Zábavná show, která ukazuje vědu z té vtipnější stránky. Je možné chodit po hladině bazénu naplněného pudinkem? Lze tavit sklo v mikrovlnné troubě? Jak daleko dojede nemocniční vozík poháněný minimaxem? Vynalézavé zničení karavanu a ohnivý výbuch v každém díle zaručeny! (oficiální text distributora)

Ellush

Občas jednotvárné, často vtipné, většinou nechutné a vždy zábavné! Výbuchy a pak vstupy profesorky asiatky a profesora "zajiskří nebo vyšumí" nemusim, ale zbytek je geniální! ()

Mikec007

Tuhle kravinu fakt dost můžu! Takový úplně "debilní" nápady, co maj a co se snažej dokazovat a testovat, to je fakt neuvěřitelný! ()

Pute

Dost trapné, s vědou nemá nic společného. Jediné co je zajímavé je stupidita některých nápadů. ()

karnifex

Exploze, půvabné asistentky, vtipné nápady - prostě 90% zábavy + 10% vědy (já teda na vysoké dlouhé hodiny mikroskopoval horninové výbrusy, ten poměr věda/zábava nebyl úplně stejný, ale taky jsem si to užil). A hlavně britský humor, který mám rád: to, jak testovali účinky rajského plynu při poslechu Němce mluvícího o svém životě - to bylo skvělé! ()

PavHer

Viděl jsem zhruba deset dílů a nemůžu se zbavit pocitu, že výsledek toho, co tam zkouší, je buď předem jasný, nebo neužitečný, a nebo to prostě bouchne :) ()

Klišé

Tady bych řekl že ani o vědu nejde...vyhodit do povětří karavan?!? vystřelit s pomocí rakety figurínu?!? zkoušet jestli se banán spláchne nebo ne?!? Hmmm...tady jde především o srandu. Moje hodnocení: 65% ()

Zu162 odpad!

Penize, které se investovaly do tohoto seriálu se mely dat spíše na charitu, kde by udělaly více legrace. ()

Volcano

tohle není pořad kde se máte něco naučit. tenhle pořad imponuje 45 minutami koncentrované zábavy což zvláda na jedničku. PS: kdo se chce něco dozvědět ten ten má koukat na az-kvíz a nekritizovat brainiac ()

tuberaq

Humor tohoto vědecko-zábavného polodokumentárně-polonaučného pořadu byl nejdříve zápalný až explozivní, postupem času ale upadal, upadal, upadal až se stal nudným, trapným a ubohým - věčná škoda... přesto hodnotím nápad, myšlenku a originalitu na výbornou, jen neudržení kvality mě lehce pobuřuje ;-) ()