Love, Summer (2002). V roce 2013 podle něj vznikl šestnáctidílný jihokorejský televizní seriál That Winter, The Wind Blows (od r. 2013). (juvelinokivi)

Reklama

Reklama