Zábavná show, která ukazuje vědu z té vtipnější stránky. Je možné chodit po hladině bazénu naplněného pudinkem? Lze tavit sklo v mikrovlnné troubě? Jak daleko dojede nemocniční vozík poháněný minimaxem? Vynalézavé zničení karavanu a ohnivý výbuch v každém díle zaručeny! (oficiální text distributora)

Herman odpad!

Zábavný a naučný seriál, u něhož je stupeň zábavy a poučení roven-slovy-nule. Naprostá zhovadilost. ()

TaanStari

Pokusy jsou docela zábavné, ale když se hodnocení snaží vytáhnout trapnými vtipy a tunami silikonu (jak jinak než v podobě implantátů) tak prostě víc než 3* dát nemůžu. ()

melloun

První díly byly plné solidní zábavy a docela zajímavé. S postupujícím časem je to ale čím dál více stupidní show. Co mají šílení vědátoři taky pořád vymýšlet, testovat, ničit a nechávat vybuchovat, že? ()

Heui

Kdyby aspoň ty pokusy byli o něčem, ale to jsou fakt pokusy nepokusy. Zlatá populární mechanika pro děti :) ()

Yarwen odpad!

Hloupé pokusy bez toho, že by následovalo nějaké odborné vysvětlení proč se stalo to, co se stalo, jsou spíše trapnou snahou o "dělání vědy" a nemají s ní žel nic společného. ()

herech

Fakt pořádně šílené, ale v tom nejlepším slova smyslu. Zde se hlavně dost často zabývají kravinama, které se ale nikde jinde neřeší, takže tato úloha leží jen na lidech od Šílené vědy. A k tomuto poznávání dosud přehlížených věcí jsou samozřejmě divákovi servírovány vtipné průpovídky a velké porce humoru. No a samozřejmě spousta explozí, které se již jaksi stali součástí tohoto šíleného seriálů. Prima cool tímto u mě každopádně boduje... ()

Darkslayer

Zo začiatku to bolo celkom vtipné a zaujímavé. Tak trochu iné a strelenejšie poňatie vedy. Škoda len, že postupom času sa humor a invencia vytráca a nahradzuje ju nuda a trápnosť (zaujímavé experimenty nahradzujú trápnosti typu "ktoré jedlo sa dá rychlejšie zjest", ztvárnené ako nechutné žranice). Keď to teraz vidím v telke proste prepnem kanál. ()

Illioplius

Nepochybne ide o prínosný a poučný seriál, na rozdiel od tých dnešných obľúbených. Nebyť Brainiaca, asi nikdy neuvidím, čo sa stane, keď strčíme cézium alebo rubídium do vody. Miestami je to síce trochu trápne, ale väčšinou vtipné a preto súce na štyri hviezdy. ()

BenderG

Díly s Hammondem byly dobré a celkem jsem se bavil. Na těch prvotních epizodách bylo dobré, že se člověk dozvěděl i nějaké zajímavosti. Posléze to byla trapná, humusácká katastrofa. ()

Stíba

Po většinu času tak stupidně americký styl (ačkoliv se jedná o britskou produkci) jak jen může být ale i tak se v každém díle najde pár zajímavých věcí. ()

NiaWolf

Zpočátku to bylo zajímavé, ale po shlédnutí novějších dílů (kde moderuje nějaký patolízal namísto R. Hammonda) mi to příjde spíše trapné.. ()

Respex

Na poprvé možná zábavné, ale při delším sledování velice velice nudné. Nejhorší je, že množství nápadů je značně omezené a seriál vykrádá sám sebe. ()

BLADER

Je to už veľmi dávno, čo som jedného dňa videl v telke slovenskú reláciu Clever, ktorú uvádzal Ďuro Mokrý. Páčilo sa mi to. A potom som natrafil na toto, čo je snáď ešte lepšie a zábavnejšie. Pokusy, ktoré sa zväčša nezaobídu bez nejakého toho fóru a veľké množstvá výbuchov, to je ono, to sa mi teda páči. Zaujímavá relácia, škoda, že ju nevidím častejšie. ()

Realmond

Vtipné, šílené a zajímavé pokusy, který jsou určeny pro to aby pobavily a zároveň jste se i něco dozvěděli. Tohle mě prostě baví. ()

Shakaar

Další jeden z aktuálních pořadů na Prima Cool. Tentokrát v podobě vědy. Tento pořad mi připoměl velice oblíbeno Popularní vědu pro děti, která nedávno běžela na ČT2. I v tomto duchu probíhá tento pořad. Přičemž hlavní náplní je uhozené dotazy od diváků, kteří se ptají na nejrůznější věci. Zábavnost nepopírám, i já jsem se občas pousmál na nejruznější hovadiny, které tam řešili. Takže na odpad to rozhodně není, pokud bych tomu dal 3*, tak bych to nadhodnotil. Takže 2* je tak akorát a přitom se občas mrknu co to tam zas vyvádějí ()

Kvasekus

Všechny ty věci co se v Brainiacovi tvořej, zkoumaj nebo třeba ničej jsou zajímavý...ovšem pořad je velice nezajímavej ()