Milenec je zločinec!

Lauschangriff - My Mom's New Boyfriend

Eine Affäre Undercover

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

Obsahuje spoilery: "Ty máš přítele?" - "Ne... To ne... Neudělám tu samou chybu jako s tvým otcem." - "Ok." - "Mám chlapů víc." Zlodějíček Banderas, který nic neví. Blonďatá běhna Meg Ryan a synátor Toma Hankse coby agent FBI. Je to milá komedie, kde je spousta klišé. Zloděj se zamiluje do matky agenta FBI, který zjistí co je zač a chce ho lapit. Pěkně se na to koukalo a zasmál jsem se u toho. Co mi v hlavě utkvělo, byl Banderasův trik s poplašným zařízením v muzeu, který využije při krádeži. "Jsem tak zlej, že bych měl bejt zakázanej." - 70%.(7.1.2019)

• infernet

Pohádka o tom, jak se ze sympatického záporného hrdiny v nejlepších letech, stane sympatický kladný hrdina v nejlepších letech. Tisíckrát použitá šablona za kterou by se nemusely stydět ani vystřihovánky v časopise ABC. P.s.: Ani Meg Ryan nemládne a tak si asi chtěla stárnoucí ksichtík trochu vylepšit, ale to kilo botoxu si mohla odpustit. Vypadá jak vosková figurína.(17.1.2011)

• castor

Nejhorší možná kombinace – hloupé a ještě k tomu nudné. Vztahy jsou tu vykreslené se spletitostí leporela a při každém pohledu na přehrávající Meg Ryan si jen člověk povzdechne, kdy že to měla naposledy nějakou slušnou HLAVNÍ roli. Cože, už dlouhých deset let? No, Antonio, ty se tam vzadu moc nesměj, můžete si podat ruku..(14.8.2011)

• Olík

Mladý agent FBI Henry (C.Hanks) odjíždí na tajnou misi a zanechává doma svou osamělou matku (M.Ryan) v podobě obtloustlé popelky. Když se po třech letech společně se svou snoubenkou (S.Blair) vrací do rodného hnízda, nachází rozkvetlou princeznu, žijící lehce nekonvenční život plný akce a zástupu milenců. Posledním z řady „nových tatínků“ je exotický elegán Tommy (A.Banderas), v jehož prospěch nehrají záznamy FBI, v kterých je vedený jako mezinárodně hledaný zloděj umění. Mladý Hanks ještě pořád nevystoupil ze stínů svého otce (což se mu možná nikdy nepovede), Selma Blair pouze lehce přicmrduje, Banderasův význam pro kinematografii je v posledních letech pouze v hlase kocoura ze ságy o Shrekovy a téměř padesátileté Meg Ryan to sice opět sluší, ale nepovedené plastika je na ní vidět na sto metrů nemluvě o jejím příšerném přehrávání. A tak nějak vypadá i celá krimi-komedie – není to špatné, ale i k průměru něco málo chybí.(8.3.2011)

• Lord.Jim

Film to byl zcela nudnej, ale přesto jsem ráda, že jsem ho dokoukala. A to především ze dvou důvodů: 1) hrál tam Antonio. 2) [hlavní důvod]: viděla jsem, co dokáže udělat s poměrně sympatickou tváří jedna ne příliš zdařilá plastická operace. Protože Meg Ryan -, ta byvší milá křehká dívka - se změnila v bezvěké monstrum. Škoda.(27.2.2012)