poster

To není můj život (TV film)

 • Kanada

  Not My Life

 • slovenský

  Milujúci manžel

Thriller

Kanada / USA, 2006, 86 min

Režie:

John Terlesky

Scénář:

Paul A. Birkett

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

Claude Foisy

Producenti:

Kirk Shaw

Střih:

Asim Nuraney

Scénografie:

Renee Read
(další profese)
 • kaposlav
  ***

  Napriek zjavným medzerám v scenari je to priemerný a pozeratelný film. Niekolko nelogických počinov, ale pokazili i tak nie moc kvalitný film. ps: Najviac ľutujem kone v stajni na ranči o ktoré sa zjavne nik nestará podla logiky filmu, lebo oni tam jazdia len občasne na víkend.(6.2.2013)

 • Babbsi
  ***

  Všechno se vyvíjelo příšerně pomalu, ale hezky. Zápletka začínala být hodně zajímavá a na povrch vyplouvala fakta, která neměl nikdo zjistit. Na samém vrcholu vyšetřování to všechno zase hezky skončilo. Skončilo to rychle - málem jsem to nepostřehla. A hlavně proto jsem dala 3 *. Ano, znám pořekadlo "V nejlepším se má přestat", ale proč tak spěšně?(4.9.2012)

 • dopitak
  *

  Dabing pro TV Barrandov (Jan Šťastný, Jitka Ježková). Zajímavý námět, ale filmařsky zbabrané zpracování, naprosto režijně nezvládnuté. Hned jeden z prvních záběrů, půlkruhový nájezd kamery v ložnici je na pěst, o dalších "extra kouscích" ani nemluvě. Kapitolou samou pro sebe jsou (zřejmě) nechtěné záběry "z povzdálí", natočené spíše jako reality show než jako celovečerní film (např. scéna kdy se Alison vrací s manželem v autě z nemocnice, a na ulici je zastaví sousedka). V některých detailech scénář skřípe až hrůza (například když Alison málem srazí holčiku na kole, protože na jednoproudé silnici objížděla auto parkující v prostředku silnice...).(27.9.2010)

 • Hadža
  **

  Slabe zpracovani pribehu o amnezii,herci pusobi neverohodne,hromady nelogickych zalezitosti bijicich do oci,odflaknuty konec,ale tak pro kanadskou televizi po 22te hodine celkem prekousnutelny kousek.(14.3.2009)

 • kobras5
  **

  Dosti nevýrazný snímek, který nemá čím ohromit a takřka ani zaujmout. První polovina filmu se takřka nic neděje a druhá polovina je totálně zkažená. A když teď tak čtu ten oficiální text distributora, tak to je ještě smutnější, protože vyzrazuje celý děj filmu, který již nic moc navíc nenabízí. Dá se říct, že ty 2 hvězdy jsou spíše jen ze soucitu a za Michaela Woodse, který ač nic nepředvedl, tak mi byl jediný sympatický z celého filmu. Navíc kladně ještě hodnotím námět, který by v lepším podání mohl být skutečným thrillerem. Záporně hodnotím kamery, scénář, herecké výkony a nesympatičnost herců. 35% (viděno v TV).(2.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace