Intimní tajemství

Scénografie:

Paul Avery

Kostýmy:

Rita Ryack

Musí mít gynekolog aprobaci na dentistu a naopak? Způsobují kondomy se sladkou příchutí zubní kaz? Mohl by si na daném místě Bill Clinton zkracovat doutníky? Jistě, mohou vás napadnou podobné otázky, ale tady jde přeci o dospívání a v něm nejdřív musí každý poznat vlastní tělo - aby zjistil, co by chtělo.. Tak trochu žánrový protipól Amerického Páje formou neotřelé, jemně černohumorné vody na mlýn těch, co upřednostňují anální styk a tak jako má Thor kladivo, či Catwoman bič, vlastní děvče jménem Dawn Vaginu Dentata - nový superhrdina, potírající, nebo lépe řečeno zkracující zlo a nespravedlnost, budiž zrozen!(20.12.2011)

,,Já vás nekousnu." Pár jsem jich viděl, ale zatím mě žádná nekousla (To musím zaklepat, ale radši né na zuby:-). Musím říct, že na Teeth jsem byl díky námětu velice zvědavý, ale dostal jsem něco jiného než jsem čekal. Rozhodně se nejedná o komediální horor, kde je tolik ukousnutých penisů, že se ani nevejdou na obrazovku. Je to spíše melancholický film, který vypráví o poznání vlastního těla, dospívání a objevení sexuality. Rozhodně nečekejte žádný exploatační nářez jako já, ale i přesto jsem se docela slušně bavil, protože celý film je vizuálně zajímavý a na některé scény jen tak nezapomenu. U Jess Weixler mi ze začátku přišlo, že hrozně přehrává, ale po chvíli jsem si na ni tak nějak zvykl a nakonec se mi líbila. Hodnotím třemi hvězdami, kdyby zubatou ukázali, tak bych možná uvažoval i o čtvrté hvězdě. A ponaučení na závěr: Pánové, holkám z okolí Temelína se vyhněte!(4.8.2008)

Maimálny úlet. Viac takýchto no limits filmov. Pozeral som to medzi štvrtou a šiestou hodinou rannou čo možno ovplyvnuje moje hodnotenie. Aj tak som potom tak rýchlo nezaspal:) Poteší, že sa príbeh nepoberá vyšlapanými kolajami, ako by sa zdalo, ale sebeckosťou partnerov hlavnej hrdinky skončí akosi cynicky. Možno by to chcelo nejaký nový názov pre novú vlnu, trebárs brutal art.(5.8.2009)

Ani né moc horor, ani né moc komedie. Prostě jen takový senzačně uhozený film o dívce která se aktivně podílí na "osvětě" ve vlastní škole o tom jak by se mělo počkat na svatební noc. Hmm. To bylo by to dost o ničem, takže na rovinu. Holka má ve vagíně "skřítka Pilopanta" se zubama ostrýma jako břitva a její přirozený chtíč vybuzený spolužákem, který se od sexu distancoval než ji poznal, nám slibuje velmi netradiční pohled na sexuální dospívání vskutku nevšedním způsobem. Herečka v hlavní roli a civilní přirozený přístup si podle mne zaslouží vyšší hodnocení. John Hensley z Nip/Tuck mne taky bavil víc než dobře i na tom málo prostoru co dostal.(19.12.2008)

....pomerne hodnotný filmový zažitok...pokiaľ by aspoň tretina zástupkýň nežného pohlavia oplývala zubaňou ...tak by si už len tak nikto v pohode nezatrtkal ....možno to nie je ani tak sci-fi..povedzte mi na rovinu ..ktorý muž sa Vám prizná že chodí s odseknutým ftákom ??? ps..užit si už nebude až tak jednoduchá vec ,,,titánove prezervativy budú len pre horných 10 000 .....(21.12.2013)

• - Na oficiálnej stránke filmu, pod obrázkom mierne rozvíjajúcej sa ruže s kontúrami nápadne pripomínajúcimi vagínu, sa nachádza zábavný slogan: "Každá ruža má tŕne. Vstup len na vlastné riziko." (Abiosis)

• - Film je natočen nezávisle podle pověsti a dávného mýtu. Tzv „Vagina dentata“, neboli Zubatá / ozubená vagína, je příběh z několika kultur, podle něhož existují ženy, které mají uvnitř vagíny zuby, kterými mohou případnému milenci ukousnout penis. Tyto příběhy byly mnohdy varováním před nebezpečím pohlavního styku s cizí ženou a jejich smysl mohl být i v odrazení od znásilnění. (Nathaniell)

• - Počas natáčania úvodnej scény mnoho susedov protestovalo, pretože si mysleli, že sa natáča pornografický film. (Abiosis)