poster

Milenec je zločinec!

 • USA

  My Mom's New Boyfriend

 • USA

  Homeland Security

 • Německo

  Kunsträuber küsst man nicht - My Mom's New Boyfriend

 • Německo

  Lauschangriff - My Mom's New Boyfriend

 • Německo

  Eine Affäre Undercover

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

 • Prochy38
  ***

  Mně to teda zase tak zlé nepřišlo. S. Blair i M. Ryan to tu moc slušelo. A. Banderas i C. Hanks v hlavních rolích příjemní a děj mi přišel i celkem nápaditý, originální. Vtipné, zdařilé, koukatelné a ještě to docela hezky skončilo. Nechápu. Po prvních 10 minutách jsem kroutil očima, ale film se hodně dobře změnil v pohodovou komedii a mně to fakt sedlo.(29.12.2012)

 • MickeyStuma
  ***

  Ničím výjimečná komedie s kapkou romantismu, zlodějské nátury a špionáže. Příběh značně jednoduchý, skromný a bohužel předvídatelný. Svojí nenáročností a v komediálnosti netlačením na pilu vhodný leda jen pro televizní dopolední vysílání. Scénář je zpracovaný tak, že herci takřka nemají pořádně co hrát. Na to, že tu je A. Banderas a M. Ryan, je tedy co říct. Snímek postrádá určitou jiskru zaujetí, takže po shlédnutí dojde leda k okamžitému zapomenutí, že něco takového vůbec existuje.(26.3.2018)

 • IQ Tiqe
  **

  50%. Ach jo, Meg Ryan mi svým líčením připomínala klauna. I když je typickou herečkou pro slaďáky, mám ji rád, baví mě to co předvádá, ale tady nechápu, proč je tak neskutečně zmalovaná. No co, 46 neni ještě tak špatnej věk, nějaké ty vrásky má každý, ale pokaždé když jsem ji uviděl, neviděl jsme její tvář, ale klauna, nemůžu si pomoct. Jinak k hodnocení filmu - je to půměr, děj se od začátku do konce ubírá stejným tempem, nečekejte žádnou větší zápletku, zvrat, prostě cokoli, co by vás zásadně překvapilo - ale to se dá od tohoto typu filmu očekávat, nejsou to Dennyho parťáci, ale čistě romantická komedie s trochu akční příměsí, která neurazí ani neoslní.(25.8.2008)

 • Luk Skywalker
  ***

  Nečekal sem od toho mnoho a nakonec mě film překvapil. Já romantiku nevyhledávám, takže jsem rád, že tam téměř žádná nebyla, komedie to je, párkrát jsem zasmál, thriller to není vůbec (ne moc dramatický závěr) a střelby je tam málo, aspoň nějaký zvrat byl. Jelikož jsem měl něco na práci, tak jsem filmu nevěnoval 100 % pozornosti.(16.8.2011)

 • Lord.Jim
  **

  Film to byl zcela nudnej, ale přesto jsem ráda, že jsem ho dokoukala. A to především ze dvou důvodů: 1) hrál tam Antonio. 2) [hlavní důvod]: viděla jsem, co dokáže udělat s poměrně sympatickou tváří jedna ne příliš zdařilá plastická operace. Protože Meg Ryan -, ta byvší milá křehká dívka - se změnila v bezvěké monstrum. Škoda.(27.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace