Romantické drama popisující cestu dvou dánských partnerů, Christoffera a Maji, do Prahy. Ta pro ně není jen starobylým městem, ale také místem, kde je zakořeněno myšlení bývalého východního bloku. Setkání v Praze je příběh o svatbě na hranici rozchodu a staré lásce, která se stále proměňuje, zakořeňuje, je zapomenuta a na konec znovu objevena. (oficiální text distributora)

Colomba666

Bez Madse by to byl další trapný zářez na pažbě filmů o Česku... ale stále lepší film o Česku, než český film, neboť to by se udělovaly už jen minusové body, zřejmě... Je zajímavé, jak je Mads obsazován do dvou různých charakterů z pohledu americké a evropské kinematografie, Amerika ho staví do role záporáků, neboť jeho obličejové rysy jsou pro tyto úlohy jako stvořené, a v evropských filmech Vám dokáží jeho postavy rozdrtit srdce na milion střípků. Tato jeho všestrannost je geniální a každý film, v němž se objeví, bude mít plusové body už jen za jeho přítomnost. ()

Ammit

Praha a Chánov? No jasně! Příběh je poměrně strohý, ale pár českých herců se tam objevilo. Má to někdo štěstí... ()

omega_SK odpad!

Miestami až urážajúca kravina. A to som Slovák. Sa divím, že tomu dávate toľko hviezdičiek za to zhovaďovanie Prahy, Čiech a tým pádom aj vás Čechov. 1. nelogicky očíslované kupé vo vlaku 2. Máte kávu? ...ANO ....čiernu prosím .....dostane pivo (mne to ako vtip nepripadá) 3. Nóbl hotel a guláš? A naviac ta hláška " V utorok guláš nemáme" 4. Do krematória sa lezie OKNOM lebo dvere sú zamknuté ......a kopec ďalších sprostostí ()

suomifilm

Konečne dobrý film aj realita o Prahe. Keby Pražáci vytrčili päty z domu a šli sa pozrieť napríklad do Kodane, zistili by, že naozaj po anglicky nevedia a tak Kodaň a dánski herci sú oproti českým hercom a Prahe na úplne inej úrovni. Samozrejme som Slovák, ale na Slovensko nie som vôbec hrdý. Česi aj Slováci by mali viac chodiť do iných krajín (nie len do južanských lacných destinácií) aby videli ten rozdiel. ()

Constanza

Jedním slovem chaos. A ten dánský pohled na Česko mne teda mrazí. Nebýt typických pamětihodností, mám pocit, že je to točeno někde v Rumunsku a těsně po revoluci. Možná to měl točit český režisér nebo se to mělo točit jinde. Tohle spojení nějak nevyšlo. ()

andy60

Zvláštně natočené drama, seversky odtažité a emočně chladné. Vůbec jsem nedokázal pochopit, že čím víc se mu ona svěřuje s intimním vztahem s mladým zajíčkem, tím více ho to k ní přitahuje, až skončí v posteli v láskyplném objetí. Čekal jsem, kdy jí seřve, profackuje nebo alespoň prostě zavrhne, ale on reaguje pro mě nepochopitelným způsobem. Zvláštní, ale ne špatný film se spoustou českých herců z produkce DVD Edice. ()