Milenec je zločinec!

Eine Affäre Undercover

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

• rikitiki

Někteří uživatelé tady kritizují make-up Meg Ryan s tím, že z ní dělal klauna. Já si bohužel myslím, že to nebyl make-up, ale její nepovedené plastiky obličeje. R.I.P. roztomile klukovská Meg ze starších filmů. Pokud pohřbíváš svou kariéru spolu se svým uplynulým mládím, tak to aspoň děláš systematicky - obojí totiž trapně, nedůstojně a uboze.(10.11.2013)

• Olík

Mladý agent FBI Henry (C.Hanks) odjíždí na tajnou misi a zanechává doma svou osamělou matku (M.Ryan) v podobě obtloustlé popelky. Když se po třech letech společně se svou snoubenkou (S.Blair) vrací do rodného hnízda, nachází rozkvetlou princeznu, žijící lehce nekonvenční život plný akce a zástupu milenců. Posledním z řady „nových tatínků“ je exotický elegán Tommy (A.Banderas), v jehož prospěch nehrají záznamy FBI, v kterých je vedený jako mezinárodně hledaný zloděj umění. Mladý Hanks ještě pořád nevystoupil ze stínů svého otce (což se mu možná nikdy nepovede), Selma Blair pouze lehce přicmrduje, Banderasův význam pro kinematografii je v posledních letech pouze v hlase kocoura ze ságy o Shrekovy a téměř padesátileté Meg Ryan to sice opět sluší, ale nepovedené plastika je na ní vidět na sto metrů nemluvě o jejím příšerném přehrávání. A tak nějak vypadá i celá krimi-komedie – není to špatné, ale i k průměru něco málo chybí.(8.3.2011)

• infernet

Pohádka o tom, jak se ze sympatického záporného hrdiny v nejlepších letech, stane sympatický kladný hrdina v nejlepších letech. Tisíckrát použitá šablona za kterou by se nemusely stydět ani vystřihovánky v časopise ABC. P.s.: Ani Meg Ryan nemládne a tak si asi chtěla stárnoucí ksichtík trochu vylepšit, ale to kilo botoxu si mohla odpustit. Vypadá jak vosková figurína.(17.1.2011)

• Anderton

Keď máte na mesiac v ponuke kábelovej televízie zadarmo HBO HD, tak si pozriete z princípu aj filmy, o ktoré by ste ani nezakopli. Malo to hviezdne obsadenie, v živote som o tom nepočul a po skončení filmu som sa ani nečudoval. Jednoduchá jednohubka, ktorá ale neublíži. Nabotoxovaná Meg Ryan tu vyzerá lepšie ako v ľubovoľnej romantike minulej dekády. Z Colina Hanksa asi nič špeciálne nebude.(8.6.2012)

• Gereth

Komedie u které jsem se ani jedenkrát nezasmál. Dokonce nevěřím, že by se vícekrát než jednou zasmáli i děti na základní škole, přestože na této úrovni zhruba byly obsažené vtípky. Nablblé postavy ztvárněné přehrávajícími herci mě nutily neustále koulet očima. Vedlejší postavy jsou do jedné imbecilové posedlí postavou Meg Ryan, které to už ani nesluší. Je to dokonce ještě větší blbost, než ukazuje hodnocení. A to už moc níže klesnout nelze. // 20%(29.6.2012)