Než někoho pohřbíš, ujisti se, že je opravdu mrtvý! Manželky jsou vždy nespokojené. Té Clintově se hnusil venkovský život a rozhodla se spolu se svým milencem Cortem k návratu do víru velkoměsta. Jenže v cestě jim stojí nejen Clint, ale i nedostatek peněz. Za pomoci malé lahvičky jedu se tedy rozhodnou zabít dvě mouchy jednou ranou. Jenže život skýtá nejedno překvapení a to největší proradné milence teprve čeká. Ne nadarmo se říká, že pomsta nejlépe chutná podávaná za studena... (Řitka video)

J.Mayen

2 hvězdy za Tima Mathesona, kterého mám rád z Kingovy filomvé předlohy "Jednou se vrátí". Je to klasické 90tkové skoro retro. Při mé smůle jsem měl verzi s opravdu šíleným českým dabingem, kdy se při každém dialogu ztlumil nebo téměř vyponul zvuk v pozadí. O nějaké atmosféře se tu nedá moc mluvit, maximálně jen tehdy kdy Tim vylejzá z hrobu. A že prý horor? Absolutně ne. Konec filmu, kdy Tim předělá dům během patrně pár hodin na dřevěné bludiště působí spíš směšně. ()

EnneX

Nemyslím že se jedná o horor, ale spíše o zručně natočený thriller. Darabont a jeho debut, který vás musí bavit svojí atmosférou a vtipností. Začátek je spíše trochu nudnější, ale od chvíle co se probere pohřbený v hrobě to nabere spád a začíná výborná hra, až do skvělého finále. ()

MFZB

Včera som mal možnosť vzhliadnuť tento perfektný thriler druhý krát a aj po druhom pozretí som názoru, že neubral nejak na svojich kvalitách, aj keď sa jedná o jeden z prvých a slabšie hodnotených filmov, tak si myslím, že aj tak je to odvedený kus dobrej práce. Ten príbeh je neskutočne dobrý a strašne sa mi páči, proste dej je kurevsky vymakaný, taktiež si myslím, že aj režisérsky je to zvládnuté, len tô pôsobí takým polacnejším dojmom, čo je škoda, ale u mňa to neni mínus. A samozrejme hudba je vynikajúca. Už sa teším kedy vydajú dvojku konečne na DVD a budem si ju môcť vychutnať. ()

pmultimix odpad!

Tak, toto musím ohodnotit slovíčkem "odpad". Tolik nelogičností (za osm hodin předělá barák na bludiště) a hrozným naivních dialogů, nedivím se, že to je TV film a ne film do kin ... Nezaslouží si to, podle mého názoru, víc, než * a na to jsem se necítil hlavně kvůli stupidním závěrům. Naprosto příšerné ()

M+M

Velice poučné! Byla to zajímavá a úsměvná podívaná. Manželka dostala všechno co chtěla,milence i peníze. Mnohím by se o tom mohlo jen zdát. Nevím,nevím jestli bychom to s ní měnili?! ()

avalon999

Určite zaujímavo natočené. Horor ani omylom, ale také napínavé pulzovanie medzi thrillerom a drámou s hutnucou atmosférou, trošku predvídateľný... ()

igi008

Myslím, ze v rámci možnosti, ktoré tento skvelý režisér mal pre tento TV film, s par účinkujúcimi, je to celkom solídny vytvor, ak keď miestami trosku nereálne (naozaj zakopaný len tak plytko v zemi - keby mu aspoň ten pes pomohol, bolo by to uveriteľnejšie | naozaj od večera do rána prestaval dom na bludisko aj keď mal boľavé ruky? ). Niektoré scény ale boli pekne natočené, mali svoje čaro. (65%) ()