Epizody(26)

Misaki Ajuzawa se stala první předsedkyní školní rady na seikaské střední škole, která ještě nedávno byla školou jen pro chlapce. Proto Misaki bere vše do svých rukou a snaží se napravit pověst školy, která by se dala charakterizovat jako „škola plná špinavců a násilníků“, aby ji začalo navštěvovat více děvčat. Na škole vládne pevnou a nemilosrdnou rukou, jenomže i přísná předsedkyně má své tajemství. Pracuje na částečný úvazek v kavárně. Ale proč brigádu držet v tajnosti? Asi proto, že se zde nosí jako pracovní uniformy oblečení pro služky. Kdyby to ostatní věděli, její pověst diktátorky by byla v troskách. Jenomže každé tajemství jednou vypluje na povrh. A tohle objeví její poněkud lhostejný spolužák Takumi Usui. Vyhlásí to po celé škole? Použije to k vydírání Misaki? (Zíza)

Sakinose

Z prvu mi to přišlo hodně zábavné, ale naneštěstí se to časem ohrává a navíc naprosto to vynechalo vyvrcholení a to je pro mě rozhodně velké mínus jelikož už začínám být alergický na vztahové příběhy ve kterých není určitý konec prostě to nějak musí skončit a ne že to bude otevřené dalšímu pokračování, kterého se nedočkáme. Jako chápu že je to děláno podle mangy nebo novely, ale pokud to anime nedotáhne až do konce tak by měly udělat alternativní konec. I přesto to rozhodně stojí za nějaký ten čas odreagování se. ()

Sykon

Poměrně jednoduchá a neoriginální zápletka je v případě tohoto anime slušně vyvážena především postavou Usuie - ty jeho občas dost nepatřičné hlášky mě dostávaly - a postavami třech idiotů, u kterých jsem se křenil pokaždé co jsem je viděl. Rozhodně to není dokonalé anime - pro mě bylo trochu dlouhé, bylo dost schematické a hlavní hrdinka místy až neskutečně zabedněná, zatímco Usui zase v každém druhém díle strkal Supermana do kapsy. Ale byla to ta nenáročná zábava s velkou dávkou roztomilé kresby na kterou jsem měl zrovna náladu, a proto možná trochu slabší, ale 4*. ()

loveless

Rodinu Misaki opustil otec a tak se topí ve dluzích a při nástupu na střední školu zvažuje ceny školného, vybere si tak bývalou školu pro chlapce se špatnou pověstí, ale to by nebyla Misaki, aby složila ruce do klína a jen se snažila přežít. Stane se první předsedkyní školní rady a je známá jako ďábelská prezidentka, protože se ve snaze zlepšit školu nezastaví před ničím a před nikým. Ale nedostatek peněz je neúprosný a tak vezme dobře placenou brigádu a pracuje jako obsluha v maid kavárně, což se snaží před všemi tajit...ale je naprosto jasné, že se jí to nepovede. Ne, že by šlo o nějakou vysoce inteligentní zábavu, ale to už podle názvu asi nikdo neočekává, avšak zdaleka to není špatné, vlastně je to celkem vtipné a zábavné. Misaki není typická unylá hrdinka, což je skvěle osvěžující, a hlavní hrdina Usui Takumi mě prostě bere :D Škoda jen, že to nejzajímavější (subjektivně) se nevešlo a do prázdna vyzněla i zápletka s Hinatou. Anime zhruba mapuje prvních 9 volumů stejnojmenné mangy, pokud vás příběh (či cokoliv jiného) zaujal a chcete vědět jak dopadne, dočtěte si dalších 9 volumů, které jsou opravdu fajnové (přestože pro mě jeden z těch závěrů na pěst). ()

