Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

Scooby.. odpad!

Na tohle nemá cenu se ani dívat. Viděl jsem jeden díl a mám z toho dost. Kdo to sakra je a kdo na toho šaška vůbec kouká? Nemíním marnit čas tak tupou zábavou která se ani nezakládá na pravdě, je to pouze podívaná pro diváky žádné triky, žádná kouzla. ()

e-pilot

Tento seriál připomíná houpačku, nahoru - dolů. Jednoduše vypadající triky s naprosto úžasným efektním vyzněním (mobil v lahvi od piva a prakticky všechno, co dělá přímo na ulici) střídají rádoby velkolepé scénické velkotriky, ze kterých čiší kamerová manipulace nebo účastnící se smluvené obecenstvo. ()

DrahciiiRe

Smíšené pocity. Kdyby po mně někdo chtěl, ať se k tomu vyjádřím, asi bych musel říct: "Hele vole, já fakt nevím co ti na to mám říct"... ()

Phoeniyx

Zábavné ale někdy se mi zdá že je to hodně sestříhané ale obdivuji. Je to neuvěřitelné a někdy opravdu nemožné to co předvádí. ()

Pulos

Mě přestal po pár dílech bavit, furt nějaký kouzla typu, myslete na větu, v té větě je.... a je o .... bylo to... , ooo my good, jesus.. pro mě jako tv diváka naprostá nuda a takhle to je pomalu v každym posledním díle. ()

brody1988 odpad!

Že mu to baštěj ty ovce za velkou louží bych ještě pochopil, ale že to hltaj i český knedlici? STYĎTE SE. Všechno je to jen o kameře a zaplaceném publiku. Jedna z největších hovadin. ()

NinaWil odpad!

Tak tohle je děs a hrůza. Libovej namachrovanej debílek co si hraje na rádoby kouzelníka. Hm,fakt z toho nemůžu jak je "úžasnej". Je smutný,že se na to někdo dívá. A úplný blbec je ten, co tomu dokonce věří. Někteří tu mají blbé připomínky,že by je zajímalo jak dělá třeba tu levitaci či chození po vodě. Ach jo. Doporučuju všem fandům tohoto "umělce", aby se někde podívali na pořad Magie kouzla zbavená (cca před rokem běžel na čt1) tam ukazují přesně jak se všechna kouzla dělají. A pak už pro vás bude tenhle týpek Christopher Sarantakos jen nicka. ()

lilylove

Všechno je to udělaný přes počítač,obdivuju lidi co dokážou na počítači udělat celý pořad aby to vypadalo opravdově,boužel ty tam neukážou.Do tohodle stupidního pořadu by mohli dát i mě a já bych tam ze sebe dělala idiota jako Criss Angel.Dávám 1* za to že se něco vypadá opravdu opravdově ale jinak pokaždý se u toho hrozně nudim.... ()

Sorna

Rozhodně bych do názvu pořadu nedávala slovo "magie", protože tento pořád má toho s magií asi tolik společného jako hovnivál s Microsoftem. Vše, co opěvovaný Criss Angel v pořadu předvádí, jsou jen staré triky, na které naleznete návod na internetu do pěti minut. Zbytek jsou extrémní kousky "ohrožující" život, ke kterým se raději nebudu vyjadřovat. A proč jsem mu tedy dala jednu hvězdičku? Protože ÚSPĚŠNĚ oblbuje miliony lidí, kteř opravdu věří, že byl tenhle týpek obdarován magickou mocí. ()

Sexton odpad!

Jo, takhle se vydělávají peníze, lepší než pracovat :-D Pak stačí pár střihů kamerou a hurá je to hotovo..Hlavně musí být spousta omáčky okolo. ()

Raggnar odpad!

Nejstupidnější pí...ina s těch největších pí...in....pardon, ale na toto se zdravý člověk nemůže dívat a ještě smutnější, kdo tohodle US blbečka bere vážně. Bože, nechcete uvěřit i tomu, že po NY CITY běhá godzilla? Absolutní Fail. -50% ()