Milenec je zločinec!

Eine Affäre Undercover

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

• burton

Naneštěstí jsem to viděla s českým vulgárně žoviálním dabingem a ještě ke všemu Meg Ryan nemluvila úžasným hlasem Martiny Menšíkové, takže to byla těžká bída. A ještě ke všemu přehrávala jak prase. Co jste mi to s ní provedli? Rejžo! Takže to zrekapitulujeme. Meg přehrává, Banderas má taky ty psí oči moc, agenti jsou asexuální až bída..... řekla bych, že tu je tedy německé koprodukce požehnaně, tak tím to bude. Není to špatný příběh, jen je prasecky natočený. PS: Meg, co jsi mi to provedla? Vlastně co jsi si to provedla? Vždyť víš, jaký je ten botox sajrajt! Chjo, nic už nebude jako dřív.....(4.3.2015)

Pekná romantická komédia s kriminálnym nádychom. Na filmový večer s priateľkou ako stvorené. Ona si tam nájde romantiku a muž sa odreaguje pri niekoľkých akčných scénach. Nechýba ani humor. Pri lúpeži som sa chvíľu bál, že tvorcovia vykradnú starý(ale veľmi podarený kúsok) Ako ukradnúť Venušu, ale vzali len trik s alarmom, takže žiadne pustošenie. Banderas je stále sekáč a Meg Ryan má postavu, ktorú jej právom môžu závidieť. Určite odporúčam ak neviete, čo si pozriete a hľadáte niečo neutrálne.(3.7.2008)

• Gore

Je smutné sledovat zkomírající kariéry Banderase a Ryan v průměrné romanticko zlodějské komedii, kterých jsme již viděli mraky a ani zde neuvidíme nic nového nebo překvapivého, až na 100 kilovou Ryan v úvodu, i když jsem nepochopil, proč tam vlastně ta scéna byla a ňoumovitého Hankse juniora, kterej byl dost unylej a nevýraznej.(6.7.2008)

• Olík

Mladý agent FBI Henry (C.Hanks) odjíždí na tajnou misi a zanechává doma svou osamělou matku (M.Ryan) v podobě obtloustlé popelky. Když se po třech letech společně se svou snoubenkou (S.Blair) vrací do rodného hnízda, nachází rozkvetlou princeznu, žijící lehce nekonvenční život plný akce a zástupu milenců. Posledním z řady „nových tatínků“ je exotický elegán Tommy (A.Banderas), v jehož prospěch nehrají záznamy FBI, v kterých je vedený jako mezinárodně hledaný zloděj umění. Mladý Hanks ještě pořád nevystoupil ze stínů svého otce (což se mu možná nikdy nepovede), Selma Blair pouze lehce přicmrduje, Banderasův význam pro kinematografii je v posledních letech pouze v hlase kocoura ze ságy o Shrekovy a téměř padesátileté Meg Ryan to sice opět sluší, ale nepovedené plastika je na ní vidět na sto metrů nemluvě o jejím příšerném přehrávání. A tak nějak vypadá i celá krimi-komedie – není to špatné, ale i k průměru něco málo chybí.(8.3.2011)

• Falko

George Gallo nie je z mojho pohladu znamy reziser, ale ani tymto filmom si dobru povest neurobil a to aj vdaka kvalitnemu hereckemu obsadeniu. Bolo citit, ze sa tvorcovia snazili o humor, ale skor to bol trapny humor, alebo jednoducho to smiesne nebolo. Avsak na oddychovy cas, ked si chcem pozriet jednoduchy, nenarocny film s dobrymi hercami mi to celkom stacilo a bavilo ma to. Samozrejme som bol pripraveny na najhorsie, pretoze som pred pozretim tohto filmu poznal hodnotenie na CSFD. Skoda, ze prvoligovy herec 90-tych rokov Antonio Banderas klesol az do takychto podradnych filmov, ked Hollywood vyraba omnoho kvalitnejsie filmy a to iste plati aj o Meg Ryan. _________ Antonio Banderas - (Tommy Lucero / Martinez) +++ Meg Ryan - (Martha (Marty) Durand) +++ Colin Hanks - (Henry Durand) +++ Selma Blair - (Emily Lott) +++ Trevor Morgan - (Eddie) +++ John Valdetero - (Agent Fedler ) +++ Eli Danker - (Jean Yves Tatao) +++ Tom Adams - (Niko Evangelatos) +++ Keith David - (FBI Šéf Conrad) +++ Hudba: Chris Boardman +++(10.11.2011)