Star Wars: Klonové války - The Lost Missions

(série)
Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
USA, 2014, 4 h 46 min (Minutáž: 22 min)

Epizody(13)

Shakers

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

6. séria - 95%. Spolu s piatou sériom ponuka šiesta nie len najlepšiu sériu, ale aj najlepšie finále. Dva diely s Jar Jarom sú celkom zbytočne (aj keď tento krát toľko Jar Jar nenudí), príbeh o Clovisovi ponúkne pár zaujímavých situácia a prvé (úvodné) a posledné (záverečné) 4-dielne príbehy o klonoch s čipom a Yodom, ktorý po ceste narazí na Darth Banea, či Sidiusa a sprevádza ho hlas Qui-Gon Jinna (opäť v podaní Liama Neesona) sú úplne fantastické. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Důstojné ukončení skvělého seriálu, který povyšuje Star Wars na epický příběh, jaký nemá v tomto žánru obdoby. Do té doby jsem pod dojmem celovečerních filmů zastával názor, že je to naivní pohádka s dramatickým přesahem. Jenže společně s tímto seriálem, stvořil Cameron a jeho tým tvůrců komplexní svět, ve kterém je všechno, co by si i nejnáročnější fanoušek sci-fi mohl přát. Navíc se podařilo vytvořit spoustu zajímavých postav, jejichž osudy by snadno daly vzniknout mnoha dalším, neméně skvělým příběhům. Tato šestá řada má i pár průměrných epizod, ale jako vždy to vynahrazují ty zbývající. Doporučuji všem, kteří mají rádi lehce naivní, hrdinské příběhy na pozadí mocenských intrik. ()

J.e.r.e.c

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to solidní, ale po předcházejícím emocionálním masakru jsem čekal krapet víc. Dobrou zprávou je, že tu není nic vyloženě sračkoidního, byť dementa Jar-Jara Abramse, totiž Binkse, jsem už fakt viděl nemusel. Závěrečná linie s poctou Nejvyššímu důstojná je, ale nejvíc cool charakter v celých Star Wars ještě vymazlenější péči zasloužil by. 73 % ()

KukulienkaHO

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už v tretej sérii sa objavovali epizódy, ktoré boli netradičné buď prostredím, postavami alebo príbehom, ktorý nie úplne súvisel s klonovými vojnami. Štvrtá a piata séria s týmto trendom pokračovali, no a pokračovala s ním aj táto šiesta. Avšak tá obsahuje aj zrejme doposiaľ najdôležitejšie príbehy celého seriálu (vadný čip, výcvik Yody). Znovu veľký prínos pre Star Wars univerzum. ()

Lexonka97

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Smutný krok zpět. Sice tu máme dvě nesmírně zajímavé příběhové linky s Fives a Yodou, jenomže druhá půlka série sestává opět z nudných částí s Jar Jarem. Po předcházejícím emocionálním masakru jsem čekal krapet víc. 85% ()

Cardo

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stále výborný seriál, sice ne už tak moc jako ty dvě série předtím, ale drží se výborně. !SPOILERY!: Takže na začátek tu máme headstart v podobě storyarcu o inhibičních čipech, který má ten nejsmutnější konec jaký mohl být. Dále v pořadí je tu story arc o bankovním klanu, který nebyl tedy nic extra, ale alespoň tu byli Thorn a Embo. Nyní se vám na dva díly představí tým JarJara a Mace Windua, kde byl i JarJar frajer (a oslovoval svého kolegu misták Mace), to je poprvé, kdy mě JarJar bavil. A teď se přesuneme k Pykeům abychom vyšetřili onu smrt Sifo Dyase, velmi dobrý díl. A závěrem se Yoda naučí, jak být forceghostem. Stále kvalitní série, ale chybí mi zde Ahsoka, takže 8,75/10, ještě bych chtěl říci, že jsem tuhle sérii naposledy viděl asi před 3 roky. ()