Chinese Ashio

Celkom som bola spokojna, bavila som sa ale dost to predlzovali... postavy boli tez super pekne spracovane....a dost ma bavil ten vztah Misaki a Usuiho. Pekné priemerné 3* :D EDIT 1 *26.3. 2012* - okey už to zase hodnotím inak. Otravné anime, ktoré je v podstate klišé. Misaki je otravná mlátička, ktorá chce mať všetko pod palcom a Usui je pako, ktorý sa do nej zabuchol a úprimne je mi ho ľúto, pretože on robí toto anime takým dobrým. Takže len kvôli nemu aspoň tá 1* :) ()

ikilledjenny

Naprosto geniální komedie, miluju superdeformace. Usui má skvělé hlášky, je sladký a nevzdává se. Misaki je ve škole úplně jiná než v kavárně, nebo když je s Usuiem a to se mi zamlouvá. Navíc věta "You`re just pervered alien stalker" mě vždycky rozesmála. Tohle anime je pěkná kombinace vtipů a romantiky. V posledních dílech to sice trošku vázlo a ztrácelo na tempu, ale happyend nesmí chybět! Kresba je úžasná, opening už tak úžasný není. ()

Isabelle

Tenhle seriál jsem objevila minulý pátek...a následující pondělí jsem ho dokoukala (ono taky dokoukat 26 dílků není nic těžkýho) A co k tomu říct? Seriálek se mi líbil, to ano, ale konec nic moc...celkově od toho nemůže člověk očekávat něco extra co tu ještě nebylo, ale i tak jsem ráda, že jsem to objevila :) Rozhodně na takovéto oddechové pokoukáníčko doporučuji! :) ()

Kata.Smoliko

Nikdy by mě nenapadlo v anime spojit romantiku a komedii. Těm, co napsali mangu a posléze začali vydávat díly pořadu, se to ale podařilo. Dobrý příběh středoškolačky se dvěma tvářemi. Styl anime je uvolněný, a to se mi tom líbí, zasmála jsem se u každého dílu víc a víc, i když jsem to viděla třeba po páté. ()

maneki_neko

Extrémně upjatá předsedkyně školní rady si mezi svými spolužáky vydobyla pověst velké údernice zastávající se ve většině případech dívek či slabounkých chlapců před chlapci, v nichž se velkolepě začínají probouzet feromony. Tyto chlapce Misaki den co den poučuje o jejich nemravném chování či o neudržování čistoty ve třídě. To ale nikdo netuší o její tajné brigádě. Misa totiž pracuje jako krásná služka v luxusní kavárně. Kdyby někdo její velké tajemství odhalil, jistě by to pro ni znamenalo velkou ztrátu autority u svých spolužáků. Ale co čert nechtěl, náhodou na to přijde Takumi Usui, vyhlášený krasavec ze třetího ročníku, když Misu zachrání před partou chlapců, kteří se chystali jí ublížit. K jejímu velkému údivu Usui nikomu její tajemství druhý den nevyzradí a ještě k tomu jí od té doby začne sledovat na každém kroku. Misaki ho bez dalšího začne nazývat úchylným stalkerem, i když to chudák Usui všechno dělá z velké lásky k ní. Misa mě ze začátku sem tam lezla na nervy tím, jak chladně se k Usuimu chovala, ale časem mi přirostla k srdci. Misa a Usui se k sobě už od začátku dokonale hodí. Zatímco Misa Usuiho neustále odbývá a snaží se skrývat své rozvíjející se city k němu, Usui nemá už od začátku žádný problém jí uvádět do rozpaků, kdy se mu zachce a všemožně s ní flirtovat. Nemusím snad ani zmiňovat, jak je neskutečně ochotný pro ni udělat téměř cokoliv, nehledě na to, jak drsně se k němu ze začátku chovala. Usui, stejně jako Misaki, jsou úžasné postavy a překvapivě mají dost dobře vykreslené charaktery. Jediná má výtka je snad jen ten konec. Bylo to srdcebolné, ale má očekávání byla o něco vyšší. I tak je ale Maid-sama skvělý seriál se spoustou báječných momentů, jako např. když si Usui označkoval Misu, aby nemohla chodit před ostatními v plavkách. ()

