Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

keyzar odpad!

"Největší kouzelník současnosti." Kéž by.. Toto je výsměch.. Nebo nějaký hodně kvalitní troll. ()

Kub_ees

K tomuto asi len toľko, že som to rád pozerával, dobre sa pri tom bavil, niečomu som úplne nechápal, že ako to je možné a malo to aj niečo do seba. Ale Chris neurobil ani dieru do sveta, takže priemer. ()

BEJB

Ako to robí??? Bola moja prvá otázka. Avšak po zhliadnutí komentov a obetovanému času na detailnejšie zhliadnutie hocijakej epizódy už VIEM ako to robí!! Suchar jeden trapersky ()

carAnthony

Keď sme u Crissa Angela, nedovolím si tvrdiť že zábery s kamery sú falošné...... On totižto nie je kúzelník čo robí lacné triky on je MÁG a je Neuveriteľný! ()

ondrach

Rozporuplné. Některé triky jsou dost průhledné (jako např. levitace), jiné zase nevím, jak udělal. Nelíbí se mi, jak si jeho asistenti a štáb hraje na profíky a v každém dílu mluví o tom, že "tento trik je velice nebezpečný, nikdo ho nikdy nezkoušel...", prostě to, co divákovi logicky došlo a nepotřebuje to vysvětlovat, jako malé dítě. Nemluvě o domluvených (zřejmě i podplacených) přihlížejících, kteří samozřejmě tvrdí, že "nic není domluvené a s Crissem se vidí prvně." Musíme brát v potaz, že jde o přehlídku triků a nic víc. ()

JP84 odpad!

Andílku,tak s takovými triky se běž někam zahrabat.Když by to alespoň byla zábava nebo nějaká parodie na Kaprfílda.Jenže Andílek nám vykouzlil jen hromadu nudného hnoje politého stupidní močůvkou.Takže Andílku,co sis navařil,to si taky sežer,já ty tvoje hovna jíst nebudu. ()

Vendys958

Triky má skvělý, ale někdy je až fakt moc mázlej - přece jenom sníst živou myš to se mi nezdá jako dobrý kouzlo.... ()

Terez_Vv odpad!

Nemůžu mu přijít na jméno a většina triků se mi zdá hodně průhledná. Myslím si, že existují mnohem nadanější iluzionisté. ()

Anikiti

Moderní náhražka Copperfielda, jediné co mě na seriálu zaujalo je úvodní písnička Mind Freak.Občas by mě zajímalo, kdy a kde se objeví zmizelí lidé, nebo jak ho sešívají zpět.. ()

TommmyT

Tak na toto jsem se těšil až tu budu hodnotit. Koukam že budu jediný, kdo dá jen jednu hvězdičku a hned napíšu proč. Viděl jsem první dvd a hned první "kouzla" - v nich používá takové množství střihů, že to je děs a pak to nepůsobí jako kouzlo! Hned první trik- nechá se schovat pod odpaďák, abrakadabra a pak se objeví někde nahoře na balkoně. Jenže mezi tím je takové množství střihů, že to není pak kouzlo. Taktéž hned další trik - Zastaví "náhodnou" kolemjdoucí, uzavře jí v ruce tuším kamínek, abrakadabra a z dlaně pak vyletí motýl. Jenže pokud jste si toho náhodou nevšimli, tak když jí zavře v ruce ten kamínek a dělá abrakadabra i tam je střih a pak teprve vyletí z dlaně motýl. To bych dokázal taky takto "kouzlit". Pozvu si kamarády kteří mi budou dělat náhodné překvapené lidi, dam kamarádce do ruky kamínek, natočim to, pak jí tam dám motýla a to co bude mezi tím vystřihnu. Sorry ale toto jako kouzlo opravdu neberu! Jasně, jsou tam pak věci ve kterých střihy nevadí (když se nechá zapálit, levitace atd), ale díky tomuto střihačskému začátku jsem k tomu chlápkovi pojal od toho začátku takovou nedůvěru, že dál už jsem mu nevěřil ani nos mezi očima. A navíc mi ten chlápek je docela nesympatickej. Pokud to tento "kouzelník" někde předvádí na veřejnosti před zraky diváků, at to takto ukáže i na dvd. Tyto jeho střihačské věci jako kouzla vážně neberu. Zkrátka David Copperfield je stále bezkonkurenční číslo jedna v této branži a to i tím, že pokud se podíváte na jeho kouzla, tak ty důležité věci (kde by pak střih působil že to kouzlo je tv trik) se snaží dělat v jednom záběru, aby bylo kouzlo umocněno, že to není podovod. Myslím, že Copperfield na to přišel letitou praxí. Tomuto střihačskému šarlatánovi dávám jen jednu hvězdičku za snahu, jinak odpad. ()

Masquerade

Mozna jsem zaujaty, ale tento porad mi nepripada nijak extremne dobry ci zabavny. Zrucnost vetsiny "nahodnych" ucastniku je hodne chaba, castokrat prozradi, v cem spociva onen trik a spousta preruseni, aby jsme si vyslechli dulezita sdeleni ostatnich ucastniku triku, to na me pusobilo dost rusive a po par minutach jsem mel chut to prepnout. Samotny protagonista na me taky pusobil, jako lacina napodobenina Strihorukeho Edwarda. Muj celkovy dojem je, ze to nema s kouzelnictvim jak ho zname nic spolecneho, jen se snazi nejaky clovek, ktery se zrejme v branzi neuchytil, ale ma dobreho manazera, prosadit v bidne televizni relaci, ktera se napriklad na Magii kouzla zbavenou diva hodne z dalky. Jedna hvezda, abych vykompenzoval kratkou dobu, kterou jsem se na to vydrzel divat. ()

spawn866

Poprvé jsem viděl TV upoutávku na PRIMA COOL a docela jsem se těšil, jenže po shlédnutí prvního dílu mi bylo hned jasné že je to jen taková oblbovačka nás diváků. V názvu stojí že jde o extrémní magii, ale jestli někdy někdo z vás viděl skutečné mistry v magii tak tohle mu muselo stejně jako mě připadat pouze jako SHOW pro získání větší popularity a více peněz a nic víc. Criss Angel předvede za celou dobu(30min) pouze 2-3 pořádná kouzla, ale i ta nejsou hodna takového názvu SHOW(EXTRÉMNÍ MAGIE), pak obvykle triky které má bohužel všechny naprosto dokonale secvičené s tzv. náhodnými kolemjdoucími(takže nic extrémního v tom není!) a úplně naposled si nechá něco co spíše patří mezi kaskadérské kousky nikoliv kouzla(magie), to bych čekal spíše od Hollywoodu než od mága. Tomuto seriálu dávám pouze 2/10, za to zneuctnění magie. ()