poster

Veselé Velikonoce

 • Francie

  Joyeuses Pâques

 • slovenský

  Veselá Veľká noc

 • anglický

  Happy Easter

Komedie

Francie, 1984, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *****

  Po úvodní přehlídce kaskaderských kousků značky J.P.B., přijde na řadu zábavná dialogová smršť v nejvyšší kvalitě. Pozorovat jak Bebel kličkuje ve společnosti krásných žen ve svých lžích je opravdu více než zábavné. Tuhle roli milovníka žen fakt hrát nemusel, tomu se říká "jak Belmondo ve vodě". Ostatně ať mě nikdo neříká, že ten jeho pohled na krásnou a nahou Sophie Marceau v posteli musel předstírat. Belmondo + ženský ideální kombinace pro vynikající zábavu a skvělej důvod pro pět hvězdiček.(3.10.2007)

 • Odpadlik
  ****

  Standardně dobrá komedie s Belmodem - v těhle typech rolí je jako doma - bohatý, záletný manžílek, představí svou milenku své manželce jako dceru z prvního manželství. Nic nového, ale má to spád a je to vtipné (např. scéna útěku z nemocnice). Závěr je už tak trochu zbytečný, jakoby musel Belmondo v každém filmu ukázat své kaskadérské kousky.(11.9.2003)

 • honajz
  ***

  V dnešní době již klasická situační komedie s Jeanem Paulem Belmondem a půvabnou Sophie Marceau., pojednávající o tom, kterak povedený záletník díky svým neutuchajícím choutkám ke svádění, nechtěně a neočekávané jednoho večera k falešné dceři přišel. To spustí eskapádu veselých zvratů, ve kterých hlavní hrdina zrovna moc neumí bruslit. Ale divákovi to samozřejmě přinese velice slušnou (a jak vidno nestárnoucí) zábavu.(16.3.2012)

 • dr.fish
  ****

  Excelentní konverzačka, ukázka špičkového starého dobrého českého dabingu. Záleží hodně na náladě v jaké to člověka chytí. Zažil jsem projekce, kdy jsem se válel smíchy, ale i takové kdy jsem to nějak moc neprožíval. V každém případě velmi povedená záležistost. Miluju tu snídani u bazénu, jak si roztržitý Jean Paul matlá toust namočený v džusu na čelo....90%(14.7.2011)

 • Malarkey
  *****

  Nikdy, upozorňuji nikdy neřikejte Belovi, že je posera jelikož on Vám pak ukáže takového Jamese Bonda, že se budete divit a kochat pohledem na to, jak si akční scény neskutečně užívá. Veselé Velikonece mě vždycky na Velikonoce minuly, musím se přiznat a tak jsem si to vynahradil jedno zamračené odpoledne a výborně jsem se bavil. Belmondo příjde na scénu a už s jeho úsměvem se člověk musí smát. Ten jeho šarm, jak se na něj ženský lepí, to je prostě nádhera sledovat. Každou chvíli se člověk musí smát, to jinak ani nejde. Nejlepší na tom je, že on má na to všecko takový talent, že se srovnávat s ním nedá prakticky nikdo. Belmondo je prostě jedinečný a jeho filmy tak zábavné, že se na ně kdykoliv rád znovu podívám.(10.7.2008)

 • - Margellova vila je skutečně v St. Paul du Vence, GPS - 43°42'24.134"N 7°6'9.705"E. Margellův byt je na pláži v Nice - GPS - 43°41'37.328"N 7°15'15.770"E. (Haniczka)

 • - Kritici často Jean-Paulu Belmondovi (Stephane Margelle) vyčítali, že ve snímku strhává všechnu pozornost na sebe. (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace