poster

Život je pes

 • USA

  Year of the Dog

 • Slovensko

  Život je pes

Komedie / Drama

USA, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ajinka126
  **

  Ač zvířata mám ráda a filmy o nich taktéž, tak tento film je opravdu hoden "kvalit" pro vysílání na TV Nova. Nemá, co nabídnout. Hlavní hrdinka je hysterická ženská, co rádoby miluje psy, o které se však neumí postarat. Taky mě velmi štvalo, jak divákovi podsouvají svoje myšlenky. Vegetariánem (v tom to případě veganem) se člověk stane dobrovolně. A podle mě člověk není všežravec jen tak nadarmo. Celé je to špatně. Vůbec mě to nenutilo k zamyšlení, ale ještě víc mě to utvrdilo v tom, že tohle se vynutit nedá. Sečteno, podtrženo je to nuda, ušetřte čas a nepouštějte se do toho.(10.3.2011)

 • Smok
  **

  Skôr by som povedal, že život je sviňa. Obzvlášť, keď mi prihráva do domáceho kina takto plytké filmy. Kto sa má dofrasa dívať na citovo okresanú ženu neschopnú milovať žiadnu ľudskú bytosť, ktorá si svoj handicap lieči trebárs chovaním svorky psov. A keďže mám zvieratá veľmi rád, radšej ako hodinu a pol civieť na tento paškvil skúsim nabudúce stránky Slobody zvierat.(1.9.2009)

 • lake-lake
  ****

  ... aneb o ženě na okraji společnosti. není hloupá, není totální ošklivice (i když kamera je záměrně nemilosrdná), nebere drogy, má auto, žije v pěkném domku a chodí do práce. ale protože je sama a přijde o svého nejlepšího přítele, najednou se ocitne ve víru událostí, které nejsou pranic veselé a mrazí z nich v zádech. a kolem ní všichni mluví cizí řečí, ačkoliv se to odehrává v její domovině. jako by byli z jiné planety. anebo je z jiné planety ona? dost depresivní podíváná, u které nakonec překvapí celkem pozitivní konec (jistí obyvatelé této planety jsou také zakuklení mimozemšťani a občas to dají najevo)(13.8.2011)

 • 9alena9
  ***

  Film nijak nenadchne.Celý čas som mala zmiešané pocity,ako keby sa chcel režisér vysmievať raz strane milovníkov a ochrancov zvierat a raz druhej strane ľudí ktorí sa o tieto veci nezaujímali a ani nebudú.Trochu mi vadil vo filme taký nemastný, neslaný dej, plytké herecké výkony, občas som čakala, že si pritom nejaký herec zývne. Dobrá myšlienka,ale nedotiahnutá do konca, neprepracovaná, iba tak narýchlo uhnietená a podhodená divákovi ako psovi žrádlo.Zachránil to až koniec filmu, až ten mi úplne objasnil, o čo vlastne celý čas išlo. Tri hviezdičky sú iba preto, že ma veľmi dojalo, ako tá žena trpela, keďže mala takú veľkú lásku ku zvieratám.Niekedy je to ako prekliatie, pretože človek vidí, ako si iní nažívajú úplne v pohode a nevadí im zabíjanie zvierat, my to ale zrovnávame s vraždením a vieme, že sa to nikdy nezmení a musíme s tým žiť...(10.4.2012)

 • The Viper
  odpad!

  Totální ztráta času s tímto děsně nafrněným snímkem. Hlavní představitelka byla spíše vtipná karikatura se svým koňským xsichtem a nosem jak pinocio. Čokoládová Regina King mi pije krev v každým filmu. A nakonec ani jindy sympatický, zde slizký Peter Sarsgaard tomu taky moc nepomohl, snad jen oškliva John C. Reilly trošku sednul._5%(12.3.2011)