Spin

• USA God is a DJ
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie / Hudební / Sci-Fi
USA, 2005, 8 min

Tajemný DJ je vyslán do rušné části města, aby zasáhl v řadě řetězových reakcí, které jsou běžnou součástí našeho života, avšak díky záměně časových stop vypuká chaos. (oficiální text distributora)

dANo

Krátky film postavený na jednoduchom, ale zaujímavom nápade, že akýsi tajomný DJ dokáže svojou hudbou, resp. mixovaním hudby ovplyvňovať chod vecí... Špeciálne, keď sa stane nešťastie (auto zrazí ćyklistu), tak sa pokúsi dať veciam taký chod, ktorý zabráni tomuto nešťastiu. Winansova realizácia tohto nápadu je natoľko dobrá, že nemám problém dať plné hodnotenie. ;o) ()

mcleod

Pěkný krátký film o tom, jak je těžké změnit daný běh událostí... marná snaha, která nekončí nikdy dobře a přináší čím dál tím více tragédie. Filmík si hezky pohrává s filozofií náhody, zpracovaný je vtipně a na výborné herecké i režisérské úrovni. ()

toffy

Prvykrat som to zazrel na youtube pod uplne inym nazvom a vobec som netusil,ze je to film. Neskutocne urobeny snimok a pre mna ako Dj-a uplna bomba. RESPECT!!! ()

Maynard.

Jojo, tak takovejhle mixáček vlastnit, to by se daly dělat panečku věci... K "cestování" časem už byly ve filmech používáný lecjaké prostředky či věci, ale ještě sem teda neviděl, že by někdo "cestoval" zapomocí mixážního pultu. Ze kterého se ještě k tomu linula velice zajímavá hudba. Z celého filmu vyplývá jedna (možná i více) věc. A to, že narušení časoprostorového kontinua může způsobit totální selhání a zkrat celého vesmíru. A pozor, to mi to nemyslí zrovna čtyřrozměrně :o) ()

TerezaVanCZ

Snažme se ze všech sil něco napravit a můžeme si být jisti, že se to pokazí někde jinde. Není třeba to dlouze rozmazávat, ani DJ strážný nás totiž nezachrání. ()

reditelka

Butterfly effect je nevyčerpatelný a častý námět. I přesto se tenhle snímek neopakuje, ale naopak - DJ, který mixuje detaily momentální situace, je výborný nápad. ()

farfalla

Podobný nápad jako byl použit ve filmu ´Butterfly Effect´. Tady jim však stačilo 8 minut. Země je velké mraveniště a kdo chce měnit osudy lidí to má těžké. ()

sona123

Neuvěřitelná pecka, něco tak úžasnýho jsem už neviděla snad roky...to není za 5, ale aspoň 10 hvězdiček! Paráda! Cokoliv dalšího dodávat by bylo velmi, ale opravdu velmi zbytečné. Navíc, Djkoma to vystihl za mne a lépe. ()