Milenec je zločinec!

Eine Affäre Undercover

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

• Lord.Jim

Film to byl zcela nudnej, ale přesto jsem ráda, že jsem ho dokoukala. A to především ze dvou důvodů: 1) hrál tam Antonio. 2) [hlavní důvod]: viděla jsem, co dokáže udělat s poměrně sympatickou tváří jedna ne příliš zdařilá plastická operace. Protože Meg Ryan -, ta byvší milá křehká dívka - se změnila v bezvěké monstrum. Škoda.(27.2.2012)

Těžko říct, jestli je zařazení do žánru komedie správné. Mockrát jsem se sice nezasmála, ale jako film to úplně podprůměrné není. I přes příšernou průhlednost a jedno klišé za druhým, tomu nechybí nápad. Herecké obsazení funguje jako med na mravence. O to víc je pak divák zklamaný z průměrných výkonů. Obzvlášť Meg Ryan se mi ve své roli moc nelíbila. Silnější 3*(7.1.2012)

Pekná romantická komédia s kriminálnym nádychom. Na filmový večer s priateľkou ako stvorené. Ona si tam nájde romantiku a muž sa odreaguje pri niekoľkých akčných scénach. Nechýba ani humor. Pri lúpeži som sa chvíľu bál, že tvorcovia vykradnú starý(ale veľmi podarený kúsok) Ako ukradnúť Venušu, ale vzali len trik s alarmom, takže žiadne pustošenie. Banderas je stále sekáč a Meg Ryan má postavu, ktorú jej právom môžu závidieť. Určite odporúčam ak neviete, čo si pozriete a hľadáte niečo neutrálne.(3.7.2008)

Ničím výjimečná komedie s kapkou romantismu, zlodějské nátury a špionáže. Příběh značně jednoduchý, skromný a bohužel předvídatelný. Svojí nenáročností a v komediálnosti netlačením na pilu vhodný leda jen pro televizní dopolední vysílání. Scénář je zpracovaný tak, že herci takřka nemají pořádně co hrát. Na to, že tu je A. Banderas a M. Ryan, je tedy co říct. Snímek postrádá určitou jiskru zaujetí, takže po shlédnutí dojde leda k okamžitému zapomenutí, že něco takového vůbec existuje.(26.3.2018)

• infernet

Pohádka o tom, jak se ze sympatického záporného hrdiny v nejlepších letech, stane sympatický kladný hrdina v nejlepších letech. Tisíckrát použitá šablona za kterou by se nemusely stydět ani vystřihovánky v časopise ABC. P.s.: Ani Meg Ryan nemládne a tak si asi chtěla stárnoucí ksichtík trochu vylepšit, ale to kilo botoxu si mohla odpustit. Vypadá jak vosková figurína.(17.1.2011)