Intimní tajemství

Paul Avery

Kostýmy:

Rita Ryack
  • Dragoni

Slovenský název "Zubatá vagína" mluví za vše, ovšem nechápu režiséra, který měl odvahu se pod toto podepsat. Nějak mi unikl význam a předurčení tohoto filmu. Jediné co film přinese divákovi je zprvu pobavení nad názvem a poté nechápavý výraz u snímku, kde se úchylův penis válí po zemi. Jedinou hvězdičku dávám za slovenský překlad snímku.(12.12.2009)

• sedm.1

Když člověk jde do filmu ať už s názvem Intimní tajemství či ještě "lepším" Zubatá vagína, musí do něj jít s naprostou tolerancí k tomu nejdivnějšímu, co kdy viděl. A jsem přesvědčen, že jiné hodnocení než maximálních 5* nebo naopak šoupnutí do ODPADu! prostě nemůže být reálné a odpovídající. Já osobě si myslím, že jsem otevřený i k těm nejextrémnějším, svým způsobem nejorginálnějším a nejšílenějším projektům, ale tohle jednoduše nebylo nic, krom gigantické nudy. Ano, nebudu filmu ubírat originalitu (ikdyž už jde vlastně o remake), ale v té hodince a půl se krom třech "ukousnutých" ptáků nestane vážně nic, co by diváka mělo zaskočit, znepokojit, či jakoliv jinak vykolejit. Jde vlastně jen o obyčejný příběh jedné středoškolačky, která nechce přijít o panictví a když se přeci jen tak stane, tak se naštve a začne "kousat" :-). Ve filmu neni ani nějaké explicitní znázornění sexu, nejde tu ani o krev, ani o násilí, ani o cokoliv jiného extrémnějšího, jak jsem se zmiňoval, je to prostě o dospívající dívčině s jistým problémem 8D! Na mě ale tento snímek nezafungoval absolutně ničím, většina herců byla sice v pohodě, ale jinak to bylo slabounký a nevýrazný jako už dlouho nic. Zkrátka matoucí název hodně nasliboval, ale ve výsledku krutě zklamal. Možná ale nějaký šílenější a méně ustrašený autor by tomu mohl dát daleko větší grády, protože ten námět je jednoduše k popukání DOKONALÝ!(4.1.2012)

• monolog

To nejvtipnější na tomto filmu je podle mě tento obrázek :D Zuby člověka historicky nemálo ovlivňují. Když nepoužíváme kartáček a pastu, nemáme ani moc šancí zkrze žluté a zkažené smrdějící zuby dostat nějakou pěknou pusu. Když nás zfetovaná nebo nalitá kadeřnice špatně ostříhá a ještě za to chce kolem tisíce, těžko můžeme zubatý sestřih vydávat za nový moderní účes (nejmenujeme-li se ovšem David Beckham, nebo nevyznáváme-li hiphop styl). Když si nedáme pozor, zubaté ostří cirkulárky nám přistřihne křidýlka, ani nemrknem. V hodinkách se nám rozbijí ozubená kola, svůj nejoblíbenější trojzubec nám odnese žralok, když ho první ranou nesložíme a pak se do nás ještě zakousne šílená víla zubnička. Finální úprava frizúry zubem času, abysme se líbili zubaté už nic nezhorší. Zuby prostě vládnou našemu životu. A v tomto filmu ještě o jeden drobný aspekt více. Ovšem jedno ponaučení jsem si odsud odnesl. Příště s nějakou neznámou partnerkou, do ní strčím nejdřív železnou tyč, aby si ty zuby vylámala ;) Tenhle film se mi nelíbil. Je to totiž něco mezi příběhem pro dospívající, béčkovým horrorem a moralitkou na dobrou noc. A nic z toho to není pořádně.(20.12.2008)

• Vyrida

Tak už jsem toho viděl hodně, ale natočit něco takového by mě nenapadlo snad ani ve svých nejbláznivějších snech. Už jen za celou tu pointu v kousavé pochvě si film zaslouží automaticky jednu hvězdičku ke svému celkovému hodnocení. Líbilo se mi, že snímek nepadá do té pubertální kategorie, kterou k smrti nesnáším, ale snaží se působit seriózním dojmem prakticky po celou svou stopáž. Bohužel je to absence nějakého příběhu, který film nejvíce sráží. Film je vlastně pouze o ukousnutých ptácích, což možná šokuje spoustou krve, ale postavit na tom nějaký smysluplný děj se nepovedlo.(6.8.2011)

Jen hrdina jí může porazit!!! Vážně existuje a já jsem první, kdo jí objevil!!!! Tak tyhle žvásty mě vážně rozesmály stejně jako zbytek filmu. Nikdy jsem neviděl větší kravinu, která má být údajně hororem, ale nevypl jsem jí ještě před koncem. Děj je naprosto dementní stejně jako kroužek paniců a pannen. Ucvaklé umělé penisy a pohledná herečka jsou asi tím jediným co si za týden z tohohle filmu budu pamatovat. Určitě se na tohle mrknu znovu, ale ne zas moc brzy. Průměrná podívaná si zaslouží i průměrné hodnocení 5/10(6.5.2010)

• - Jess Weixler získala za svůj výkon v roce 2007 na filmovém festivalu Sundance v dramatické kategorii Zvláštní cenu poroty. Téhož roku byla nominována také na cenu pro objev roku v soutěži Gotham Awards. (Roman.Ticka)

• - Film je natočen nezávisle podle pověsti a dávného mýtu. Tzv „Vagina dentata“, neboli Zubatá / ozubená vagína, je příběh z několika kultur, podle něhož existují ženy, které mají uvnitř vagíny zuby, kterými mohou případnému milenci ukousnout penis. Tyto příběhy byly mnohdy varováním před nebezpečím pohlavního styku s cizí ženou a jejich smysl mohl být i v odrazení od znásilnění. (Nathaniell)

• - Počas natáčania úvodnej scény mnoho susedov protestovalo, pretože si mysleli, že sa natáča pornografický film. (Abiosis)