poster

Intimní tajemství

 • USA

  Teeth

 • Slovensko

  Intímne tajomstvo

 • Slovensko

  Zubatá vagína

 • Slovensko

  Zuby

Komedie / Horor / Thriller

USA, 2007, 94 min

Kamera:

Wolfgang Held

Hudba:

Robert Miller

Střih:

Joe Landauer

Scénografie:

Paul Avery

Kostýmy:

Rita Ryack
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bluntman
  ****

  Ten, kdo si slibuje spoustu ukousnutých penisů a prstů v patřičně exploatačním balení bude zklamán. Naopak bude potěšen až nadšen každý, kdo dovede ocenit, když dle námětu grindhouse zamíří do arthouse-u. Nadále pak milovníci Cronenberga (fyzično jako politické), Waterse (satira maloměšťácké rodiny a poměrů na maloměště, ale bez hyperbolizace, až z toho mrazí a působí to seriózně) a Campionové (film o ženské síle, která si uzurpuje jinak mužský žánr). Mohlo by se zdát, že to nebude držet pohromadě, ale výše zmíněné spojuje a zaštiťuje žánr teenagerovského filmu, jehož klišé jsou obrácena na hlavu (viz geekovské postavy) a schémata zpochybněna (princip seriality ovšem zůstává). TEETH rozhodně není filmem "na piču". :-)(30.4.2008)

 • J*A*S*M
  **

  Inu, vzhledem k dosti slibnému námětu jsou pro mne Teeth nakonec zklamáním. Oba dva zde uvedené žánry - tedy horor a komedie - jsou ve filmu obsaženy opravdu jen v míře menší než malé, potenciál snímku zůstal hluboce nevyužit. K dobru bych Zubům přičetl, že docela odsýpají, takže jsem se aspoň nenudil. Prostě průměrná jednohubka, hodnocení 50% -> 2* (Taky nám ty "zuby" mohli pořádně ukázat...!)(30.4.2008)

 • Malarkey
  odpad!

  Tak hnusný filmový zážitek už opakovat skutečně nechci. Ono totiž intimní je většinou místo, nacházející se na člověkovi, ale když ty intimnosti poletují ve vzduchu a všecko to má bejt tak morbidně vtipný, nedokážu se udržet. Tohle byl fakt hnus hnusů a koukat se na to dalo jen se silným žaludkem, a ten občas taky odplaval do mísy.(23.9.2009)

 • kinghome
  ***

  Jako komedie to je skvělý, ale jako horor to stojí za hovno. Tenhle film mohl vymyslet jenom naprostej úchyl, kterej to nemá v hlavě v pořádku. Ale jak řikám, vážně jsem se bavil. Nejlepší scéna je rozhodně ta u gynekologa. To bylo boží! xD Na tenhle film ještě dlouho nezapomenu. Škoda, že to nemá lepší obsazení a scénář. Mohl z toho bejt hit... no vlastně nemohl, ale pro pobavení to stačí.(15.3.2013)

 • Omnibus
  ***

  Občas si i já rád dopřeju nějakou tu pokleslou zábavu. Třeba mě přiláká už jen název filmu :-) K tomuhle dílku – náhodou, docela zajímavá, nosná myšlenka. Autor námětu a režisér v jedné osobě má asi z dětství nějaké to trauma z hry na doktory se sousedovic Mařenkou a dost ošklivě se to podepsalo na jeho duševním zdraví. Ale je hodný, že se s námi o to podělil... ovšem některé to ukusování mi přišlo i docela nefér, že si to dotyčný postižený zase tak jasně nezasloužil... Nejvíc ovšem ve filmu oceňuji famózní , vše s čím jsem se dosud ve filmu setkal překonávající výkon mě dosud neznámého (a troufám si tvrdit, že i vám ostatním :-) Nicole Showaltera. Je nepochopitelně uveden až v závěru titulků. No a co, že je to jenom kaskadér. V tomhle případě klobouk dolů. Já bych na ni s tím rizikem nevlezl, ani kdyby mi platili zlatem :-) Jako nenáročná oddychovka pro hezký sobotní večer po rodinném výletu milé a zábavné dílko.(3.1.2013)

 • - Počas natáčania úvodnej scény mnoho susedov protestovalo, pretože si mysleli, že sa natáča pornografický film. (Abiosis)

 • - Jess Weixler získala za svůj výkon v roce 2007 na filmovém festivalu Sundance v dramatické kategorii Zvláštní cenu poroty. Téhož roku byla nominována také na cenu pro objev roku v soutěži Gotham Awards. (Roman.Ticka)

 • - Na oficiálnej stránke filmu, pod obrázkom mierne rozvíjajúcej sa ruže s kontúrami nápadne pripomínajúcimi vagínu, sa nachádza zábavný slogan: "Každá ruža má tŕne. Vstup len na vlastné riziko." (Abiosis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace