Únos

• USA Lifted
Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi / Komedie
USA, 2006, 5 min

Když se přehnaně sebejistý mladý mimozemšťan nachomýtne k řízení vesmírné lodi, musí se pod přísným dohledem kritického mentora pokusit unést podřimujícího farmáře. Únosy lidí však vyžadují preciznost a zručnost. Po několika chybných úkonech je nadmíru jasné, proč každoročně nezmizí mnohem více lidí. (HBO Europe)

Veronica27

U tohohle jsem se bavila skvěle, celkem roztomilý ufounek nám dělá zkoušky. Tohle bylo prostě fajn.A řezala jsem se smíchy, jak dlouho ne ! ()

Jozka7

Těžkej chlebíček ufouni maj...:o) Krásný krátký film od Pixaru opravdu pobaví, jak zápletkou, tak detaily. Třeba že mezi pokročilé technologie UFO patří i propiska.:o) ()

Alojs

Opakoval bych se. Milé, vtipné a inteligentní. Je až s podivem, co všechno se dá vypracovat na tak malé parcele. Pět hvězd - bez milosti. ()

Margerie

Jasně, téma únosu mimozemšťany je stokrát ohrané, ale já se opravdu upřímně smála. Debaty o tom, jestli Pixar má nebo nemá na víc, mi u těchto krátkých filmů přijdou mnohdy nesmyslné. Pobavilo mě to a tím si to vysloužilo plné hodnocení. Tečka. ()

snakepit

Môj najobľúbenejší nedokvasený minifilmík od Pixaru, na ktorom som sa výborne zabavil. Myslím, že sa perfektne hodil ako "predskokan" Ratatouille. ()

Toustovač

Styl humoru nepříliš složitý, to bezpochyby. Ale přátelé, takhle jsem se nezasmál ani nepamatuju. Až jsem skoro puknul, fakt že jo:). ()

Marketa0603

Nápad fajn, ale celý film se příliš táhnul. Konec byl sice úderný, ale nějak to nestačilo. Asi chyběly emoce, které by mě víc oslovily a zaujaly, tematika jde taky trochu mimo mě. ()

MaxForValue

A to som musel čakať takmer 24 rokov na to, než mi dá Pixar odpoveď na to, ako to je vlastne s tými únosmi mimozemšťanov. Rozkošné. ()

PlayEasy

Pixar se opět předvedl... A v dalším krátkometrážním snímku. Asi se z nich stali profíci na krátkometrážní animáky :)) ()

Weirdman

8/10... Je to pekné a vtipné, ale akosi príliš graficky jednoduché, na to že je to Pixarovka, aj keď krátkometrážna... ()