Na Manhattanu vypukla smrtonosná nákaza, která mění lidi v krvelačné bestie. Šestice obyvatel domu musí přetrvat noc chránicí své obydlí a životy do doby, než bude mít magistrát města vše pod kontrolou. (LIVINGDEAD)

Rathalos

Velmi zaujimavy namet na horor,to treba uznat,to tu este nebolo,bolo to dostatocne akcne,napinave,herecky zvladnute a ten koniec neocakavany,co je plus,minusom bol dlhsi rozjazd a obcas film vyznel trosku amatersky,ale myslim,ze pre fanusikov tohto zanru je to v celku lahodka...:-) ()

helraiser

Když jsem si film pouštěl tak jsem nevěděl do čeho vůbec jdu, ale nyní po zkouknutí musím konstatovat, že to opravdu stálo za to. Kryso-zombi horor, který mě opravdu mile překvapil. Prostředí naprosto dokonalé, špinavé pro někoho až deprimující plné různých existencí, které se jen tak nevidí. Celým filmem prakticky prostupuje neutěšitelná, místy až deprimující atmosféra a především krysozombíci, jejichž masky jsou opravdu prvotřídní a především tyhle potvory maj pořádnej hlad takže když se ke svým obětem nedostanou dveřmi tak proč se k nim neprokousat zdmi od čeho mají přece svoje ostré krysí zuby. V podstatě výborný zombii horor, který diváky dokáže i pořádně vystrašit, ale má jedno velký mínus a to příšerné, nesimpatické hlavní hrdiny, kteří jsou opravdu příšerní a přes které se prostě nedokážu přenést. Sice chápu, že do daného prostředí plného špíny se naprosto dokonale hodí, a že by blonďaté sexbomby působili jako pěst na oko, ale prostě nejsem schopen jim fandit ani chviličku. No a právě to je největší slabinou filmu, jinak vše ostatní je prvotřídní o tom žádná. Takže u mě to je jednoznačně nadprůměr, ale s velkým ALE. Celkově to vidím na zatraceně silné tři hvězdičky které se časem mohou změnit na čtyři. ()

BrianStorker

Dokoukáno do 67 minuty, pak vypnuto... tohle fakt ne. Připadá mi to celé jako amatérský film. Nesympatičtí herci, otřesné dialogy a nejhorší snad naprosto nepřehledná kamera, díky které občas ztrácíte přehled. Námět nebyl až tak špatnej, ale zpracování a celkové vyznění je podprůměrné. ()

intro

Já se u Mulberry Street bavil. Celkem originální námět na zombie horor. No viděli jste už zombie krysy? Já poprvé. ()

Patches1984

Většinu času jsem měl pocit, že Mickle vlastně neví, co chce natočit. Vzteklí krysáci šramotící ve stěnách nejsou špatný materiál pro horor. Ale všechny ty umělecké záběry a civilně napsané i zahrané postavy ze spodních vrstev společenského žebříčku navozují atmosféru spíše nějakého kriminálního dramatu z ulic New Yorku osmdesátých let. Je to škoda, protože každý z těchto prvků by bezvadně fungoval být doplněn odpovídajícími komponenty. Takhle se ale bohužel jedno s druhým vzájemně popírá. Ve výsledku se tak ani nebojíte, ani vás moc nezajímají osudy jinak jistě docela zajímavých postav, protože stejně víte, že všechny nakonec sežerou obří krysy a o jejich hlubokých příbězích z minulosti se nestihnete nicmoc dozvědět. 5/10 ()

Pitryx odpad!

Celý film podivně zabarvený, pokud se něco děje, není pořádně vidět co, ani masky. Příběh je to nudný a nezajímavý. Herci nesympatičtí. Nemohl jsem se dočkat konce, který, jen tak na okraj, nic nového nepřinesl a byl stejně pitomý jako celý film. 201410116752/8057 ()

Mamlas odpad!

