Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

chaosteory

Dívky a slečny, pokud hodláte být cudné až k nebeské bráně, věřte že váš pás cudnosti kouše a případné klíče bude rubat na potkání. Děj o nadržené pánbíčkářce, která svojí ehm "frndou" likviduje defacto každý úd, se vážně dá nazvat jenom píčovinou, protože o ní to je. Jelikož jsem na to koukal jenom o pauzách při NHL, nemůžu posoudit děj, mám pocit že to beztak žádný nemělo, ale ty kastrace (speciálně u Rotvajlera jsem chcípal) mi stačí na nížší střední. Vidět v celku dám asi míň. ()

tvojemamaspi odpad!

Úchylárna o zubaté vagíně a jejích příhodách..z toho filmu mi v hlavě utkvělo pouze obočí pana Hensleyho, špatný hraní a řev ze všech stran..je mi líto těch peněz. ()

MathewBB

Příběh o tom, že má žena v pohlavním údu zuby si povídali už dávno indiáni, tyto příběhy můžeme najít např. v knize Trnová dívka... Je to tam podáno ale vtipně, ne hororově... ()

Mistr119

4 hvězdičky tak tak a to zejména za to, že po filmu jsem si uvědomil, že taková, jako ve filmu, ve alespoň ve svém povědomí naprostá většina chlapů. Taky se ve filmu objevila sem tam nějaká metaforka např. při mutaci štíra a jeho obranného mechanismu. Jinak celkem průměrný film. ()

Pythonator

Ano, správně. Tento film je o dívce, která má ve vagíně pořádné zuby. Co více k tomu dodat? To se prostě musí vidět už jen kvůli námětu. Vagina dentata:-) ()

Michalsafr

Výborný nápad, výborná komedie. Občas bych všem těm násilníkům zasr.. přál, aby každá z holek tohle v nadobíčku měla! ()

Koral11

Na střední škole jsme rádi rozebírali různé skvostné filmy. Vybavuje se mi jeden o vražedné paruce. Ale tento o zubaté pipině mi zůstal skryt. :D ()

Baroque

film o tom, že akože aj vagína môže mať historicko-mystický zmysel pre spravodlivosť, či čo... asi to malo mať aj iný rozmer, ale najviac pobavili tie váľajúce sa penisy... skrátka, nič moc. a ešte ten metal... ale to za hviezdičku navyše nestačí. ()

Damnsinead

Středoškolačka Dawn hlásá sexuální zdrženlivost, ale celý svět je proti ní. Nevlastní bratr je slizký úchyl, a její přítel se ji pokusí znásilnit. Neskončí to dobře. Pro přítele. Dawn se raději vypraví ke gynekologovi, a ten je bohužel taky úchyl. Opět to neskončí dobře. Pro gynekologa. Dawn ale brzy zjistí, že ji nepostihlo žádné prokletí. S novým přítelem si může užívat, jak chce a nic se nestane. Tedy do té doby, než ji vytočí. No, proč toho nevyužít? Jako komedie ujde, zvlášť ty reakce chlapů po zubatém překvápku jsou k popukání. Horor se nekonal, ale těžko by šlo natočit něco děsivého na dané téma. Rozjezd filmu je pomalý, herecké výkony tragické, ale takhle úchylně zábavnou frašku jsem ještě neviděla. 50% ()

Jansuper

Co mám na to vůbec říct, je to opravdu taková blbina, thriller a horor??? Co to má vůbec společného s hororem nebo thrillerem, však tu není žádné napětí, hororová atmosféra žádná tu není, žádné tajemno, nic čemu by se dalo bát, kdyby to aspoň jako komedie fungovalo ale to tedy taky nefunguje jako komedie, dit tu není nic vtipného, já vlastně ani nevím co za žánr tento film vůbec je, k žádnému se to nedá přirovnat žánru, celou dobu má člověk pocit že kouká do zdi, v průběhu toho filmu, žádný poutavý zajímavý děj, žádná atmosféra, žádné napětí, prostě ten film skoro nic nemá, skutečně kdo tohleto mohl vymyslet musel opravdu fetovat, kdyby to byla aspoň šílená uchylárna a šílený krvak, ale uchylárna to taky ani tolik není, a krvavý tolik taky ne, v celém filmu sou krvavé scény vlastně jen čtyři, 3 ufiklé pennisi, a jedno ukousnutí všech prstů na jedné ruce, 2 hvězdy za tento šílený nápad, za 3 drsná ukousnutí pennisů, a následně se dají pochválit lokace, hudba a kamera, a taky že sem celou dobu netrpěl a tak nějak to normálně svěží dokoukal ()

lumi1

toto bola taká strašná haluz že ťažko na tento film môžem zabudnúť... Ale obdivujem, že vôbec niekto mohol takýto scénar vôbec vymyslieť. A dávam jednu hviezdičku len za to že som sa na takej veľkej sprostosti tak pobavila:) ()

Aceboris

V poslednej dobe neviem ci mam smolu, no vyberam si same "vyborne filmy". Tu nieje co komentovat, scenar je originalny tak to co sa dialo tu som este nevidel preto ta jedna hviezdicka, inak hudba, dej, herecke vykony nula bodov, chabe spracovanie.. No jedno sa musi nechat tolko odkusnutych penisov a prstov v jednom filme som este nevidel... ()

adooo odpad!

Je to to normálne??? niekedy žasnem nad demenciou...ako to žasnem aj pri Kaufmanovi a Trome ale to si užívam ale toto???? ()