RoyBatty444

Poriadkumilovná športovkyňa hovorkyňa žiakov a tajuplný krásavec pán dokonalý sa nevedia dostať k sebe. Ako obvykle v stredoškolskej romance ide hlavne o to. Postavy sú napriek tomu sympatické a diely odsýpajú. Nie je núdza ani o zábavné vedľajšie postavy a trochu toho školského života. ()

Thalin

Mě tohle anime baví. Je předvídatelné, stereotypní a občas přehnané? Je, ale nic jiného od typu tohoto příběhu nečekám a tohle zpracování mě baví a jednou za čas si to celé dám, jako takovou naivní oddechovku. Ajuzawa by sice nemusela být pořád drsná jak šmirglpapír a nepovažovat kluky jen za prasata a paka na který je třeba si pořádně došlápnout, ale klidný a úsečný Usui to zase vyrovnává. Je to sice trošku zbytečně natahované a někdy to řeší zbytečnosti a pravé otázky ne (proč sakra žil Usui sám?), ale jinak je to přesně ta sladká a humorná blbina, kterou od toho divák čeká. ()

Maerik

Ja musím povedať, že som sa vážne pobavil, išiel som do tohto seriálu s pocitom, že to asi nebude nič moc ale milo ma prekvapil. Áno bolo to miestami také rozťahané ale to všetko u mňa vykompenzoval hlavný hrdina, ktorého charakter sa mi veľmi páčil. Nie je to nejak dlhý seriál a ako nejaké večerné rozptýlenie je dobrý. ()

Bassko

Veľmi milý a zábavný animák. Bavilo ma to od začiatku do konca a hlavné postavy boli dokonalé a asi aj to bola jediná chyba. Usui bol dokonalosť sama, múdry, pekný, silný, obľúbený, hral na husliach, bol vynikajúci v šachu vedel variť a ešte omnoho viac. Taktiež bol vždy tam, kde ho potrebovala Misaki. Na druhú stranu sa mi však páčila jeho "ľahostajnosť" (taktiež jeho vytrvalosť) a úchylný zmysel pre humor. Takže aj napriek tejto chybičke krásy ma to chytilo za srdce a nepustilo ma do jej konca. Jednoznačne sa oplatí pozrieť (nie len raz) a koniec nesklamal i keď by som uvítal aspoň o jednu časť viac, ako ich vzťah ďalej prebiehal a ako to šlo s ostatnými postavami a tak. P.S: Toto je prvý animák v ktorom mi vôbec nevadila tá deformujúca, afektovaná animácia a naopak často krát ma aj pobavila, neviem čím to bude, ale ja som len a len rád. ()

NickMaddox

Toto anime musí milovať každý! Usui- moe moe =) Najlepšia bad ass postava z romantických anime. Milujem celú zápletku a som sklamaná, že sa nedotočí už ďalšia séria. ()

Danken07

Skvela romantická anime komédia, aj keď nedokončená. Bolo to skvele, až na jednu velku chybu, ako každé romantické anime tu musí byť milostní trojuholník. ()

Natsumi

Zbožňované, doporučované, oslavované anime. Čekala jsem bombu! No... dostala jsem ji. Na těch 13 dílů padly pot i slzy z vytřeštěných očí. A víc dílů nedám, víc nevydržím. Asi nejsem cílovým divákem nebo nechápu onu geniálnost, ale jedna z největších konin, co jsem viděla, to i stupidní Shingeki no kyojin picture drama mi přijde lepší a baví mě víc. Opravdu je nejlepší hrdinka ta, která je zvrácenou ukázkou (selhávajícího) feminismu, chytřejší než Einstein, silnější než Rambo (mlátící kluky hlava nehlava - oni ji však samozřejmě stále milují), řvoucí na všechny strany jako Tarzan a... a...? Šílenost na entou, já tyhle oficiální anime-Mary Sue prostě nesnáším, proto ani hvězdičkovat nebudu, dala bych asi jen jednu za animaci. ()