Intimní tajemství

Paul Avery

Kostýmy:

Rita Ryack
  • Malarkey

Tak hnusný filmový zážitek už opakovat skutečně nechci. Ono totiž intimní je většinou místo, nacházející se na člověkovi, ale když ty intimnosti poletují ve vzduchu a všecko to má bejt tak morbidně vtipný, nedokážu se udržet. Tohle byl fakt hnus hnusů a koukat se na to dalo jen se silným žaludkem, a ten občas taky odplaval do mísy.(23.9.2009)

• Sobis87

Takhle to dopadá, když dobré úmysly zmaří nedostatek talentu. Již v prvních minutách sledování Teeth je poznat, že se tvůrci snaží o zkoumání sexuality mládeže, přičemž se rádoby realistická sonda do sexuálního života mísí s brakovými a hororovými prvky, jejichž katalyzátorem je dívčina "odlišnost", v tomto případě zubatá vagína. A právě tento prvek je tím jediným, co odlišuje Teeth od naivní televizní tvorby pro mládež. Charaktery tu jsou totiž stejně ploché a pitomé, jak tomu je například v nechvalně známém seriálu Beverly Hills 90210, přičemž i dialogy jsou na podobné úrovni. Dokážu si dobře představit, jaké úžasné repliky by z takového námětu vykouzlil například Kevin Smith. Psychologická rovina filmu tedy za moc nestojí a pokud jde o hororové prvky, není to o moc lepší. Teeth sází maximálně tak šokující gore efekty a nepříjemné očekávání krvavého aktu, ke kterému se při každé dívčině souloži schyluje. Je to velká škoda, že se záměr tvůrců ztratil v plytkém scénáři a nepřesvědčivých postavách, protože z tohohle originálního námětu mohl vzniknout zajímavý a krajně znepokojující (především pro muže) film. Kdyby za psacím stolem stála třeba taková Diablo Cody, scénáristka Juno, která má velmi blízko k béčkové tématice (chystaný horor Jennifer´s Body), myslím si, že by z toho mohl být skvělý film. Teeth k tomu ale mají daleko. Bohužel. 45%(6.9.2008)

Takový nízký hodnocení si to nezaslouží ani náhodou. Zajímavý nápad a velmi (ne)slušné provedení. Dobré gore momenty, dobré humorné momenty a fajnový konec. Líbilo se mi to a dokázalo mě to slušně zabavit a pobavit. Samozřejmě že některé momenty působí divně, ale dají se odpustit. A ten brácha, to bylo pořádný hovado. :-D 65%(8.1.2012)

Teeth by som prirovnal k filmu May(2002), až na tú výnimku, že toto nie je až tak psychologicky poňaté. Nápad to je dobrý, ale je spracovaný dosť jednoducho a mám dojem, že by sa z toho dalo vymačkať odosť viacej než sme videli. Pre toho kto nečaká nič extra a je len zvedaví ako vyzerá film, kde má baba zuby vo vagíne a uhryzuje chalanom penisy to je pozeratelné. Ale pre toho kto sa na film tešil, či čakal klasický horror so skvelým námetom bude sklamaný. Rejžo sa asi nevedel prikloniť ani na jednu ani na druhú stranu a tak Teeh nie je ani poriadny horror a ani toho čierneho humoru tam teda nie je moc. Pozeratelná jednohubka s dvoma scénami, na ktoré si spomeniete aj na druhý den + záver filmu odhalý vnímavejší divák po 10 minútach. 50%(30.4.2008)

Hahah, doprčic, mě to bavilo! Doporučuji shlédnout s přáteli, zasmějete se. Tak skvělé hlášky a dialogy (obzvláště toho učitele) jsem už dlouho nikde neslyšela. A hlavně spoustu perliček, jako přelepená vagína v učebnici, googlování a gynekolog. Hrozná p*tchovina a to doslova, ale stojí to za to. Pravda, je to nějaké pomalé a když už tvůrci dělali takovouhle...věc, mohli to pořádně rozjet a okořenit. Co se týče nápadu, je zpracování totiž zbytečně střídmé. Ale člověk se i tak hned pobaví. Ps: Hammerácká Gorgona v Tv a slovenský název filmu WIN.(16.11.2010)

• - Film je natočen nezávisle podle pověsti a dávného mýtu. Tzv „Vagina dentata“, neboli Zubatá / ozubená vagína, je příběh z několika kultur, podle něhož existují ženy, které mají uvnitř vagíny zuby, kterými mohou případnému milenci ukousnout penis. Tyto příběhy byly mnohdy varováním před nebezpečím pohlavního styku s cizí ženou a jejich smysl mohl být i v odrazení od znásilnění. (Nathaniell)

• - Počas natáčania úvodnej scény mnoho susedov protestovalo, pretože si mysleli, že sa natáča pornografický film. (Abiosis)

• - Jess Weixler získala za svůj výkon v roce 2007 na filmovém festivalu Sundance v dramatické kategorii Zvláštní cenu poroty. Téhož roku byla nominována také na cenu pro objev roku v soutěži Gotham Awards. (Roman.Ticka)