Carlton, Pensylvánie 1903 – děti pracující v hlubinném dole jsou při závalu zaživa pohřbeny. Ovdovělá Karen spolu se svými dcerami se přestěhují do téhož města a brzy se dozvídají jeho tragickou historii. Ale zločiny minulosti se znovu vracejí v podobě dětí (zombies) a jejich ďábelsky krvavé pomsty – pronásledují, zabíjí a požírají své oběti. Karen a její dcery musí s pomocí souseda přežít, aby byl utišen hlad zombies po vlastní spáse. (oficiální text distributora)

Nick Tow

Príbeh tohto filmu by v súťaži o najväčšie horrorové klišé za rok 2006 nepochybne patril k favoritom a keby zobral scenár do praciek nejaký babrák, na svete by bolo zasa o jednu zhovädilosť viac. Ale Cardone našťastie zachraňuje čo sa dá, celkom úspešne buduje atmosféru a niektoré "lesné" scény vracajú slovíčku horror jeho niekdajšiu moc a slávu. Lenže každý film sledujeme aj kvôli príbehu a jeho rozuzleniu, ktoré v tomto prípade tušíme od 20. minúty a ono je v podstate presne také trápne ako sme si mysleli, že bude. No čo, na klišé sme si už v horroroch pomaly /ale neradi/ zvykli. Ale spraviť zombíkov zo školopovinnej mládeže a vyzbrojiť ju krompáčmi - to chce naozaj "silné nervy"... ()

corpsy

Snímok J.S. Cardoneho rozhodne nenudí, nieje nezaujímavý a plynie svižne. Ale keďže má žánrové zaradenie horor, mal by sa tak chovať o čosi viac. Znalci v ňom neuvidia nič nové, dokonca neuvidia skoro vôbec nič ( mám na mysli gore ). Ostatných ´´nedotknutých´´ možno príjemne vystraší ( občas ). Ak náhodou (z)dedíte nejakú nehnuteľnosť v industriálnej oblasti, majte sa na pozore. ()

Ten Druhy

Kombinácia hororu o zombies a vraždiacich deťoch, ktorá vôbec nie je taká zlá, ako sa zdá. Divák, ktorý nebude hľadať logické zdôvodnenie deja a zamýšľať sa nad hodnovernosťou postáv, odíde spokojný. Príbeh určite nenudí a plynulo sa vyvíja. Cardonemu sa darí vytvárať mrazivú atmosféru a prostredie domu na samote a opustených baní v lesoch, má tiež svoju temnú charizmu. Vdova a jej dve dcéry, ktoré sa do starého domu prisťahujú si vyslovene koledujú o malér. Najmä tá mladšia dcéra netuší, kto sú to zombies a nevie ani, čo je to smrť. Ale spozná to, dievča... ()

Zayl

Podprůměrná duchařina, která má se zombie prach málo společného (kromě názvu). Už jen tohle samo o sobě mě rozčarovalo, neboť jsem se těšil na apokalypsu a velký přísun krve, ale co naplat..., zpátky k filmu. Nemusím, když v hlavních rolích jsou děti a ani zde tomu není jinak. Snaží se vypadat děsivě jenže účinek se nějak míjí. Prostředí starého domu a mlhavých lesů není také nic originálního, ale relativně dobře funguje. Když to shrnu nebyla to úplná ztráta času, ale nikdy víc to vidět už nechci. ()

blackrain odpad!

Nepatřím zrovna mezi vyznávače zombie filmů, ale když už se na nějaký podívám, tak očekávám něco jako apokalypsou zničenou zemi k to mu všemu chci akci, zábavu, samozřejmě krev a také, aby zombie nějak vypadali. Bohužel tenhle film nic ze zmiňovaných atributů nenabízí. Ani ta děcka nevypadala jako zombie lačnící po čerstvem lidském mase. Jen se podivně ploužila s důlním nářadím. Kdyby šlo alespoň o průměrnou duchařinu, což tenhle film rozhodně není, tak bych byla ochotná přimhouřit obě oči. Jistý potenciál tu je, ale je trestu hodně nevyužitý a všechno je bohužel řečeno už v úvodu filmu, takže tu není nic, na co by se měl divák upnout a nechat se tím vést. Škoda. ()

Martin741

Zas dalsi slaboduchy film o rodinke, ktora sa prestahuje do domu, ktory ukryva strasne tajomstvo .... Ked opomeniem fakt, ze takychto filmov som videl uz kvantum, film suverenne pochovava kopa hororovych klise a patricne dementne dialogy. 7 % ()

Wiikii

Sice fádní příběh, který nebyl ničím moc okořeněn jen strašně tupými postavami, ale jinak povedený film o zombie dětech, které zemřeli při důlních pracích a teď se vrací a dychtí po krvavé odplatě. .... HODNOCENÍ: 50% (3*) ()

Rodriguez

Skvělý nápad přivést do filmu i zombies děti, jen škoda že na scénu přišly moc brzy. Co se týče hlavních představitelek, tak jsem něměl sebemenší pochyb o tom že by to nezvládly! A krajina kolem jejich zdědeném opuštěném sídle je vynikající a nahánějící strach, avšak jsou i lepší klenoty mezi horory a tak dávám jen 60%. ()

