Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

GlaDOS odpad!

Po tom díle, co Criss "zvětšoval" prsa a vyslékal "hypnózou" šaty, jsem musel dát odpad. Už dlouho jsem nic trapnějšího neviděl. Zbytek taky stojí za nic. Laciné triky, podplacení lidé, střihy. ()

Zoltarek

Angel je opravdu zajímavá postava, nicméně na můj vkus používá až moc kamerových triků a komparsu. Tím pádem ztrácejí jeho "velké" triky na kvalitě a je to jen průměrný ilusionista. Ale podat to opravdu umí. ()

montrose odpad!

Uděláme drahý Hollywoodský triky, zaplatíme partu ječících a užaslých komparsistů a máme extrémní magii. Bezva... Ale netvrdím, že to nevypadá efektně.... ()

M4rty5 odpad!

Vydávat toto za "kouzla naživo" s "náhodnými kolemjdoucími" to chce hooodně velkou odvahu. Protože uvěřitelnost je na bodě nula. ()

VoiDson

Criss Angel je perfektní náhrada Copperfielda a nad jeho kousky přestává rozum stát. Criss zachází už, tak daleko, že si říkám, tak to mě už nemůže překvapit, ale jemu se to prostě vždycky povede. Kdybych měl klobouk, tak ho rád smeknu. ()

Expendable2

Pěknej hnus ..dívat se na metalovýho emouše , kterej si myslí , že je nepřekonatelnej... A přitom je spousta lepších pořadů s kouzelnickým tématem... :( ()

Drslw odpad!

Televízia pletie z h..., teda z Chrisa bič. Nuda a utrpenie pozerať. Ale že sa to páči pitomečkom, to je krásny príznak doby. ()