Reklama

Reklama

Intimní tajemství

  • USA Teeth (více)
Trailer

VOD (1)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (298)

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

Tak hnusný filmový zážitek už opakovat skutečně nechci. Ono totiž intimní je většinou místo, nacházející se na člověkovi, ale když ty intimnosti poletují ve vzduchu a všecko to má bejt tak morbidně vtipný, nedokážu se udržet. Tohle byl fakt hnus hnusů a koukat se na to dalo jen se silným žaludkem, a ten občas taky odplaval do mísy. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Musí mít gynekolog aprobaci na dentistu a naopak? Způsobují kondomy se sladkou příchutí zubní kaz? Mohl by si na daném místě Bill Clinton zkracovat doutníky? Jistě, mohou vás napadnou podobné otázky, ale tady jde přeci o dospívání a v něm nejdřív musí každý poznat vlastní tělo - aby zjistil, co by chtělo.. Tak trochu žánrový protipól Amerického Páje formou neotřelé, jemně černohumorné vody na mlýn těch, co upřednostňují anální styk a tak jako má Thor kladivo, či Catwoman bič, vlastní děvče jménem Dawn Vaginu Dentata - nový superhrdina, potírající, nebo lépe řečeno zkracující zlo a nespravedlnost, budiž zrozen! ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Videl som už všeličo. Mám pochopenie pre nevšedné nápady autorov. Ale toto už bolo na mňa priveľa. Príbeh o mladej, pohľadnej blondínke, čo má zuby v piči. A to prosím nenarážam na to, že by mala pokazený chrup. Stredoškoláčka Dawn O´Keefe má "Zubatú vagínu", latinsky vagina dentata. Neuveriteľné. Stále sa neviem rozhodnúť, či to bolo úchylné, nechutné alebo len blbé. * ()

Xeelee 

všechny recenze uživatele

Horor a komedie? Na IMDb je ještě thriller, ale tohle je jen exploatovaný iniciační drama o osamocený (sexuálně) dospívající holce, říznutý thrillerem s pár vtípky a několika lehkými gore scénkami. Svým způsobem je Dawn vyloučená ze společnosti kvůli traumatu z dětství, který si nepamatuje, ale podvědomě ví, že je něco špatně. Lidi počítaj s tím, že podle názvu a obsahu půjde o nějaký zábavný brutální béčko a on je to po filmařský stránce (kamera, hudba, scénář, střih) opravdu dobře zvládnutej film, kterej je myšlenej naprosto vážně (pojetí je exploatačně nadsazený), nepůsobí směšně, herecky je Intimní tajemství překvapivě dobrý a psychologie postav je uvěřitelná. Jess Weixler zahrála Dawn bez přehánění skvěle. Hlavní vinu na neúspěchu vidím v tom, že divák očekává zmíněný zábavný brutální béčko a dostane vážnej atmosférickej film, postavenej na hutný atmosféře a hereckém výkonu hlavní postavy. Navíc, co si budem povídat, jde o dost bizarní film, útočící na samotný mužství (i když je to jen důsledek toho o co ve filmu jde), což asi dost pánů (i slečen) nemusí dobře snášet. Když to shrnu, Teeth je moc sympatickej počin, kde se snoubí béčkový, artový, exploatační a sociálně kritický filmy s kvalitní filmařskou prací a řádně hutnou atmosférou. Zajímavý komentáře: Bluntman, Superpero ()

sullafelix 

všechny recenze uživatele

....pomerne hodnotný filmový zažitok...pokiaľ by aspoň tretina zástupkýň nežného pohlavia oplývala zubaňou ...tak by si už len tak nikto v pohode nezatrtkal ....možno to nie je ani tak sci-fi..povedzte mi na rovinu ..ktorý muž sa Vám prizná že chodí s odseknutým ftákom ??? ps..užit si už nebude až tak jednoduchá vec ,,,titánove prezervativy budú len pre horných 10 000 ..... ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Počas natáčania úvodnej scény mnoho susedov protestovalo, pretože si mysleli, že sa natáča pornografický film. (Abiosis)
  • Na oficiálnej stránke filmu, pod obrázkom mierne rozvíjajúcej sa ruže s kontúrami nápadne pripomínajúcimi vagínu, sa nachádza zábavný slogan: "Každá ruža má tŕne. Vstup len na vlastné riziko." (Abiosis)
  • Jess Weixler získala za svůj výkon v roce 2007 na filmovém festivalu Sundance v dramatické kategorii Zvláštní cenu poroty. Téhož roku byla nominována také na cenu pro objev roku v soutěži Gotham Awards. (Roman.Ticka)

Reklama

Reklama