Intimní tajemství

Paul Avery

Kostýmy:

Rita Ryack
  • see_sawandrew

Achich ouvej... na hororové delikatesy jsem jako dělaný a pro originalitu jsem ochoten cestovat třeba přes celou Saharu, ale tento filmeček opravdu dobrý není. Onen lákavý nápad je zpracován ani ne hororově, protože se u filmu ani na okamžik nebojíme a dokonce ani nelekneme, a pokud je zpracován komediálně, tak jen hodně špatně, protože jsem se zasmál akorát u jízlivého pohledu hlavní hrdinky v samotném závěru. Tento film je zkrátka nudný až po zuby... příště trochu více odvahy, páni filmaři, když už chcete šokovat tématem, šokujte také zpracováním. Mně z filmu zůstala myšlenka, nebo spíš otázka, kolik z nás chlapů by se ještě vůbec mělo čím chlubit, kdyby všechny nakrknuté ženské využily takovýchto evolučních darů. 20%(25.6.2010)

• castor

Minimálně rozpačité. Za okny jim pokuřuje jaderný reaktor, vedle v pokoji nevlastní bráška praktikuje anální sex a hlavní hrdinka směle hlásá o potřebě udržet si dívčí „čistotu“. Tedy jen do té doby, než k vlastnímu šoku zjistí, že anatomicky není právě v pořádku!! Zajímalo mě, co nabídne další a další scéna, nicméně se to záhy stává jen průhledným a předpověditelným žánrovým spletencem, který spolehlivě zabředne v propadlišti filmových dějin!!(27.5.2008)

• sedm.1

Když člověk jde do filmu ať už s názvem Intimní tajemství či ještě "lepším" Zubatá vagína, musí do něj jít s naprostou tolerancí k tomu nejdivnějšímu, co kdy viděl. A jsem přesvědčen, že jiné hodnocení než maximálních 5* nebo naopak šoupnutí do ODPADu! prostě nemůže být reálné a odpovídající. Já osobě si myslím, že jsem otevřený i k těm nejextrémnějším, svým způsobem nejorginálnějším a nejšílenějším projektům, ale tohle jednoduše nebylo nic, krom gigantické nudy. Ano, nebudu filmu ubírat originalitu (ikdyž už jde vlastně o remake), ale v té hodince a půl se krom třech "ukousnutých" ptáků nestane vážně nic, co by diváka mělo zaskočit, znepokojit, či jakoliv jinak vykolejit. Jde vlastně jen o obyčejný příběh jedné středoškolačky, která nechce přijít o panictví a když se přeci jen tak stane, tak se naštve a začne "kousat" :-). Ve filmu neni ani nějaké explicitní znázornění sexu, nejde tu ani o krev, ani o násilí, ani o cokoliv jiného extrémnějšího, jak jsem se zmiňoval, je to prostě o dospívající dívčině s jistým problémem 8D! Na mě ale tento snímek nezafungoval absolutně ničím, většina herců byla sice v pohodě, ale jinak to bylo slabounký a nevýrazný jako už dlouho nic. Zkrátka matoucí název hodně nasliboval, ale ve výsledku krutě zklamal. Možná ale nějaký šílenější a méně ustrašený autor by tomu mohl dát daleko větší grády, protože ten námět je jednoduše k popukání DOKONALÝ!(4.1.2012)

....pomerne hodnotný filmový zažitok...pokiaľ by aspoň tretina zástupkýň nežného pohlavia oplývala zubaňou ...tak by si už len tak nikto v pohode nezatrtkal ....možno to nie je ani tak sci-fi..povedzte mi na rovinu ..ktorý muž sa Vám prizná že chodí s odseknutým ftákom ??? ps..užit si už nebude až tak jednoduchá vec ,,,titánove prezervativy budú len pre horných 10 000 .....(21.12.2013)

Ani horror, ani komedie, ale na hodinu a půl fajnová zábava. Těžko říct, jestli se dal tenhle námět natočit kvalitnějš, ale mně je to jedno, protože to byla fakt sranda. Trvá docela dlouho, než se přijde na to, jaký rozuzlení skrývá svatyně hlavní hrdinky, ale i tak jsem se prvních zhruba 45 minut bavil skvěle. Furt se tu povídá o panenství až do statby, bratr hlavní hrdinky tam klátí jednu za druhou a je u toho děsně úchylnej. Proč je tam furt záběr na atomovou elektrárnu v pozadí domu, kde bydlej, jsem sice nepřišel, ale i tak to byla hotová CGI pecka. A když se to rozjede, je to už zábava. Lidi přicházej o penisy a prsty a úchylnej dědek na konci tomu dal korunu. Palec nahoru za odvahu tohle natočit.(4.5.2014)

• - Jess Weixler získala za svůj výkon v roce 2007 na filmovém festivalu Sundance v dramatické kategorii Zvláštní cenu poroty. Téhož roku byla nominována také na cenu pro objev roku v soutěži Gotham Awards. (Roman.Ticka)

• - Počas natáčania úvodnej scény mnoho susedov protestovalo, pretože si mysleli, že sa natáča pornografický film. (Abiosis)

• - Na oficiálnej stránke filmu, pod obrázkom mierne rozvíjajúcej sa ruže s kontúrami nápadne pripomínajúcimi vagínu, sa nachádza zábavný slogan: "Každá ruža má tŕne. Vstup len na vlastné riziko." (Abiosis)