Flaxik

Tenhle film dává sousloví "zkažení smradi", případně "parchanti smradlaví" úplně jiný význam. Několikrát jsme během sledování propukali v hysterický smích, ve kterém nebylo ani stopy po veselí. Scéna s pochodujícími dětmi/zombíky, které nesly krumpáče, lopaty a další důlní nářadí byla normálně sprostá vykrádačka Sněhurky a sedmi trpaslíků. Akorár si u toho trpaslíčci nezpívali. Smutná hovadina postrádající všechno, co by alespoň okrajově patřilo k hororu nebo k jakémukoliv filmovému dílu. ()

Dannysek4U

Dobrej napad v dobrym prostredi, ale hrozne uboze zpracovanej - hlavne ty mrnata s krumpacema se fakt nepovedly a vypadaj vic nez zombie na kompars z Olivera Twista. A ani s pribehem se nikdo moc neparal - fakt je nutny, aby z kazdyho zavalu vylejzali nejaky rozpadlici? Proste nic moc, hodne slaby dve hvezdy (hlavne za to, ze po delsi dobe zase nekdo nechal strilet do deti) a facka pro prekladatele a distributora za umyslne zavadejici nazev ()

kosta73

Inovativním prvkem Cardoneho filmu jsou zcela určitě pomstychtivé zombie - děti, které jsou však zároveň dle mého i největším kamenem úrazu. Kdyby si tvůrci dali na jejich podobě a chování více záležet a nenechali je pouze s vizáží špatně namalovaných klaunů pobíhat chaoticky po lese, výsledek by byl i přes zcela provařený děj určitě někde jinde. V rámci After Dark Horror Festu ( resp. toho, co jsem z něj měl zatím možnost vidět ) průměr. ()

Khumbac

Když už to na mě nepůsobilo jako nějakej zombie strašidelný horor, alespoň jako uspavadlo posloužilo dobře - 45 minut a nebylo co řešit. ()

Sfinkter

Snímek není špatně natočený, kamera hodně mile překvapí, stejně jako herecké výkony. Ale co jsou platné tam, kde je takový přehršel klišé a opráskaných momentů, že člověk vážně pochybuje o celém "tvůrčím" týmu. ()

Raven0

Ho hó! Tak copak to tu máme? Že by milník mezi zombí horory? Bohužel ne. Strašlivá nehoda přivolala zlo na zem v podobě děsivých dětských zombí prahnoucích po krvy a po strašlivé pomstě. Jediný kdo s nimi komunikuje je malá blonďatá holčička. Nic otřepanějšího na skladě nebylo? Úplně zbytečný film u kterého se budete těšit až skončí. Až taková je to bída. ()

Nutrička

Už když jsem viděla tři pěkné hlavní hrdinky ve věku od desíti do pětatřiceti let a byla mi naservírovaná základní zápletka, která mi přijde sešitá horkou nití, aby to nějak pasovalo a film se dal jakžtakž chápat, bylo mi jasné, že tohle žádné terno nebude. Po dokoukání scény v autě by se ve mě krve nedořezal. Nebyla jsem vystrašená, byla jsem znechucená. A přestala jsem se dívat. Do té doby jsem pořád čekala, že ve filmu bude alespoň děsivá atmosféra, když už chybí logický děj, ale byla jsem silně zklamaná. Dvanáctileté masožravé emo děti s lopatami ve mě skutečně nevyvolaly ani špetku napětí. A jedna hvězda je za... hm... no třeba za toho celkem pěkného kluka. Mimochodem, můžete mi někdo vysvětlit ten stupidní český překlad? ()

Danny F.

Nic co by diváka šokovalo či překvapilo. Tento film je ideální pro ty, co se rádi rádoby bojí snad všeho. Pro fajnšmekry je to totální slabota. Jak film jako takový tak děj a napětí. Ruce pryč. 15% ()

drackula

Film by som označil za podarený kokteil Hmly a Kukuričných detí. Prostredie, ktoré tvorí výlučne tmavý a hustý les dáva priestor pre budovanie zaujímavej atmosféry.Žiadna šokujúca zápletka, zložitý dej alebo siahodlhé vysvetľujúce dialógy. Obrovským plusom je priamočiarosť. Nie tupá a amatérska, ale mrazivá a správne dávkovaná. Napriek tomu, že väčšina tento film preklýna, ja mám pre neho zvláštnu slabosť :) 70 % ()

MencaCZ

Nebýt tak špatných masek u dětských zombíků mohl to být lehce podprůměrný horůrek, takto je to hodně špatné. ()

zolo23

Nechcem sa tu opakovať po iných užívateľoch, ale ide o naozaj slabučký horor bez akejkoľvek hrôzostrašnej scény po ktorej by som mal nasraté v gaťách. Už len názov filmu uráža celý Zombie žáner a skôr mi tieto decká pripomínali tie z "kukurice"...Hodinu som sa fakt nudil a posledných 20 minút to jednoducho nezachránilo. Jednu hviezdu však dávam za podarený plagát, ktorý môže a asi aj priláka viacerých hororových fanúšikov, ()