Aqua Teen Hunger Force Colon Movie Film for Theaters

Celovečerný film s postavami kultového animovaného seriálu pre dospelých, v ktorom stretneme všetky postavy, ktoré sa objavili v seriáli. Celý príbeh sa točí okolo stroja na posilňovanie - Insanoflexu, ktorý si Shake kúpil. Ibaže im chýba jedna časť, bez ktorej sa nedá použiť. Preto sa ju vydajú hľadať a po mnohých neúspechoch ju aj získajú. Vložia ju do stroja a ako prvý sa stroj rozhodne vyskúšať ich sused Carl. Ibaže len čo začne cvičiť, stroj sa zmení na obrovského kovového robota. Ten neustále tancuje a popritom ničí celé mesto a kladie vajíčka, z ktorých sa vyliahnu ďalšie stroje. Shake, Frylock a Meatwad sa rozhodnú zachrániť nielen svet, ale aj Carla, ktorý sa stal súčasťou robota a teraz musí neustále cvičiť. Popritom všetkom ešte navyše zistia, kto je ich otcom. (pivo)

PEZ

Totalne uletena, miestami sialena surealna zalezitost. Povodny serial som nikdy nevidel, takze tato moja prva skusenost bola skokom do neznama. Ale uz trailer napovedal, ze sa o beznu zalezitost jednat nebude. Autori si to vybrali proti prudu, ale uplne nekompromisne. Uz uvodna scenka je paradna - take dobre varovanie pred kopirovanim filmu sa len tak nevidi (totalne naslapana metalova naloz :)). Lez okrem par zopar dalsich dobrych napadov je to zvacsa plne hluchych miest a skor trapnych vtipov. Dokonca som v istych momentoch netusil, o co v danych scenach ide. :) Vravim, autori idu proti prudu. Aj na ukor divakov. 6/10 ()

Lumberjack

Seriál jsem neviděl, ale tohle je naprostý nářez ! Brutální hlášky, ulítlý děj a monstrózní konec... Kam se hrabe Total Gym na Insanoflex !!! ()

Weirdman

Nekompromisná šialenosť, ktorá keby si udržala tempo a kadenciu fórikov z prvých 10 minút tak asi pri nej utrpím psychickú ujmu... Ale filmu sa to nepodarilo, a ku koncu už šumel z posledného, takže nebyť krátkej stopáže všetky dobré dojmy zo začiatku by šli do hája... (●) ()

wray

Nebudem sa tváriť, že som to celé pochopil ale - bolo to fajn! Taký typ filmu čo je kult nie preto že je výnimočný, ale preto, že väčšina ľudí nad tým iba krúti hlavou. Takže - je v tom kúsok z každého z mojich iných obľúbených animovaných seriálov (od Southparku až po Robot Chicken) a miestami je to fakt hodne zábavné, ale veľkú časť filmu som to iba sledoval z otvorenými ústami že o čo tam vlastne ide... Jednoducho tak zvláštna vec, že ani neviem povedať či je to super, alebo odpad, takže nechávam stred - 3... ()

WAGHiSS

"What are these rules? Remember to keep your shoes on at all times. Don't pull your penis out, unless you really need too. Indecent exposure is a class two felony." JEBA! ()

Svadbos odpad!

Celovečerné stvárnenie animovaného seriálu "Adult Swim" je striktne pre nadopovaných. A aj tí budú chcieť vrátiť vstupné. Neumelecké a nezábavné s prdiacim žartom každých 10 minút. Totálna strata času. ()

shyanar

Naprostý extrém! V hlavní roli neuvěřitelně debilní masová kulička, namachrovaný shake a levitující pytlík hranolek pronásledují šílený posilovací stroj! Primitivní animace, nepochopitelný děj a gagy, které vás odrovnají, ačkoli vůbec nebudete vědět, co se vlastně na obrazovce děje... A hlavně: "Don't talk! Watch! Your money is now our money and we will spend it on drugs!" ()