Milenec je zločinec!

Lauschangriff - My Mom's New Boyfriend

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

• infernet

Pohádka o tom, jak se ze sympatického záporného hrdiny v nejlepších letech, stane sympatický kladný hrdina v nejlepších letech. Tisíckrát použitá šablona za kterou by se nemusely stydět ani vystřihovánky v časopise ABC. P.s.: Ani Meg Ryan nemládne a tak si asi chtěla stárnoucí ksichtík trochu vylepšit, ale to kilo botoxu si mohla odpustit. Vypadá jak vosková figurína.(17.1.2011)

Původně jsem nešel do tohoto filmu s vysokým očekáváním, ale můžu říct, že mě docela překvapil. Žádná pecka to určitě nebyla, ale propadák taky ne. Pravda, nezvyklá kombinace herců v nezvyklých rolích mě ze začátku poněkud zaskočila, ale nakonec se to i dalo. Nejrušivější elementy byly asi násilné pokusy o vpáčení humoru do naprosto trapných scén. Nebýt toho balastu kolem, mohlo to být možná i zajímavé akční krimi. I tak je to docela oddychovka na zaplácnutí Nedělního odpoledne, která neurazí. Je to tak na 2 a půl hvězdy.. ale přikloním se k lepšímu hodnocení. 50%(14.11.2010)

Nečekal sem od toho mnoho a nakonec mě film překvapil. Já romantiku nevyhledávám, takže jsem rád, že tam téměř žádná nebyla, komedie to je, párkrát jsem zasmál, thriller to není vůbec (ne moc dramatický závěr) a střelby je tam málo, aspoň nějaký zvrat byl. Jelikož jsem měl něco na práci, tak jsem filmu nevěnoval 100 % pozornosti.(16.8.2011)

• Anderton

Keď máte na mesiac v ponuke kábelovej televízie zadarmo HBO HD, tak si pozriete z princípu aj filmy, o ktoré by ste ani nezakopli. Malo to hviezdne obsadenie, v živote som o tom nepočul a po skončení filmu som sa ani nečudoval. Jednoduchá jednohubka, ktorá ale neublíži. Nabotoxovaná Meg Ryan tu vyzerá lepšie ako v ľubovoľnej romantike minulej dekády. Z Colina Hanksa asi nič špeciálne nebude.(8.6.2012)

Těžko říct, jestli je zařazení do žánru komedie správné. Mockrát jsem se sice nezasmála, ale jako film to úplně podprůměrné není. I přes příšernou průhlednost a jedno klišé za druhým, tomu nechybí nápad. Herecké obsazení funguje jako med na mravence. O to víc je pak divák zklamaný z průměrných výkonů. Obzvlášť Meg Ryan se mi ve své roli moc nelíbila. Silnější 3*(7.1.2012)