Kiwi!

Krátkometrážní / Animovaný
USA, 2006, 3 min

Režie:

Dony Permedi

Nelietavé kiwi ťahá za sebou na lane s veľkou námahou strom, ktorý chce pripevniť o útes. Keď tak urobí, je už na útese dosť stromov na to, aby si mohlo splniť svoj veľký sen. (curunir)

Slavníkovec

Nejdojemnější animovaný kraťas co jsem kdy viděl. Jednoduchý a přitom kouzelný co se týče zpracování. Hudba netahá na pilu jako třeba jinde. Je jemná, nevýrazná, ale podtrhuje děj. Po visuální stránce nelze nic vytknout. Podle negativních komentářů ostatních lze posoudit, že jste se dívali na youtube, kde je opravdu špatná verze Kiwi!. A co pointa. Určitý sen a touha splnit si ho. Přeju ti ho kiwi! ()

tom88

Animácia slabučká, no filmík ma pobavil a dal mi aj niečo viac, teda určite viac ako iné krátkometrážne filmy. ()

mr.filo

Odebereme-li hudbu, musím odebrat další dvě hvězdy. Animátorkský výkon je poněkud slabší, ale přesto nám sděluje: jdi za svým cílem, ať to stojí co to stojí. ()

Doudis19

Horší zpracování, přebíjí senzační myšlenka. Nenechte se zmást, ať se to tak ze začátku nezdá, vůbec tu nejde o další šílenost ve stylu veverčáka z Doby Ledové. Nevím zda je to romantičtější povahou, každopádně humorem mě to jen lízlo, za to emočně naprosto odrovnalo. ()

Samuel7

Krásný příběh, který ve vás alespoň na chvíli zanechá něco hlubšího. Plnému počtu brání jen horší kvalita grafického zpracování, ale co na tom, když mě to opravdu dojalo. ()

T-pack

Hvězda dolů, nebudu chodit kolem horké kaše - grafika je otřesná. Hudba, ač jednoduchá, má ale také svůj nápad a líbí se mi tam to parafrázování. Délka mi, narozdíl od kolegů, nepřijde neúnosná, naopak ji celkem vítám - ukazuje to, co všechno si musel pro svůj sen ptáček projít. Je to extra dojemné a tak trochu k zamyšlení. YouTube je stránka plná překvapení. ()

dANo

Krátke, prekvapivé a hlavne vtipné... aj napriek tomu, že to končí katarziou. :o)) Ináč, ten obsah od curunira je nechutný spoiler, nechápem, prečo je uverejnený. Našťastie som si ho prečítal až po videní tohto kraťasu... ()