Velmi trapný počin, nezajímavý hlavní hrdina, nezajímaví ostatní hrající amatéři, nuloý děj, nulová atmosféra a k tomu otřesná přepotající kamera. Nedívatelná stupidita. (3%) ()

djbarrel

Tak nejdřív jsem měl pocit, že to bude klasika s krysama, jenže ouha, tohle rozhodně klasika nebyla. Zmutovaný lidi-zombie-krysy jsem teda ještě neviděl, a musím říct, že jim to docela slušelo. Film měl hodně slušné tempo, vše hezky odsýpalo a co mě potěšilo, byla absence klasického happy-endu. Což na americký film je dost změna. Film mě dost bavil a díky tempu neměl žádná hluchá místa. 75 % ()

david666

Jeden z mírně (ale jen opravdu mírně) nadprůměrných hororů v rámci After dark horrorfestu. Žádné ukřičené barbíny se svými pseudoproblémy, ale postivý kus hororu odehrávající se v odpovídajících kulisách starého domu. Navíc vcelku originální námět - samozřejmě pokud se bavíme o žánru hororu. ()

Drky odpad!

Tak tohle vůbec! Věděl jsem, že horory o krysách jsou tupé, ale tohle. Tohle předčilo všechny! Na začátku nesympatický hlavní "hrdina" trénuje jako rocky aby v průběhu filmu mohl se svou znovu nalezenou dcerou( mimochodem ji v té nejhorší chvíli náhodou na Manhattanu skočil do auta aby se zachránil před tlupou směšných krysolidí) nakopat pár lidokrysoprdelí. Jediné pozitivum na tomto počinu je závěr, kdy jde tak trošku o lidské vztahy, které jsou ovšem nakonec stejně zpřetrhány, protože většina krajně nesympatických herců stejně zemře. Závěrem - špatní herci, špatná kamera, strašná nepřehlednost filmu, nepěkné masky, nesmyslné činy hlavních představitelů. Nejsympatičtější z toho nakonec byl přiteplený černoch, kterého mi bylo nejvíce líto - ten zemřít nemusel! Hodnocení odpad! a asi 5% PS : Pro ty co to uvádějí - tohle nemělo se zombiemi nic společného - to jste je hodně urazili!:-) ()

wrong3

Zombie horor-který jsem dokoukal jen ze zvědavosti-teda já že bych dal zombie horororu dvě hvězdy a to tu druhou za to,že jsem ujetej na tenhle druh filmů-fakt nic moc-škoda tak super to začalo... ()

injoy

Kamarádi Damici a Mickle poprvé. Na to že to točili pomalu že svého a je to 11 let staré, tak je to slušný. Druhá polovina mě uměla pořádně zaujmout. Tohle duo prostě umí. ()

alameida

trochu jiný zombie film, namísto klátících se nemrtvých útočí rychlí krysí lidé. záběry honiček nepřehledné, chaotická kamera a barevné filtry jakoby zakrývaly nedokonalé masky. atmosféru dobře dokreslovalo prostředí omšelého domu, ale postavy byly nevýrazné a nesympatické. film na jedno použití. ()

BOIKOT

Před tímto filmem z After horroru jsem viděl pouze Penny se bojí ( ta se mi vůbec nelíbila). Tento film se narozdíl od Peny povedl a mě se docela líbil. Herci byli sympatičtí hlavně Big Vic ( ten mě rozesmál když ve scéně v baru mlátil zombie-krysy-lidi pánvičkou do hlavy.) Dobrej byl třeba i ten dědula s tím kyslíkem jak se na konci odpálil. Celkově se jedná o adrenalinový film plný běhání (což já mám u zombie hororu rád) a potom ukrývání se v baráku kam se nakonec krysí zombie taky dostanou. Pobavilo mě to ale to bylo asi na posled co jsem se na to koukal protože s toho bylo cítit že se jendná o jednohubku na jedno kouknutí více už ne. ()

Deacon59

Hodně dlouho sem tenhle film odkládal, až sem se k němu konečně dostal a v žádném případě nelituji. Velmi dobře zpracované, zručná režie a ne tak jasná šablona umírání postav. Už sem zvědav na další film tohoto režiséra. ()

Deivulak

To mě dostalo krysi lide ale v tom nejlepším slova smyslu.Ale jinak je to průměr. Z těch filtrů me bolely sice oči ale i tak sem to dokoukal škoda že se toho nechopil někdo zkušený s větším rozpočtem. ()